Börekler Pratik Sahur Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Sahur Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    839
  • Anket Kapalı .
Evva Evva tebrik ederimmmm :halay: :halay: :halay: :rolleyes: :rolleyes: :KK200: :halay: :rolleyes:
images.jpeg

Gözün hâlâ çöplükte, meaşallah 🤣🤣
:kk77::kk77:
Abla ciddi ciddi netten ekmek kadayıfı tarifi bakıyorum:KK70:
Birini bulurum elbet:KK70:
Kaşınma beeee:KK11:
Çok fenasıııııınnnn 🤣

Bende bakınca nefis körelmiyor aksine daha beter istiyorum, bir ara geçen seneydi galiba tatlı oylamasında bayılıyorum sandım🤣 Gece gece bebe muhallebisi yapıp yemiştim, olmadı kesme şeker atıyorum ağzıma, ne biçim bir nefsim varsa tatlıya gelince kaput🤣🤣🤣
Benim magnoliamı görsen kesin bayılırsın 😌😌😌 kivili, muzlu, çilekli, oreolu, fındıklı, çikolatalı, biscolata stikli... ıııımmmmmm

bu mesajdan sonra Alsem profil>kullanıcıyı banla 😂😂😂

:kk77::kk77:

Kaşınma beeee:KK11:

Benim magnoliamı görsen kesin bayılırsın 😌😌😌 kivili, muzlu, çilekli, oreolu, fındıklı, çikolatalı, biscolata stikli... ıııımmmmmm

bu mesajdan sonra Alsem profil>kullanıcıyı banla 😂😂😂
Kk da tarif vardı onu buldum:KK70:
Ben 2 saat önce bile yeni tarif verdim:KK70:

Abla ciddi ciddi netten ekmek kadayıfı tarifi bakıyorum:KK70:
Birini bulurum elbet:KK70:
Of ama güzel gidiyor ya🤣
Yarışma sonlandı sanırım, yanlış görmediysem Evva Evva kazanmış, başta Evva olmak üzere katılan herkesi tebrik ederim, insanı baştan çıkaracak tarifleriyle beni mahvettikleri için hepsine teşekkür ediyorum, tatlı yarışmasında da Allah diyorum bakarken sabır çekerim artık🤣
Cumartesi dedin değil mi? Ben o akşama tatlı stoğu yapayım😬

Geçen buradan hamburger tarifi aşırdım ya, Nevreste ne biçim yediysem evdekiler beni seyrediyordu🤣Onlar 1 ısırık alana kadar benim hamburger bitmiş, soluk aldın mı dediler, almıştım halbuki🙄

Of ama güzel gidiyor ya🤣
Yarışma sonlandı sanırım, yanlış görmediysem Evva Evva kazanmış, başta Evva olmak üzere katılan herkesi tebrik ederim, insanı baştan çıkaracak tarifleriyle beni mahvettikleri için hepsine teşekkür ediyorum, tatlı yarışmasında da Allah diyorum bakarken sabır çekerim artık🤣
Cumartesi dedin değil mi? Ben o akşama tatlı stoğu yapayım😬

Geçen buradan hamburger tarifi aşırdım ya, Nevreste ne biçim yediysem evdekiler beni seyrediyordu🤣Onlar 1 ısırık alana kadar benim hamburger bitmiş, soluk aldın mı dediler, almıştım halbuki🙄
Evet ablam cumartesi ve pazar sen stoğunu yap:)
Ablam sunumlarımız kadar tariflerimizde çok güzel :KK45: Ev yapımı olunca ayrı bir güzel oluyor:kk77:Sen yürüyorsun bence eritiyorsundur:)

X