Pozitif İdrar Testi Örnekleri

ayyy gerçektenmiiii :\ olsunn kuzucuuumm yaaa RABBİM eeen kısa zamanda inşallahh bizleride annelik vasfına erdirecek moreliniz bozma ve bu ay yumurtlama günlerini her akşam dolu geçirrrrr :KK70:

aslında şuan çocuk düşünmüyoruz biz yani bunun için uğraşmıyoruz ama gebelik belirtileri yaşadım birde üstüne silik çizgi görünce epey mutlu oldum istemediğimiz halde,birde sizleri düşünüyorum da her ay ne kadar zordur o günü beklemek.isteyen herkese nasip olsun o güzel mutluluğu yaşamak.hepinizin kucakları çifter çifter bebişlerle dolsun :)

Eğer eşinizle ilişkiye girdiğiniz gecenin sabahında test yaparsanız bu sizi yanıltabilir. Çünkü idrara karışan spermler bazen silik çizginin çıkmasına sebep olabiliyor. Bu hatayı bende yapmıştım 1 kere :106:
Adetimin 26. günü yaptığım gebelik testi (markası laboquick :KK66: ;
Eki Görüntüle 518151

Kandada doğrulandı 141.3 :nazar::nazar::nazar: Darısı isteyenlere olsun inşallah sağlıcakla ve hayırlısıyla:KK17:

tebrikler :) çok mutlu oldum sizin adınıza.yok adetime 6 gün kala yaptım ben laboquick.3 gün kala ise miratech.ya gerçekten hatalı testin 2 side bna denk geldi ya da bebeğim vardı ve farkında olmadan düşürdüm bilemiyorum :/

Eğer eşinizle ilişkiye girdiğiniz gecenin sabahında test yaparsanız bu sizi yanıltabilir. Çünkü idrara karışan spermler bazen silik çizginin çıkmasına sebep olabiliyor. Bu hatayı bende yapmıştım 1 kere :106:
Eki Görüntüle 518151

Kandada doğrulandı 141.3 :nazar::nazar::nazar: Darısı isteyenlere olsun inşallah sağlıcakla ve hayırlısıyla:KK17:

tebrikler :) çok mutlu oldum sizin adınıza.yok adetime 6 gün kala yaptım ben laboquick.3 gün kala ise miratech.ya gerçekten hatalı testin 2 side bna denk geldi ya da bebeğim vardı ve farkında olmadan düşürdüm bilemiyorum :/

Eki Görüntüle 518151

adetimden sekiz gün geçti bende test yaptım iki çizgi çıktı ama biri silikti ne yapmam gerek birde benim ikinci hamileliğim ilki karnımda ölmüştü iki buçuk aylıkken yavrum bunu korur allahım inşallah sizinkileride:KK43:

:) Evet kimyasal gebelik olmuş olabilir...:KK31:

Bu benim ilk idrar testim. 24 Eylül, adetimi bir gün geçmişti. Kan değeri:92,37

$IMG_0563.jpg

Bu da 2 gün sonra ki. 26 Eylül. Kan değeri: 249,1

$IMG_0568.jpg

benimde korunmasız ilk ayım.adetime 6 gün var daha.idrar testi yaptım negatif çıktı çok sabırsızım çokkkkkkk:KK36::KK36:
hamiş olmak istiyorummmm:KK49::KK49::KK49:

kızlar adetim geçeli 10 gün oldu hep gecikir çok sallamamıştım. ama şüphelendim ve test yaptım hemen çift çizgiyi gördüm. şimdi kan tahlili yaptırsam acilde aç tok farkeder mi?

mrb kızlar ben klomenle tedavi görüyorum yumurtlama problemim var yaklaşık iki yıldır bebek istiyoruz klomen tedavimin ilk ayı ve benim bugün adet günüm dayanamayıp test yaptım idrar ve çift çizgi vede kaybolmadı hala duruyor inanamadım peki ya yanıltıyora beni diyerek endişelenmeye başladım sabahtan beri leyle gibi dolanıyorum ortalıkta inşallah hamileyimdir :KK43::KK43::KK43:::KK43: kan testi verdim yarın alıcam sonucu lütfen benim içinde dua edin 2 yıldır bekliyorum :KK43::KK43::KK43::KK43: ne zor ya şimdi yarın hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum okadar yanıltan test okudum ki burda şimdi kendi sonucuma güvenemiyorum $DSCF0616_cr.jpg

