Börekler Pratik Sahur Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Sahur Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    839
  • Anket Kapalı .
Tabi ya, işin esprisindeyim ben. Şimdi sen bana o ıspanaklı tarifi versen ben de fotodaki gibi yapabilsem, otomatikmen birinci ilan ederim kendimi zaten :KK70:

112 parça porland takımda neymiş, böyle beceri ve üşenmemezlik bende olsa keşke. Tüm fotolar beni benden aldı. Pişisinde pidesinde hep aklım kaldı.
İşte basit tarif bile olsa eğlenceli,heyecanlı,aksiyonlu ve enekli bir iş yapıyoruz🤭Herkesin cesareti buna yok🤗
Katılmak istemek ,katılmak bile büyük başarı🤗

WunderLost WunderLost , 100 olaydık bari ikimiz de , akşama kadar 8 oy daha gelir mi ki ikimize de🙈
Evva Evva gözleme birazcık açtı arayı, bakalım gece 12de neler olacak ama sen yine de tatlıya falan başladıysan usulca oklavanı ya da mikserini yere bırak , en azından oylama bitince yapmaya başlarsın🤣🤣🤣
Mikserini bıraksın ama yok🤣Bence tarifini yapıyor🤣

WunderLost WunderLost , 100 olaydık bari ikimiz de , akşama kadar 8 oy daha gelir mi ki ikimize de🙈
Evva Evva gözleme birazcık açtı arayı, bakalım gece 12de neler olacak ama sen yine de tatlıya falan başladıysan usulca oklavanı ya da mikserini yere bırak , en azından oylama bitince yapmaya başlarsın🤣🤣🤣
Ay ne güzel olur 100 e ulaşsak🤗🤗

Vazgeçir Nevoş, uğraşmasın boşuna 🤣 yani sırf o yorulmasın diye diyorum, yoksa onun yaptığı güzel tarifi görüp, moralimiz bozulacak diye değil yani, yanlış anlaşılmasın 🤪
Telefonu yok canım🤭Yaptıysa yapacak bir şey yok🤣
Ama böyle ilk 3 te olan arkadaşlar tariflerini Salıdan sonra yapmalı🤭En azından basit tarif alsınlar🤭

Telefonu yok canım🤭Yaptıysa yapacak bir şey yok🤣
Ama böyle ilk 3 te olan arkadaşlar tariflerini Salıdan sonra yapmalı🤭En azından basit tarif alsınlar🤭
Bence de 🤩 ama Evva Evva tatlısını yapmak için çok hevesliydi, neyse yapsın bakalım, bizim de gözümüz, gönlümüz açılır 🤗🥰

Evva Evva nerelerde bugün gelmedi hiç..
Mikserini bıraksın ama yok🤣Bence tarifini yapıyor🤣
Burdayım hem hasta hem yorgunum yaptım artık işimi şansa bırakamazdım 1 2 oy vardı aramızda hem zaten nasip olursada fasülye sayılırım merak etmeyin 😁

X