Börekler Pratik Sahur Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Sahur Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    839
  • Anket Kapalı .
Abla haftaya tatlı oylamasına çağıracağız🤣Tarifler gelmeye başladı😊
Nevreste tatlı oylaması pasta değil değil mi, eğer pastaysa hiç yorma şuradan at beni 🤣
Buraya bakmak bana hiç iyi gelmiyor, ya pizza yapıyorum ya hamburger, şimdi de kek pişiriyorum, bunların hepsi bana kilo olarak dönerse lütfen rica edeceğim sonraki bildirim diyet topikleri için olsun 🤣

Nevreste tatlı oylaması pasta değil değil mi, eğer pastaysa hiç yorma şuradan at beni 🤣
Buraya bakmak bana hiç iyi gelmiyor, ya pizza yapıyorum ya hamburger, şimdi de kek pişiriyorum, bunların hepsi bana kilo olarak dönerse lütfen rica edeceğim sonraki bildirim diyet topikleri için olsun 🤣
Ablam ne istersen var:)Chesecake,magnolia,red velvet,künefe,soğuk baklava,tiramisu,cocostar pasta ,suffle ,etimek tatlısı,profiterol,despacito ,sütlaç,panna cotta yani aklına gelebilecek her türlü tatlı çeşiti bizde mevcut :rolleyes: haftaya yani cumartesi gecesi başlar sizi çağırırız:KK70:

Ablam ne istersen var:)Chesecake,magnolia,red velvet,künefe,soğuk baklava,tiramisu,cocostar pasta ,suffle ,etimek tatlısı,profiterol,despacito ,sütlaç,panna cotta yani aklına gelebilecek her türlü tatlı çeşiti bizde mevcut :rolleyes: haftaya yani cumartesi gecesi başlar sizi çağırırız:KK70:
Soğuk baklava da mı var 😳

Bi ara magnolia da yap abla :deli:

Ablam ne istersen var:)Chesecake,magnolia,red velvet,künefe,soğuk baklava,tiramisu,cocostar pasta ,suffle ,etimek tatlısı,profiterol,despacito yani aklına gelebilecek her türlü tatlı çeşiti bizde mevcut :rolleyes: haftaya yani cumartesi gecesi başlar sizi çağırırız:KK70:
Tamam anladım, altımdaki sandalyeyi çekebilirsin ablacım🤣
Siz böyle işkence yapmayı nereden öğrendiniz🤣🤣
Gözü dönünce çikolatayı eritip yiyen kadına yapılmayacak hareketler bunlar, şaka gibi geliyordur belki ama nefessiz yiyorum o derece düşkünüm tatlıya🤣

X