Pozitif İdrar Testi Örnekleri

sağol canım inşallah bir an önce kavuşuruz.ben adetimden 1 gün sonra yaptırdım 171 çıktı değerim.ama daha önce de anlamıştım.adetimden 1 gün önce silik test ve adet ağrılarımın olmayışı,çünkü benim belim ağrır normalde ama bu sefer karnımın içinde tuhaf bir yapılaşma hissetmiştim.o da sanırım genişlemeyle alakalı bir durummuş.sen daha yaptırmadın mı hala bekliyor musun:)

aksam beste ısten cıkınca kosa kosa en yakın hastaneye gıdıp kan verıcem kocişkomla sonucunu altı yada yedı gıbı alırız inşşş .. sonuc pozitif veya negatıf ne cıkarsa yazarım sıze de haber verırımmm canlarımmmmm

$IMG_0172.jpg

kızlar bu adet günümde yaptığım test akşam 5 de yaptım ilk 5 dk bişey çıkmadı. sonra attım yemek hazırlama telaşına düştüm 1.5 saat sonra aklıma geldi ve tekrar baktım çizgi hayalet halde bana bakıyordu ertesi güne daha da netleşmişti. fotoğrafta görünüyormu bilmiyorum.
bu testten 1 gün sonra sabah idrarımla tekrarladım yine aynı baştan çıkmadı 1 saat sonra ikinci çizgi yine çıktı ve bu sefer daha belirgindi.
bıçak saplanması gibi kasık ağrılarım var günlerdir şiddetli olmasına rağmen adetim gelmiyor 3 gün gecikti. göğüsler bomba gibi. hiiç ümidim yok hiç kendiliğimden hamile kalamadım tüp bebek sürecindeyim. ilk tüp bebek denememde fazla uyarılma olduğu için transferim ertelendi embriyolarım donduruldu. onları almaya gidicez adetimi bekliyorum. sizce gerek kalmicak mı ? siz de görüyomusunuz o hayalet çizgiyi? gerçeği ne kadar yansıtır?

Eki Görüntüle 576885

kızlar bu adet günümde yaptığım test akşam 5 de yaptım ilk 5 dk bişey çıkmadı. sonra attım yemek hazırlama telaşına düştüm 1.5 saat sonra aklıma geldi ve tekrar baktım çizgi hayalet halde bana bakıyordu ertesi güne daha da netleşmişti. fotoğrafta görünüyormu bilmiyorum.
bu testten 1 gün sonra sabah idrarımla tekrarladım yine aynı baştan çıkmadı 1 saat sonra ikinci çizgi yine çıktı ve bu sefer daha belirgindi.
bıçak saplanması gibi kasık ağrılarım var günlerdir şiddetli olmasına rağmen adetim gelmiyor 3 gün gecikti. göğüsler bomba gibi. hiiç ümidim yok hiç kendiliğimden hamile kalamadım tüp bebek sürecindeyim. ilk tüp bebek denememde fazla uyarılma olduğu için transferim ertelendi embriyolarım donduruldu. onları almaya gidicez adetimi bekliyorum. sizce gerek kalmicak mı ? siz de görüyomusunuz o hayalet çizgiyi? gerçeği ne kadar yansıtır?

canım valla ben gördüm :) çok silik de olsa var..
bu testin pozitifte yanlış çıkma ihtimali yok sanırım. bence hamile olabilirsin.. hadi inşallaaahhh.. :)

canım valla ben gördüm :) çok silik de olsa var..
bu testin pozitifte yanlış çıkma ihtimali yok sanırım. bence hamile olabilirsin.. hadi inşallaaahhh.. :)

evet var çizgi canım ama yani bikaç saat sonra çıkması şüphe uyandırıyo hemen çıkmıyo ki :KK43: testi evire çevire baka baka bi hal oluyorum yani. snuç: idrar kuruyunca çizgi belirginleşiyor. ama biz zaten beklediğimiz ve istediğimiz için zaten ışıkta falan bakıyorum orası zaten hassas bir bölge ya ondan mı böyle oluyor acaba?

ikinci silik testim daha belirgin ama :) napim ben böyle de murluyum :))

$IMG_0174.JPG

arkadaşlar üstteki test ilk testim adet günümde yaptığım. yani az önce de sizinle paylaştığım.
alttaki test de 1 gün sonra sabah idrarımla yaptığım. sanki biraz daha belirgin. ne düşünüyorsunuz?

testlerin markası aynı. RC diye bir marka. yanılan var mı bu marka test ile....

Eki Görüntüle 576885

Eki Görüntüle 576915

arkadaşlar üstteki test ilk testim adet günümde yaptığım. yani az önce de sizinle paylaştığım.
alttaki test de 1 gün sonra sabah idrarımla yaptığım. sanki biraz daha belirgin. ne düşünüyorsunuz?

testlerin markası aynı. RC diye bir marka. yanılan var mı bu marka test ile....

canım her ikisinde de ikinci gölgeyi görüyorum ben hatta ikincisi daha belirgin...fakat bu testler banada hep yanıltıcı geliyor..umarım yanıltmıyordur.bana bikaç kere böyle oldu ilk dakikalar çıkmayınca pek inanmamak gerekli aslında..ama insanın kafasıda karısmıyo degil...kimisi diyo senin gibi yok diye çöpe atıp sonradan görüp hamile oldugunu ögreniyolar.inş seninki de onlardandır.:KK34:

canım her ikisinde de ikinci gölgeyi görüyorum ben hatta ikincisi daha belirgin...fakat bu testler banada hep yanıltıcı geliyor..umarım yanıltmıyordur.bana bikaç kere böyle oldu ilk dakikalar çıkmayınca pek inanmamak gerekli aslında..ama insanın kafasıda karısmıyo degil...kimisi diyo senin gibi yok diye çöpe atıp sonradan görüp hamile oldugunu ögreniyolar.inş seninki de onlardandır.:KK34:

Sırf daha fazla ümütlenmemek için kan testi yaptırıcam bugün sonucu size de yazarım çok sağol en azından başkaları da görebiliyor hayalet çizgilerimi:)

Selamlar her kese, ben testi yaparken idrarı bir önceki idrar kabına yaptım ve düz olarak tutmadım idrar çabuk geçsin içeriye diye birazcık eğdim,acaba çıkan sonuç doğrumu kızlar?

X