Pozitif İdrar Testi Örnekleri

c cizgisi direk rengini alıyo bi iki dakika sonra t çizgiside silik bi pembe oluyo genel buraya fotolara koymuşşlar benmkilerden cok var salı gününe randevu aldım inşallah hamileyimdir şimdiden karnımı seviyoruz yine düşermi diye endişelenioruz =( sağlıkla kucağına al canım inşallah

saglikla kucagina alirsin umarim
ama ben hamile degilim, bekliyorum hala araliktan beri :) 7.aym iste bakalim ne zaman gelecek bebis:KK66:
senin ilki kacinci ayda gelmisti, bu bebegin sanirim 6.ayinda geldi
kotu seyler aklina sakin getirme ilki dustu diye ikinciye birsye olacak anlamina gelmiyor
ben hep olmulu dusunuyorum bu konuda, bebeginin hep seninle olacagini dusun ve onu sevmeye devam et canim:nazar:
umarim guzel bir deger cikar kan testinde de:KK34:

tebrik ederim:KK9: bunu ne zaman yaptin
gecen ay ben de ayni testten yapmistim bata kac gun kala yaptin canim ?
sonucun umarim cok iyi bir deger cikar:nazar:
kahverengi akintin varsa bebisin yerlesmesiyle ilgili olabilir
kendini cok yorma bol bol dinlen ve doktora gitmedne iliskiye girme bence:KK34:

Hazirandami hamile kaldim yoksa bu aymi hamile kaldim anlamadim. Ben normalde gecen ay umitlendim, reglim her ayin 28de oluyo ama benim kanamam haziranin 22 de basladi.
Temmuzun 17,18 ve 19 da yani uc gun tekrarladim testi en son testim fotograftaki test hepsi positif cikti.
Bu teste gore dollenme 2-3 hafta once olmus oluyo beta HCG degerimde 113 cikti yani ortalama 4 haftalik.
Tabi kanamamdan dolayi dusukte yapiyo olabilirim oyuzden degerim dusuk cikmis olabilir.
Haftaya belli olcak tekrar kan testi yapacak doktor degerim yukselmismi yoksa dusmusmu diye.

Hazirandami hamile kaldim yoksa bu aymi hamile kaldim anlamadim. Ben normalde gecen ay umitlendim, reglim her ayin 28de oluyo ama benim kanamam haziranin 22 de basladi.
Temmuzun 17,18 ve 19 da yani uc gun tekrarladim testi en son testim fotograftaki test hepsi positif cikti.
Bu teste gore dollenme 2-3 hafta once olmus oluyo beta HCG degerimde 113 cikti yani ortalama 4 haftalik.
Tabi kanamamdan dolayi dusukte yapiyo olabilirim oyuzden degerim dusuk cikmis olabilir.
Haftaya belli olcak tekrar kan testi yapacak doktor degerim yukselmismi yoksa dusmusmu diye.

umarim kanaman gecer ve degerin cok fazla artar canim
guzel haberlerle gelirsin
ilk gunlerde kanama yasayip hamileligi cok normal gecen insanlar cok:KK34:

merhaba kızlarrrr benim adetime 7 gü varken test yaptım silikte olsa ikinci çizgi çıktı ertesi günü testi tekrarladım tekrar aynı şey oldu ikinci çizgi siliktiii şimii bu durumda ben neyim?:)))

merhaba kızlarrrr benim adetime 7 gü varken test yaptım silikte olsa ikinci çizgi çıktı ertesi günü testi tekrarladım tekrar aynı şey oldu ikinci çizgi siliktiii şimii bu durumda ben neyim?:)))

7 gun once silik cikmasi normal hamile olabilirsin canim
iki gune bir testi tekrarla istersen ya da en guzel kan testi yaptir bir:KK34:
tebrik ederim simdiden ben de hamileligimi 7 gun kala silik cizgiyle ogrenmistim.

