Çorbalar Pratik İftar Çorba Tarifleri II

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli İftar Çorbası '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    521
  • Anket Kapalı .
Memeleketim kokan toyga ve tarhana corbasina gitti oyum bugunde tam da tarhana corbasi yapmisken 🥰 domates corbasi yuvalama geri kalan hepsinde gozum kaldi ellerimize saglik kizlar Ramazanimizida bitiriyoruz.Simdiden herkesin Ramazan bayrami mubarek olsun🤩😍
Seninde bayramın mübarek olsun canım 😍🥰

Canfeb Canfeb yaptığın her şey çok güzel oluyor, sunumların da harika, lezzetleri de eminim ki çok güzeldir, geçen hafta 1.olmasaydın oyum sanaydı ama 1.olduğun için oylarımı sunumlarını beğendiğim Dahliadivin Dahliadivin 'in ayran aşı çorbasına ve alimiyon alimiyon ''un lebeniye çorbasına verdim ☺
Cok teşekkürler canim 😊❤️

Canfeb Canfeb yaptığın her şey çok güzel oluyor, sunumların da harika, lezzetleri de eminim ki çok güzeldir, geçen hafta 1.olmasaydın oyum sanaydı ama 1.olduğun için oylarımı sunumlarını beğendiğim Dahliadivin Dahliadivin 'in ayran aşı çorbasına ve alimiyon alimiyon
Çok çok teşekkür ederim canım, seninde sunumların her seferinde bir öncekinden iyi 1. olduğun günleri beraber görürüz inşallah :KK68:bir oyum daha olsa ayran aşina vericektim bende iyi olmuş:KK48:

Okadar beklentim yokki su yarismadan sirf aliskanlik oldugu icin katiliyorum hayatima bir heycan ekşın uğraş kattığı için 😆
her yarışmada aynı hislerle katıldım biliyor musun? fairy için de öyle nasılsa olmayacak boşver uğraşma çok diyerek katıldım

Son düzenleme:
Bence ondan değil burda 2 oy kullanma hakkın var fairy de 1 oy ya ondan ankete katılan oy sayısı düşük oluyordur :KK45:
Aslında katılıma göre yapıyordum.Ama burada alışkanlık oldu değişmesin dedim haksızlık olmasın:)
Fairyde geçen hafta fazla oldu bir düşündüm 2 oy olsun :)Sonra dedim haksızlık olmasın:)

Oyumu verince bir de ne göreyim en güzel sunumları ve en güzel tarifleri yapan kişilerden oy almışım ❤❤❤☺
En başta Nevreste Nevreste ablacığım, oyun için ve bu yarışmalara verdiğin bütün emekler için çok teşekkürler
Canfeb Canfeb
Dahliadivin Dahliadivin
alimiyon alimiyon sizlerin oyları da beni çok mutlu etti, çok teşekkürler 🤗🤗🤗

Oyumu verince bir de ne göreyim en güzel sunumları ve en güzel tarifleri yapan kişilerden oy almışım ❤❤❤☺
En başta Nevreste Nevreste ablacığım, oyun için ve bu yarışmalara verdiğin bütün emekler için çok teşekkürler
Canfeb Canfeb
Dahliadivin Dahliadivin
alimiyon alimiyon sizlerin oyları da beni çok mutlu etti, çok teşekkürler 🤗🤗🤗
Rica ederim canım :KK200: ilk gördüğüm andan itibaren dedim, ben oyumun birini buna vereceğim :KK15:Emeğine sağlık:KK68:

X