Çorbalar Pratik İftar Çorba Tarifleri II

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli İftar Çorbası '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    521
  • Anket Kapalı .
Bana da satın o akıllardan biz de abisi ile görüşmüyoruz ama benim senelerdir bana yapılanlar dan dolayı yani 10 sene dayandım duvar olsa yıkılırdi 😁 rabbim başka dert vermesim

İnsanı sabretmek yıpratıyor bazen sabretmeyip avazım çıktığı kadar bağırmak haykırmak istiyorum
Ben çok dişliyimdir. Asla laf söyletmem kendime, ters bile bakamazlar. Çünkü hiç saygımı bozmadım. Hep mesafeliyim. Ama eşimde kardeşinin ruhen sorunlu olduğunun farkında. Hak veriyor içten içe. Yoksa sahiden kendimi övmek için demiyorum ama benimle anlaşamamak gerçekten zordur. Mizacım çok insan canlısıdır benim.

İlk dönemler kızkardeşine( daha huyunu falan anlamadan, mac'ler bobi brownlar ile hediye alırdım. Ellerim kırılsın :63: :KK70:

Ben çok dişliyimdir. Asla laf söyletmem kendime, ters bile bakamazlar. Çünkü hiç saygımı bozmadım. Hep mesafeliyim. Ama eşimde kardeşinin ruhen sorunlu olduğunun farkında. Hak veriyor içten içe. Yoksa sahiden kendimi övmek için demiyorum ama benimle anlaşamamak gerçekten zordur. Mizacım çok insan canlısıdır benim.

İlk dönemler kızkardeşine( daha huyunu falan anlamadan, mac'ler bobi brownlar ile hediye alırdım. Ellerim kırılsın :63: :KK70:
Ruh ikizimmmmmm
Hayattaki ruh ikizimmmmmmm :rolleyes:

Ben çok allttan aldım fazla fedakarlıklar mahvetti beni de :/

X