Börekler Pratik Sahur Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Sahur Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    839
  • Anket Kapalı .
Tamam anladım, altımdaki sandalyeyi çekebilirsin ablacım🤣
Siz böyle işkence yapmayı nereden öğrendiniz🤣🤣
Gözü dönünce çikolatayı eritip yiyen kadına yapılmayacak hareketler bunlar, şaka gibi geliyordur belki ama nefessiz yiyorum o derece düşkünüm tatlıya🤣
Tatlı sevmeyen kadın yoktur :rolleyes:
Çok heyecanlı ve güzel olacak :dondurma:
Keşke biri dondurma yapsa :KK45:

Hepinizin ellerine emeğine sağlık çok güzel bir kategori oldu:KK9::KK9::KK9:
deynepnaz deynepnaz Oriana Oriana sizide tebrik ediyoruz çok güzel yarıştınız :KK9::KK9:
Güzel yarıştım di mi ıh hı hıh, evvet yarıştım ıh hı hıh
Evva Evva tebrik ederim canım 😍
Oriana Oriana seni de tebrik ederim canım 😍
Benim gözümde üçümüzde birinciyiz😍

Ben bunu yapacak birini bulayım:KK70:
Çok fenasıııııınnnn 🤣
hazır yapılmışı var abla. Bak bak nefsini Körelt :KK53: Link ekleyemiyorum malum :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Bende bakınca nefis körelmiyor aksine daha beter istiyorum, bir ara geçen seneydi galiba tatlı oylamasında bayılıyorum sandım🤣 Gece gece bebe muhallebisi yapıp yemiştim, olmadı kesme şeker atıyorum ağzıma, ne biçim bir nefsim varsa tatlıya gelince kaput🤣🤣🤣

Çok fenasıııııınnnn 🤣

Bende bakınca nefis körelmiyor aksine daha betere istiyorum, bir ara geçen seneydi galiba tatlı oylamasında bayılıyorum sandım🤣 Gece gece bebe muhallebisi yapıp yemiştim, olmadı kesme şeker atıyorum ağzıma, ne biçim bir nefsim varsa tatlıya gelince kaput🤣🤣🤣
Abla ciddi ciddi netten ekmek kadayıfı tarifi bakıyorum:KK70:
Birini bulurum elbet:KK70:

Çok fenasıııııınnnn 🤣

Bende bakınca nefis körelmiyor aksine daha beter istiyorum, bir ara geçen seneydi galiba tatlı oylamasında bayılıyorum sandım🤣 Gece gece bebe muhallebisi yapıp yemiştim, olmadı kesme şeker atıyorum ağzıma, ne biçim bir nefsim varsa tatlıya gelince kaput🤣🤣🤣
Yarın güzel bir tatlı yapayım diyorum ablam, ama sen sevmezsin🤭
Etiketlesem mi, bilemedim 🤣🤣

X