Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Yaptiginiz testin markasi nediracaba? Buarada hayili ugurlu olsun bebisiniz:)

Allah razı olsun canım
pyro clinice die bir test canım.
2 tane almıştım.
anında çıktı yumurta çatladıktan 10 gün sonra
darısı başına inşallah :KK16:

$190175.jpg

Hayır yaptırmadım bu arada sat yazıcaktım bat olmuş yanlışlıkla :KK1: artık test yaptırmaktan negatif sonuctan bıktım korkuyorum :KK31:

merhaba aranıza yeni katıldım çok güzel bir site :) sat 23 ekim bu sabah idrar tahlili yaptım ikinci çizgi biraz silik gibi ama belli oluyor. inş olursa ilk gebelik olucak şimdi ne yapmalıyım?bilgilendirirseniz sevinirim :KK16:

dün regl olmam gerekiyodu, akşam test yapayım dedim yaptım 5 dk sonra hiçbir belirti yoktu, 10-15 dk sonra çok ince bir 2. çizgi çıktı, ama ne olduğu konusunda şüpheliyim çok ince ve diğeri kadar da kırmızı değildi, acaba olmuşmudur be sefer,dua ediyorum, yarın yine yapcam olmazsam eğer, inşallahh tutmuştur,dularınızı bekliyorum:)ama kendimi de umutlandırmak istemiyroum,hayalkırıklığı daha kötü olur heralde...Allah isteyen herkesin gönlüne göre versin...

merhaba aranıza yeni katıldım çok güzel bir site :) sat 23 ekim bu sabah idrar tahlili yaptım ikinci çizgi biraz silik gibi ama belli oluyor. inş olursa ilk gebelik olucak şimdi ne yapmalıyım?bilgilendirirseniz sevinirim :KK16:

hosgedlin gozun aydin kan tahlili yaptir guzelim bnm iyi sonuc alirsin :nazar:

merhabalar
ben de sizin gibi bebek sahibi olmayı umut edenlerdenim. 8 aydır korunmuyorum. ilk defa bu ay 5 gün gecikti. hemen test yaptım tabi. ama sonuç negatif. normalde adetim gününü hiç şaşmaz. fakat deli gibi belim ağrıyor aynı normal adet olmadan önce ağrıdığı gibi. hah diyorum şimdi geldi bakıyorum yok. hamile kalanlardan tecrübesi olan varsa bu durum hamile olmadığımı, sadece geciktiğimi mi gösteriyor acaba düşüncesi olan varsa lütfen yazsın. idrar testini tekrar ne zaman yapmalıyım?

hosgedlin gozun aydin kan tahlili yaptir guzelim bnm iyi sonuc alirsin :nazar:

o ihtimal de var haklısın. şimdiye kadar hiç böyle bir problemim olmadığı için aklıma getirmedim. dediğim gibi genelde adetim gününü hiç şaşmaz. o yüzden çok ümitlendim. önce ikinci bir idrar testi yaptırıp sonra kan yaptırayım diyorum. hastaneye kadar gidip eli boş dönmek istemiyorum. hayırlısı...

Arkadaşlar lütfen acil yardım..
Testi yaptıktan iki saat sonra ikinci çizgi belirginleşti fakat dakikalar sonra kayboldu.ama ikinci çizgi çok diikatli bakınca çok çok hafif görülebiliyo.iki test yaptım ikiside aynı.
Bu durumda ne yapmalıyım?lütfen beni duyun ve cevap verin lütfeeeeeeeeeeen:KK16:

Arkadaşlar lütfen acil yardım..
Testi yaptıktan iki saat sonra ikinci çizgi belirginleşti fakat dakikalar sonra kayboldu.ama ikinci çizgi çok diikatli bakınca çok çok hafif görülebiliyo.iki test yaptım ikiside aynı.
Bu durumda ne yapmalıyım?lütfen beni duyun ve cevap verin lütfeeeeeeeeeeen:KK16:

Bundan birbuçuk ay önce bende de aynı şey olmuştu testi yaptım beş dakika içinde çiçft çizgi hemen belirdi iki dakika kadar sonra kayboldu bende test bozuk zannedip dikkate almadım gebeymişim meğer ama farkına bile varmadım çünki hiç belirti yoktu dört gün sonra aşırı kanama bel ağrısı üşütme şikayetiyle doktora gittim doktor düşük yaptığımı söyleyince çok üzülmüştüm kendime dikkat etmediğim için :KK43:

X