Pozitif İdrar Testi Örnekleri

kızlaarr!!! bugün sabah test yaptım ikinci çizgi çıktı şaşkınım çok...:KK52: doktor cuma gelecekmiş ben cumaya kadar nasıl sabredicem yaaa çatlamak üzereyim gittim bi test daha aldım şimdi sabah yeniden yapıcam inş hamişimdir kızlar....:emir_bebek:

çokkkkkk sevindim senin adına kuzucuuuuummmmm ahhhh bende beklemedeyimmmmm hamişlerin duası kabul oluooo dua et bana bendeeeee hamiş olayım 5-6 güne kadar kırmızyı görmem inşallahhhhhh...
sol yumurtamda ağrılarım çok bacağıma vuruo resmen ahhh inşş allahım inşşş

çokkkkkk sevindim senin adına kuzucuuuuummmmm ahhhh bende beklemedeyimmmmm hamişlerin duası kabul oluooo dua et bana bendeeeee hamiş olayım 5-6 güne kadar kırmızyı görmem inşallahhhhhh...
sol yumurtamda ağrılarım çok bacağıma vuruo resmen ahhh inşş allahım inşşş

canım benim inş sen de hamişsindir ama benim hcg sonucum biraz düşük çıktı dayanamayıp dün gittim başka bir hastaneye. 23 çıktı doktor da değerin düşük deyince moralim yerlere indi. sizce bu değer normal mi en son adet tarihim 31 agustostu. normalde adet olmama 5- 6 gün var. salı günü tekrar gelmemi istedi umarım tutunur bana kuzucum

canım benim inş sen de hamişsindir ama benim hcg sonucum biraz düşük çıktı dayanamayıp dün gittim başka bir hastaneye. 23 çıktı doktor da değerin düşük deyince moralim yerlere indi. sizce bu değer normal mi en son adet tarihim 31 agustostu. normalde adet olmama 5- 6 gün var. salı günü tekrar gelmemi istedi umarım tutunur bana kuzucum

canım hiiiiççç morelini bozma daha adetine 5-6 gün varmış sende benim gibisin anlaşılan :=) diyeceğim eğer 3 haftalık kadar hamişsen 10-50 arası çıkıyor normal değer!
2 gün sonra tekrarla bakalım testin nasıl çıkcak eğer 23 ten iki kat fazlaysa olay tamamdırrrrrrrrrrr :=)) kii inşallahhhhh hamişsindir hadi bakalım hayırlı hbrler ver bize

canım hiiiiççç morelini bozma daha adetine 5-6 gün varmış sende benim gibisin anlaşılan :=) diyeceğim eğer 3 haftalık kadar hamişsen 10-50 arası çıkıyor normal değer!
2 gün sonra tekrarla bakalım testin nasıl çıkcak eğer 23 ten iki kat fazlaysa olay tamamdırrrrrrrrrrr :=)) kii inşallahhhhh hamişsindir hadi bakalım hayırlı hbrler ver bize

yaptırayım derdim ama malesef öyle kötü bi yerdeyim ki doktorlar geçici görevle geliyorlarmış her zaman burada değiller. özele gitmiştim. o da 40 km ötede eşim olmadan biraz zor gitmem offf.... artık salıyı beklicem mecburen ben de işten anca izin alabildim. inş dediğin gibi olur. artmış olur da rahatlarım birazcık

yaptırayım derdim ama malesef öyle kötü bi yerdeyim ki doktorlar geçici görevle geliyorlarmış her zaman burada değiller. özele gitmiştim. o da 40 km ötede eşim olmadan biraz zor gitmem offf.... artık salıyı beklicem mecburen ben de işten anca izin alabildim. inş dediğin gibi olur. artmış olur da rahatlarım birazcık

inşallah canım dilediğince olur herşey.. bende bugün drumu aradım sol kasığım çok ağrıyor ağlatacak neredeyse dedim yumurtam çatlamıştır dedi bana :=) şu güne kadar tutmadıysa neolur bu gece tutsuuuuun :=)) allahımmm yalvarıyoruz sana bizleri evlatsız koyma :KK43:

benimde adetime 4 gün var yapsam mı bilemiorum sonuçtan korkuorumm allahım isteyen dileyen biz kullarını sen evlatsız koyma RABBİMMM

Tatlım çıkmaya da bilir, benim kuzenimde adetinin üzerinden 15 gün geçtikten sonra çıkmıştı. Biliyorum beklemek zor amma adetini beklersen iyi olur. Dua et, Rabbim sevindirsin seni :)

kızlar nolur biri bana cevap versin adetime 1 gün kaldı bugün idrar testi yaptım ikinci çizgi varla yok arası çıktı yani zor görülebilen hafif pembe çizgi çıktı bu nedir?varmı böyle bi durumla karşılaşıp hamile olduğunu öğrenen yardımcı olsun biri kafayı yicem :KK43:

Toplam 3 topic e birden yazdim derdimi bunun icin oncelikle ozur dilerim ve merakimdan dolayi beni mazur gorun :KK43:(