7 gun once silik cikmasi normal hamile olabilirsin canim
iki gune bir testi tekrarla istersen ya da en guzel kan testi yaptir bir:KK34:
tebrik ederim simdiden ben de hamileligimi 7 gun kala silik cizgiyle ogrenmistim.
Ayyy gercektenmi cok mutlu oldum simdi.simdi adetime kadar beklicem o zamam tekrar test yapicam.sonrA varsa eger kan vericem ins hayirlisiyla hersey guzel sonuclanir

Ayyy gercektenmi cok mutlu oldum simdi.simdi adetime kadar beklicem o zamam tekrar test yapicam.sonrA varsa eger kan vericem ins hayirlisiyla hersey guzel sonuclanir

yalniz bu silik cizgi testi yaptiktan maksimum 10 dk icinde cikmis olmasi onemli
saatler sonra ciktiysa ciddiye alma sakin
umarim hamilesindir guzel haberlerini bekliyoruz:KK49:

yalniz bu silik cizgi testi yaptiktan maksimum 10 dk icinde cikmis olmasi onemli
saatler sonra ciktiysa ciddiye alma sakin
umarim hamilesindir guzel haberlerini bekliyoruz:KK49:

Yok canim hemen cikti beniim onceki gebeligimde adetim gectikten 4 gun sonra yapmistim ayni sekilde silik cikmisti o zaman bebegim tutunamadigi icin kimyasal gebelik yasadim.

Yok canim hemen cikti beniim onceki gebeligimde adetim gectikten 4 gun sonra yapmistim ayni sekilde silik cikmisti o zaman bebegim tutunamadigi icin kimyasal gebelik yasadim.

ben 3 kez idrar testi yaptım ve pozitif çıktı çok sevinmiştim hastaneye gittim beta hcg yaptırdım negatif çıktı dünyam yıkıldı sanki :KK43:(

merhaba kızlar 2 idrar testimde pozitif çıktı. Progesteron 98.4 ve kan testimde bhcg 4.9 çıktı ve reglime 4 gun var.. Ne düşünüyosunuz sizce hamilemiyim?

kızlar ben de adete 5gün kala test yaptım ilk silik çizgii gördüm,sonra 2günde bir tekrarladım,ve bu gün 6cı gün,baya koyulaşdı,8ci gün yine yapıcam inşallah o da daha koyu olur inşallah...Allah sizlere de nasip etsin...
$Foto0225.jpg

Lütfen yardım edin.
Bundan dün gebelik testi yaptım ve ikinci çizgi biraz silik göründü; ama belli oluyordu.Bugün tekrar test yaptım ama çizgi görünmüyordu. :KK43: Bundan önce doktor hamile olabilirsin demişti çünkü beta hcg 63.81 çıkmıştı ama iki sonra adet gördüm, doktor kimyasal gebelik olmuş demişti. Acaba çizginin çıkmaması yine kimyasal gebelik olduğunu mu gösterir? Adetime 4-5 gün var, adet ağrıma benzeyen ağrılarım da başladı. :KK43:

Ciddimisin.. :44:

Benim son adetimin ilk gunu 22 temmuzdu.. hala tik yok bende..
Hatta dün bile test yaptim negatif.. :KK14:

bu herkeste cok farkli oluyor simdiden uzme kendini
benim gordugum sondaki cizgiyi bazi kadinlar adet gunu gecince gorebiliyor gunu gecmeden goremiyor
bazi kadinlarda hcg hormonu idrara hemen gecermis bazilarinda gec gecermis
benim kan degerim 20 iken ilk silik cizgiyi gordum testin hassasiyeti iyiydi ve benim hcg hemen idrara gecmis
cogu kisi icin dpo7de silik cizgi gormek imkansiz bazilari icin de mumkun
gebelik belirtileri gibi bu da kisiden kisiye degisiyor :KK34:

bu herkeste cok farkli oluyor simdiden uzme kendini
benim gordugum sondaki cizgiyi bazi kadinlar adet gunu gecince gorebiliyor gunu gecmeden goremiyor
bazi kadinlarda hcg hormonu idrara hemen gecermis bazilarinda gec gecermis
benim kan degerim 20 iken ilk silik cizgiyi gordum testin hassasiyeti iyiydi ve benim hcg hemen idrara gecmis
cogu kisi icin dpo7de silik cizgi gormek imkansiz bazilari icin de mumkun
gebelik belirtileri gibi bu da kisiden kisiye degisiyor :KK34:

Ben galiba kendimi fazla kaptiriyorum bu hamilelik olayina.. :KK31:
Kücük bi tatil iyi gelirdi bana..

X