mrb kızlar ben klomenle tedavi görüyorum yumurtlama problemim var yaklaşık iki yıldır bebek istiyoruz klomen tedavimin ilk ayı ve benim bugün adet günüm dayanamayıp test yaptım idrar ve çift çizgi vede kaybolmadı hala duruyor inanamadım peki ya yanıltıyora beni diyerek endişelenmeye başladım sabahtan beri leyle gibi dolanıyorum ortalıkta inşallah hamileyimdir :KK43::KK43::KK43:::KK43: kan testi verdim yarın alıcam sonucu lütfen benim içinde dua edin 2 yıldır bekliyorum :KK43::KK43::KK43::KK43: ne zor ya şimdi yarın hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum okadar yanıltan test okudum ki burda şimdi kendi sonucuma güvenemiyorum Eki Görüntüle 522334

ki bu testin üzerinden baya saat geçti ama genede böyle baştanda böyleydi yani kaybolma felan olmadı

mrb kızlar ben klomenle tedavi görüyorum yumurtlama problemim var yaklaşık iki yıldır bebek istiyoruz klomen tedavimin ilk ayı ve benim bugün adet günüm dayanamayıp test yaptım idrar ve çift çizgi vede kaybolmadı hala duruyor inanamadım peki ya yanıltıyora beni diyerek endişelenmeye başladım sabahtan beri leyle gibi dolanıyorum ortalıkta inşallah hamileyimdir :KK43::KK43::KK43:::KK43: kan testi verdim yarın alıcam sonucu lütfen benim içinde dua edin 2 yıldır bekliyorum :KK43::KK43::KK43::KK43: ne zor ya şimdi yarın hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum okadar yanıltan test okudum ki burda şimdi kendi sonucuma güvenemiyorum Eki Görüntüle 522334

bu ikinci çizgi ilk dakikalarda çıktıysa sonuç pozitif oluyor. hemde adet gününmüş.
kan testinin sonucuda inşallah iyidir.
elinde bir test varsa yarın da yapabilirsin. koyulaşır inşallah...
benimdE yaklaşık 2 yıldır olmuyor. :KK25:

kan testi yaptirman iyi olmus. ama bacim ben dayanamz gider ikinci testi alirdim eczaneden, o da pozitifse tamamdir bu is...iyi sabir valla...

kan testi yaptirman iyi olmus. ama bacim ben dayanamz gider ikinci testi alirdim eczaneden, o da pozitifse tamamdir bu is...iyi sabir valla...

ne sabrı ölüyorum sabırsızlıktan şehir içne uzak olmasa durmam ki gider alırım ama baya mesafe var çatlıyorum

gebelik testinin markası ne?bazıları hatalı sonuç veriyor da laboquick gibi :) benim dilim yandı seninde yanmasın.

pyro cılınce adı valla hatalıysa yandım ilk dakikalarda çıktı ve kaybolmadı duruyor öylece kurdu gitti test oysaki ay inş hatalı değildir ama adet günüm olması gerekirdi çünkü çatlatma iğnesi vs oldum genelde bunları yapanlar gününde oluyor çok fazla sıkıntı yapmıyorsa ki bende sanmıyorum ki luna parka gitti rangere bindin ne akla hizmetse korkudan ölüyordum azdaha durdum makineyi hamilelik düşünene insan böyle yaparmı inş hamileyimdir eşim de nasıl sevindi anlatamam ikide bir arıyor dinlen vs die daha kimseye söylemedik arkadaşları hariç ailelere kesin olsun yarın söylerim ondan sonra

bu ikinci çizgi ilk dakikalarda çıktıysa sonuç pozitif oluyor. hemde adet gününmüş.
kan testinin sonucuda inşallah iyidir.
elinde bir test varsa yarın da yapabilirsin. koyulaşır inşallah...
benimdE yaklaşık 2 yıldır olmuyor. :KK25:

aynen beklemek çok zor biliyorum darısı senin başına benimkide yarın kesinleşsin inş çevremde benden sonra evlenenlerin hep oldu her duyduğumda içim cız ediyordu inş artık bitmiştir :KK43::KK43::KK43: inş kesindir sonuç

pyro cılınce adı valla hatalıysa yandım ilk dakikalarda çıktı ve kaybolmadı duruyor öylece kurdu gitti test oysaki ay inş hatalı değildir ama adet günüm olması gerekirdi çünkü çatlatma iğnesi vs oldum genelde bunları yapanlar gününde oluyor çok fazla sıkıntı yapmıyorsa ki bende sanmıyorum ki luna parka gitti rangere bindin ne akla hizmetse korkudan ölüyordum azdaha durdum makineyi hamilelik düşünene insan böyle yaparmı inş hamileyimdir eşim de nasıl sevindi anlatamam ikide bir arıyor dinlen vs die daha kimseye söylemedik arkadaşları hariç ailelere kesin olsun yarın söylerim ondan sonra

canim anlattiklarindan testin hatali olmadigi sonucunu cikariyorum, hatali pozitif oldugu zaman renk daha bir grimsi oluyor seninkisi kirmizi bayagi...nobetci eczane yok mu esin is cikisi gidip alsin, sen de o ara idrarini tutarsin...:KK53:...

X