Yöresel Tarif Pratik Tarifler Yarışması 2.Hafta

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli Tarifler Yarışması '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    347
  • Anket Kapalı .
Daha 1 sene var zorun ne evde olmaz diyor eşim dersane şart mış
3 sınav var ÖABT egitim gk gy ondan canim Alan eğitimi veren düzgün hoca yokki dershanelerde,bir uzaktan egitim veren var ona bakalim kısmetse bir arayacağım yarın.gk gy için dershaneye gerek yok diye düşünüyorum atanirsam inşallah enişteye selam gönderirim

İns Allah atanirsin eşim kendi için demişti kız sınav günü senle ilgisi yok

Hiç çalışmadan girdi sırf girmek için seneye bir daha ins Allah bu sene yüksek lisansa basliycak seneye çalışmış olarak girer
Ben onu ikinci senede bıraktım yaşadığım şehirde değildi işyerinden izin al git gel git gel zor oluyordu yeter okuduğum dedim evlendim

Değilim keşke ona harcadigim bir seneyi kpss ye harcasaydim .daha önce de kpss ye girdim iki kere onlarda da calimamistim biri mezun olduğum zaman birinde de yüksek lisans yapıyordum ve çalışıyordum benim için maddi manevi zarar oldu

Evliliği sormuyor y.lisansi bıraktığıma pismanmiyim ben öyle anladım aydınlat bizi Nevreste
Lisansı bırakıp evlenmişsin.Evlenmeyi tercih etmişsin gibi oldu.Ben okulu sordum .ama Gülümse'nin cevabı ile benzer bir durumEşinden memnun olmasan okulu bıraktığına pişman olurdun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…