Pozitif İdrar Testi Örnekleri

kızlar aranızda 6 idrar testi yapıp 2 ayrı markayla gittikçe testin koyulaşmasına rağmen kanda negatif olan var mı? ilaç falan kullanmıyorum bu arada....

çok geçmiş olsun arkadaşım üzüldüm senin adına gerçekten.Rabbim seninde yüzünü güldürsün en yakın zamandacevabın içimi rahatlattı biraz inşaallah hamileyimdir.
senin de benimde ve herkesin Rabbim gönlümüzün muradını versin inşaallah

sen gebesin bence arkadaşım diğer topiklerdeki yazılarını okudum da.bu kadar test pozitif çıkmaz bence.
kan testini tekrar yaptır.kendine de dikkat et. sonucu yaz bizlere merak ederiz

Bence de hamilesin

inşallah kızlar saolun ama kanda 1.2 çıktı bugün doktor kesin negatif dedi güvenme idrar testlerine dedi yaptığım testlerin hepsi aynı markaydı kızdım o markaya tabi deneme amaçlı da başka bi markayla yapayım hadi dedim doktor çıkışı deney yapıcam aklımca bundan sonra o testten kullanıcam falan... ama o da pozitif... nette araştırıyorum ya kimyasal ya da tedavi görüyorsanız olabilir demiş bi çok yerde ama daha önce kimyasal geçirdim ondan hep silikti hiç koyulaşmamıştı ilaç falan da kullanmıyorum... öyle işte kızlar çok sıkıcı bi durumdayın anlıycanız...

üzülme arkadaşım bir iki hafta içinde kesin sonuç netleşir.aklına kötü bir şey getirme.
Idrarda kolay kolay pozitif çıkmaz gerçekten çok ilginç.ama kanda önce negatif çıkıpta bir hafta
on gün sonra pozitif çıkanları okumuştum.içini ferah tut.
Biraz bekle telaş yapma.
Benim testin markası miratech üç tane yaptım üçüde çok çok belirsiz ikinci çizgi var .
Bugün sabah ilk idrarla bebe time aldım ama ondada tamamen negatif çıktı.
Bende anlamadım bu işi.
Bir hafta beklicem test falanda yapmıcam.kafayı bozdum iice ya offfff.
Eğer gebe değilsem bir daha kine gebe kalırsam test falan yapmıcam buna karar verdim
Burdan birbirimizi haberdar edelim bekleyelim biraz daha Bakalım hayırlısı olsun hepimiz için

Ben acon dü galiba kullandım hep doğru çıktı ilk kez senden duydum canım çift çizgi olupta gebe olmayan

Ben acon dü galiba kullandım hep doğru çıktı ilk kez senden duydum canım çift çizgi olupta gebe olmayan

canım adetimi bekleyip kan testini tekrarlayacağım başka bi hastanede... kayıvalidem emekli ebe o da olmaz öyle şey lab. hatasıdır ben hiç görmedim idrarda pozitif çıkıp kanda negatif çıkanı dedi bakalım umutla bekliyorum... bu arada bugün sabah 7. testimi yaptım hala pozitif...

canım sen başka hastaneye bi kadın doğum doktoruna git en azından keseyi görür vajinal ultrasonla baktırma ama normal ultrasonla baktır

kızlar ben hamile miyim?
Bugün regl günümdü. o kadar belirti vardı ki dayanamadım dün test yaptım. önce resimde alttaki olan testte olduğu gibi silik çıktı.
sonra bu sabah bi daha yaptım(üstteki test) daha belirgin çıktı. yarın bi daha yapacağım ona göre salı doktora gideceğim. çok umutluyum umarım bi problem olmaz kızlar.
kendimi resmen hazırladım. hamileyim diye dolanıyorum ortalarda

Son düzenleme:

testin hemen mi çıktı?eğer 5 dk içinde içinde çıktı ise gözünaydın arkadaşım

şimdiden çoooooook tebrik ederim senii

arkadalar netten bir araştırma yaptım.durum benimle aynı.şöyle ki
benim testlerde son test de dahil,önce ikinci çizgi olarak beyaz çizgi hemen beliriyor sonra son test bir saat sonra öncekiler 2 saat sonra pembeleşiyorlar.
benimle aynı durumda olan bir arkadaş buldum diğer topiklerden veeeeeeee
sonundaa arkadaş hamileymiiiiiişşş
bu arada ilk üç testimde pembeleşen ikinci çizgi kayboldu nerdeyse ama yerleri hala belli.
bu durumu da şuna bağlıyyorum test belli bir süre sonra kuruyor ve ben idrarı mesela 2 veya 3 damla damlatın dedi ise 3 damlattım yada 3 veya dört dediyse 4 damlattım
yani idrar saatler sonra fazla gelip o hafif pembeliği bozuyor
yada diyelim banyonuz biraz kirli, kuruduğu zaman yerdeki lekeler daha az görünür ama ıslakkeeeeeeen
daha kirliiiiiiiiiii
YANİ ASLINDA TESTTE BİR PEMBELİK VAR AMA KURUYUNCA AZ OLDUĞUNDAN ÇOK AZ GÖRÜNÜYOR.
işte benim büyük teziiiiiiim
bu tabiki kendi yorumum fikri olan arkadaşların yorumunu da bekliyoruuuuuum
ARKADAŞLAR BU SAATTE KAFAYI BOZDUM GALİBA BİR HAFTADIR NET BAŞINDA ARAŞTIRMA YAPCAM DİYE KAFAYI BOZDUM
İNANIN BEKLEMESİ ÇOK ZOR

AMA EN GEÇ BİR HAFTA DA BELLİ OLUR BAKALIM HALEN ADET OLMADIM VE AZ ÇOK GEBELİK BELİRTİLERİMDE VAR
LÜTFEN BENİM DURUMUMDA OLAN ARKADAŞLAR PAYLAŞIRSANIZ ÇOOOOOOOOK SEVİNİRİM
HERKESE İİ GECELER

Son düzenleme:
testin hemen mi çıktı?eğer 5 dk içinde içinde çıktı ise gözünaydın arkadaşım

şimdiden çoooooook tebrik ederim senii

evet canım hemen çıktı. hatta dün dayanamadık hastaneye gittik kant testi yaptırdık 345.34 sonuç:)
inşallah bi sorun çıkmadan atlatırız 9 ayı . darısı tüm isteyenlerin başına. dua edicem herkese..

buda benım testımm sızce hamılemıyımm sılık cıktııı (((((((((

buda benım test sonuclarım benımkıde aynıı durum kafayı yıycemm cok guzel bı duygu ama korkuyorummm negatıf sonuc almaktan kan testı yapmaya bı turlu gıdemıyorum (((((((

ıns sen kacıncı gun gıttın kan testıne kac cıktı degerlerın tebrık ederım senıdee allah tamamına erdırsın evladına kavustursunn :)
sağol canım inşallah bir an önce kavuşuruz.ben adetimden 1 gün sonra yaptırdım 171 çıktı değerim.ama daha önce de anlamıştım.adetimden 1 gün önce silik test ve adet ağrılarımın olmayışı,çünkü benim belim ağrır normalde ama bu sefer karnımın içinde tuhaf bir yapılaşma hissetmiştim.o da sanırım genişlemeyle alakalı bir durummuş.sen daha yaptırmadın mı hala bekliyor musun:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…