Börekler Pratik Sahur Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Sahur Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    839
  • Anket Kapalı .
Geçen fabrika check-up’a yolladı bunları, orada dr demiş. Geçmiş yıllarda yapılan kan testlerini baz alınca, şeker hastalığı geliyor, dikkat et demiş.
Bunu bana yeni söyledi. Dedim acilen metformin başlaman gerekli, enişteye git, testlerini kontrol etsin. İlaca başlar muhtemelen dedim.
Ama benimki ilaç içme özürlü. Eline hapı ile suyunu da götüreceğim ki, içsin.🤷🏻‍♀️
Senin şehzade çok şey istiyor cancagızim ,sen mi alıştırdın böyle?

Geçen fabrika check-up’a yolladı bunları, orada dr demiş. Geçmiş yıllarda yapılan kan testlerini baz alınca, şeker hastalığı geliyor, dikkat et demiş.
Bunu bana yeni söyledi. Dedim acilen metformin başlaman gerekli, enişteye git, testlerini kontrol etsin. İlaca başlar muhtemelen dedim.
Ama benimki ilaç içme özürlü. Eline hapı ile suyunu da götüreceğim ki, içsin.🤷🏻‍♀️
Doktor bile demiş bunu,eşinde dikkate alacak bunları.
İlk başta içmek zor gelse bile zamanla alışacak yasocum.
Karşı komşum motor kazası yaptı ameliyat oldu bacağından,sigara ve şeker yüzünden yaraları açıldı kapanmadı bile.

Senin şehzade çok şey istiyor cancagızim ,sen mi alıştırdın böyle?
Yok cancağzım, çocukluğundan beri böyle görmüş. Bende öyle yetiştim, ailem sağolsun. Tam denk düştük yani.
Dışarıda bir şey canı çekse, ben evde yaparım.
Yine şimdi iyi, önceden vardiyalı idi. Gece işten çıkınca arardı, canım helva istedi derdi misâl, ben kalkar kavururdum🤭
Benim babam da aynı çünkü, anamdan ne gördüysem, ben de aynısını yapıyorum🤣🤣

Yok cancağzım, çocukluğundan beri böyle görmüş. Bende öyle yetiştim, ailem sağolsun. Tam denk düştük yani.
Dışarıda bir şey canı çekse, ben evde yaparım.
Yine şimdi iyi, önceden vardiyalı idi. Gece işten çıkınca arardı, canım helva istedi derdi misâl, ben kalkar kavururdum🤭
Benim babam da aynı çünkü, anamdan ne gördüysem, ben de aynısını yapıyorum🤣🤣
Yemek konusu olabilir de ilaç konusu için dedim cancağızım🤭🤷🏼‍♀️

X