Kizlar benimde bir sorum olacak yardimci olursaniz sevinirim :KK66:) adetime 8 gun var ve oyle asiri derecede kasik agrilarim olmuyor sadece akintim diger donemlere gore gozle gorulur fazla ..ayrica goguslerim buyudu ozellikle gogus ucundaki o kahverengi halka cok belirgin bir sekilde buyudu ve goguslerimin damarlari cikti yani damarlar o kadar belirgin ki anlatamam .. Son olarak idrarim da daha sik gelmeye basladi .. Bunlar hamilelik belirtisimidir sizce ?? Ne zaman test yapsam anlasilir ki ?

arkadaşlar lütfen yardım edin,6 yıldır reglimin geçiktiğini görmedim 28 günde oluyorum en fazla 30 günde oluyorum,22 ağustosta regli oldum ve bugün 33.gün dün öğlen test yaptım ve yarımsaat kadar sonra hafif çizgi çıktı heyecanlandım tabi,bu sabah ilk idrarımla yaptım hiçbirşey çıkmadı,aranızda böyle olan varmı sizce bir umut varmıdır......lütfen cevaplarmısınız.....

arkadaşlar lütfen yardım edin,6 yıldır reglimin geçiktiğini görmedim 28 günde oluyorum en fazla 30 günde oluyorum,22 ağustosta regli oldum ve bugün 33.gün dün öğlen test yaptım ve yarımsaat kadar sonra hafif çizgi çıktı heyecanlandım tabi,bu sabah ilk idrarımla yaptım hiçbirşey çıkmadı,aranızda böyle olan varmı sizce bir umut varmıdır......lütfen cevaplarmısınız.....

bazen sonradan cikan cizgiler yaniltabiliyor
en onemlisi ilk 15 dk icinde cikmis olmasi sonradan pek bakmamak lazim
ayni testi mi kullanmistin bu sabah da hassasiyetleri ayni miydi?
yarin sabah da dene bakalim ya da en garantisi kan testine gidebilirsin :KK34:

sağol cevapladığın için,evet aynı testin markasıydı,bir anda ümitlendim işte ,bu duyguya o kadar hasretimki,:KK14::KK14::KK14:

kızlar nolur biri bana cevap versin adetime 1 gün kaldı bugün idrar testi yaptım ikinci çizgi varla yok arası çıktı yani zor görülebilen hafif pembe çizgi çıktı bu nedir?varmı böyle bi durumla karşılaşıp hamile olduğunu öğrenen yardımcı olsun biri kafayı yicem :KK43:

evet güzelim ikinci çizgi silikse %90 hamilesin :=))) all birtane daha yap. ahhh alahım banadaver yarabbiiiiiiiiiiiiiiiiiim:)

evet güzelim ikinci çizgi silikse %90 hamilesin :=))) all birtane daha yap. ahhh alahım banadaver yarabbiiiiiiiiiiiiiiiiiim:)

maalesef dün hastalandım hamile değilmişimm :KK43: bu testler yanıltıyor insanı 2 taneside silik çıkmıştı hemde ayrı markalar.neyse 5 günde olsa kendimi hamile zannederek yaşamak güzeldi :)

maalesef dün hastalandım hamile değilmişimm :KK43: bu testler yanıltıyor insanı 2 taneside silik çıkmıştı hemde ayrı markalar.neyse 5 günde olsa kendimi hamile zannederek yaşamak güzeldi :)

hayirlii olsun hakkinda

testler laboquick miydi
eger oyleyse benim agzim yandi daha once 2 tane test pozitif olup adet olunce
o test yaniltabliyr
bir de ilk 15 dkda ciksin cizgi yoksa bekleyince de yanltiyor:KK34:

hayirlii olsun hakkinda

testler laboquick miydi
eger oyleyse benim agzim yandi daha once 2 tane test pozitif olup adet olunce
o test yaniltabliyr
bir de ilk 15 dkda ciksin cizgi yoksa bekleyince de yanltiyor:KK34:

1 tanesi laboquick diğeri miratech :KK43: laboquickte hemen çıktı miratechte ise 5 dk sonra silik çıktı ama yanılttılar benii iyi ki kan testine gitmemişim boşu boşuna.

ayyy gerçektenmiiii :\ olsunn kuzucuuumm yaaa RABBİM eeen kısa zamanda inşallahh bizleride annelik vasfına erdirecek moreliniz bozma ve bu ay yumurtlama günlerini her akşam dolu geçirrrrr :KK70:

Son düzenleme:
1 tanesi laboquick diğeri miratech :KK43: laboquickte hemen çıktı miratechte ise 5 dk sonra silik çıktı ama yanılttılar benii iyi ki kan testine gitmemişim boşu boşuna.

Eğer eşinizle ilişkiye girdiğiniz gecenin sabahında test yaparsanız bu sizi yanıltabilir. Çünkü idrara karışan spermler bazen silik çizginin çıkmasına sebep olabiliyor. Bu hatayı bende yapmıştım 1 kere :106:
Adetimin 26. günü yaptığım gebelik testi (markası laboquick :KK66: ;
$250920121357.jpg

Kandada doğrulandı 141.3 :nazar::nazar::nazar: Darısı isteyenlere olsun inşallah sağlıcakla ve hayırlısıyla:KK17:

Son düzenleme:
X