Prakten Şurup

.......ceren.........

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
164
1
slm arkaşlar prakten diye iştah acıcı bi şurup varmış nette gezerken çıktı karşıma yorumlara falanda baktım ii şeyler yazıyo ilaç hakkında..kullananların hepsi kilo almış acaba kullansam mı benimde ihtiyacım varda neyse kullanan varsa yaada şurup hakkında bilgisi olan varsa benide bilgilendirsin :uhm:

Merhaba ben o şurubu kullandım ve gerçektende iştah açıyor.Midede asit salgılaması yaptığı için acıktırıyor.Ben şu anda o şuruptan şişelerce bitirdiğim için acısını çekiyorum.
Midemde ülser çıktı.Mideye çok zararlı olduğunu söyleyebilirim.

canım bide spraktin vrar . bak bu sitede kilo almak isteyenlerin paylaşım alanı var. ona gir bu ilaç hakkında çok detaylı bilgi var. ben bizim oglana kullanıyorum arada. doktor verdi hemde... bi bak sen

peki sipraktini kullanan varmı o iştah açıyomu
canım ben oğlum için kullanıyorum spraktini hem iştah açıcı hem uyku için daha bir hafta oldu uykusunda bir değişiklik yok ama iştahı açıldı sanki ha bu arada bekarken bende kullandım bu şurubu ama bende işe yaramadı-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

canım bu şurubu bende kullanıyorum çok iştah açıyor ama bırakınca iştah gidiyor ilk zamanlar çok uyku yapıyor bünye alışınca uyku yapmıyor şurup hakkında kilo almak isteyenlerin paylaşım alanı var ordan daha çok bilgiye ulaşırsın bu sorunu orda sorsan daha çok yanıt alırsın

sakın kullanma canım,yan etkilerini okuduysan çok kötü.Zaten şurup iştah açmak için yapılmamış,daha çok dermatit problemi olanlara veriliyor,iştah açma onun yan etkilerinden sadece biri

arkadasLar kilo almak isteyenLer iÇin Şiddetle tavsiye edebileceğim bir Şurup ben de kendimi bildim bileli kiLo aLmak isteyenLerdenim iŞtah problemi oLanLardanım sofraya oturdu mu bi tabak yemeği bitirenlere hep özenenLerdendim vS.. vS.. Çok Şükür Artık o derdim kaLmadı bu Şurup Sayesinde 1 ay kuLLandım üSteLik düzenLi de kuLLanmadım buNa raĞmen 4 kiLo aLdım düzenLi kuLLansaydım kaÇ kiLo Olurdum aCaba :) fiziĞim iyidi ama ben yiNe de bikaÇ kiLo aLmak istiyodum iNanın görenLer aNında farkediyodu yüzüN doLmuŞ dedikLeri zamaN ayrı bi mutLu Oluyodum :teytey::teytey: ama ŞuNu da biLin ki inanıLmaz dereCe de uyku yapıyo evde oLanLar iÇin Sorun yoK da biz ÇalıŞanLara eziYet reSmen ama kiLo aLmak iÇin katLanmak Lazım :KK66:

vaLa Canım çalıŞıyorSan çok zor ama yeriNde Olsam biraZ dayanMaya ÇalıŞırım Cünkü ben Öyle ßaşardım ßir de Öle Sadece ilaCı iÇmekLe oLmuyO Cerez özeLLikLe fıNdık fıStık abur cußur fLn götürMen Lazım aRa Öğün Olarak

X