Çorbalar Pratik İftar Çorba Tarifleri II

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli İftar Çorbası '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    521
  • Anket Kapalı .
21 e girdim 2 ay sonra evlendim gelen vurdu giden vurdu kim trip atayım :rolleyes:Eşime diyorum şimdiki aklım olsa var ya:sinirli::KK62::KK70:
Birşey diyeyim mi, yemeğe çağırır can özüm kv, oturur yer kılımı kıpırdatmam sofrayı bile toplamam. O toplar, bulaşıkları yıkar, gelir oturur, hadi kalkalım hayatım der kalkarız :halay:

Geç kalmış sayılmazsın cancan, her değişim kendi hayrımıza olur. Bakış açımızı değiştirmeliyiz.
Artık bağırıp cikiyorum bazen 30 yaşıma geldim satmisim dünyanın anasını dedim geçen :olamaz: kaç yıl yaşayacağımin garantisi mi var dedim daha kahır cekecegim eşim sadece dinledi :))

Artık bağırıp cikiyorum bazen 30 yaşıma geldim satmisim dünyanın anasını dedim geçen :olamaz: kaç yıl yaşayacağımin garantisi mi var dedim daha kahır cekecegim eşim sadece dinledi :))

Hakedene cevabımızı esirgemememiz lazım. O kırılır aman susayım, eşim alınır birşey demeyeyim. Ya bizler ???

Evet canim kasimda kapattik o gunden beri evde herkes:))
Köye gidecekler ama yasak olduğu icin Ankaradan cikamiyorlar :)

😂😂
Yok canim annem yemeği sen yap demez yaparsam babam yemez zaten cok yemek seciyor o riski goze almaz :)))
Ahahaha kendileri kaybeder kanka 😅 en güzeli valla 😚

X