Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Öyle yapacagım canim ama sanki adet olacağım. Yogun bir ağrı var . Kasıklarımda ve rahmimde. Hadi hayirlisi.

kasık ağrına kanma benimde bir haftadır ağrıyordu hep olcam dedimki halada var 7 gün geçti ve dünkü kan testinde hamile olduğumu öğrendim ağrı olur ümitsizliğe kapılma gebelik testinde eğer çok yeniyse ikinci çizgi silikde çıkabiliyor benim öyle oldu

kasık ağrına kanma benimde bir haftadır ağrıyordu hep olcam dedimki halada var 7 gün geçti ve dünkü kan testinde hamile olduğumu öğrendim ağrı olur ümitsizliğe kapılma gebelik testinde eğer çok yeniyse ikinci çizgi silikde çıkabiliyor benim öyle oldu

Canım benim ilk cocugumdada hep ağrı olmuştu. Ama canım sanki adet sökülme ağrısı gibi.hala ağtım var ve kasıklarımda kasilmalar oluşuyor.umarim hamisimdir.tabi hayirlisi ise.

Merhaba kizlar bu sabah başka testle yaptım. Saniyeler icinde belirgin bir ikinci çizgi cikti. Netten algım laboquick marka test hatalı imiş. Hamilerim.:KK49:

Sakın laboquick. Marka test almayın hep hatalı sonuc verdi.

Merhaba kizlar bu sabah başka testle yaptım. Saniyeler icinde belirgin bir ikinci çizgi cikti. Netten algım laboquick marka test hatalı imiş. Hamilerim.:KK49:

Sakın laboquick. Marka test almayın hep hatalı sonuc verdi.

tebrik ederim canım Allah tamamına erdirsin.darısıda benim gibi bekleyen herkese.evet canım haklısın bu markanın testleri bencede hatalı. ben geçen ay silik çizgi gördüm sonra regl oldum bu ayda adetime 1hafta kala her sabah yaptım 2 tane çok silik 1 tane bayağı belirgin silik ve son 2 test negatif hiç bişey anlamadım yani.batım 4 temmuz başkada test yapmadım bekliyorum ama bütün adet belirtilerim mevcut yani olumsuz yine

tebrik ederim canım Allah tamamına erdirsin.darısıda benim gibi bekleyen herkese.evet canım haklısın bu markanın testleri bencede hatalı. ben geçen ay silik çizgi gördüm sonra regl oldum bu ayda adetime 1hafta kala her sabah yaptım 2 tane çok silik 1 tane bayağı belirgin silik ve son 2 test negatif hiç bişey anlamadım yani.batım 4 temmuz başkada test yapmadım bekliyorum ama bütün adet belirtilerim mevcut yani olumsuz yine

Tatlim benimde dün sabah laboquick ile önce test yaptım. İkinci çizgi beyaz cikti ilk koyü yani hatalı. Ve. İki tane testte cok hafif ince ikinci çizgi vardı ama coooook zor görülüyordu. Ve taşıte cok fazla idrar damlamı gerekiyordu. Son denediğim başka markada daha 1 er damla damlatir damlatmaz saniyeler icinde ikinci çizgi cikti. Bence sende hamile olabilirsin. Benim hala ağrım var adet ağrısı gibi.insallah hamilesindir canım. Senden guzel haberler bekliyorum.

arkadaşlar mrb ben haziranın 6sında adet oldum ve klomen kullandım ayın 18inde çatlatma ignesi vuruldum adetimi ben bugün beklerken pazar ve pazartesi kahverengi leke geldi bugün dayanamayıp test yaptım 2. cizgi silik cıktı 2.testide de yaptım oda aynı şekiilde şimde ben hamilemiyim cvp yazarsanız çok sevinirim.

arkadaşlar mrb ben haziranın 6sında adet oldum ve klomen kullandım ayın 18inde çatlatma ignesi vuruldum adetimi ben bugün beklerken pazar ve pazartesi kahverengi leke geldi bugün dayanamayıp test yaptım 2. cizgi silik cıktı 2.testide de yaptım oda aynı şekiilde şimde ben hamilemiyim cvp yazarsanız çok sevinirim.

cnm yerlesme kanamsi olabilir cunku 10 gun uzerine takabul ediyor ve su anda yeni 15 gunluk oldugu icin silkik cikmis henuz erken 10 gun gecsin yada kan testi ver o zaman kesinlesir gebeligin hayirli olsun cnm:nazar:

Tatlim benimde dün sabah laboquick ile önce test yaptım. İkinci çizgi beyaz cikti ilk koyü yani hatalı. Ve. İki tane testte cok hafif ince ikinci çizgi vardı ama coooook zor görülüyordu. Ve taşıte cok fazla idrar damlamı gerekiyordu. Son denediğim başka markada daha 1 er damla damlatir damlatmaz saniyeler icinde ikinci çizgi cikti. Bence sende hamile olabilirsin. Benim hala ağrım var adet ağrısı gibi.insallah hamilesindir canım. Senden guzel haberler bekliyorum.

canım maalesef regl oldum.:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:çok üzgünüm.

cnm yerlesme kanamsi olabilir cunku 10 gun uzerine takabul ediyor ve su anda yeni 15 gunluk oldugu icin silkik cikmis henuz erken 10 gun gecsin yada kan testi ver o zaman kesinlesir gebeligin hayirli olsun cnm:nazar:

Saol cnm biraz beklemem gerek sanirsam bulunduğum yerdeki hastane çok kısıtlı olduğu icin kanda bakılmıyor hayirlisi artık:KK19:

cicili özel mesaj yazmışsın ama ben yeni üye olduğum için 100 mesajdan sonra ancak yazabiliyormuşum adetim 9 gün geçti hep düzenli gitti hiç geçme olmamıştı regl zamanına yakın tatlı çok yerdim şimdi tatlının yüzüne bakmıyorum tuzlu yiyorum midem ağzımda gibi yemek yiyecek halim yok uykum çok var sürekli esniyorum anlamadım gitti

kan testi yaptırıcam artık ama cumartesi yaptırabilirim çünkü çalışıyorum eşime bile söylemedim henüz bebeğim varsa ona süpriz yapmak istiyorum

Bu test pozitive benziyor canim.Sen kan testi yaptirdin mi,hamile misin ?

ovu testi ile yapilan gebelik testim kizlar yarin normal gebelik testi ile yapicam bakalim ovuylada gebelik kesinlestiriliyormu

487328_3808645688101_378850543_n.jpg

539696_427071837336945_1975841516_n.jpg

ovu testi ile yapilan gebelik testim kizlar yarin normal gebelik testi ile yapicam bakalim ovuylada gebelik kesinlestiriliyormu

487328_3808645688101_378850543_n.jpg

539696_427071837336945_1975841516_n.jpg

canım bu ovulasyon testimi yoksa gebelikmi.ovulasyon testi ise benim battan bir gün önce bundan daha koyuydu fakat ben regl oldum.inşallah sen hamilesindir.

canım bu ovulasyon testimi yoksa gebelikmi.ovulasyon testi ise benim battan bir gün önce bundan daha koyuydu fakat ben regl oldum.inşallah sen hamilesindir.

ben de anlayamadım canım...
çünkü benim hemen hemen her gün adetten sonra ta ki bu güne kadar ki adet günüme 5 gün kaldı hep böyle çıkmıştı hala da çıkıyor bu şekilde

Bu test pozitive benziyor canim.Sen kan testi yaptirdin mi,hamile misin ?

ben o hamilelik testini yaptıkdan sonra kanamam oldu 29 haziranda başladı 01 temmuz pazar akşamı bitti ama 03.07.2012 salı günü az az kanamam oldu üstüne görmekten şüphelendim ve bu cumartesi sabahı idrarda test yaptım ama negatif çıktı hamile olmadığımı düşünmeye başladım ama mide bulantım var karnım sürekli şiş aşırı bir gaz var çözemedim gitti (belkide psikolojiktir bilemedim) kan testide yaptırmıcam sanırım kanamam olunca ve sonrasında idrar testi yapıp negatifi görünce umudum tükendi hakkımda hayırlısı olsun artık ne diyelim

hamile olduğunu öğrenen arkadaşlar adete yakın bir kuruluk oluyor ya hamile kaldığınız ayda kuruluk oldumu yoksa akıntı mı oldu ordanda anlayabilir miyiz

kızlar selam
bende bugün idrar testi yaptım ama o kdr saçma bir durum ki bayaa güleceksiniz. bir kere idrar testinin nası yapılacağı yazmıyordu. yani kaç damla damlatacağım hiç bir yerde yazmıyordu kullanım kılavuzu yoktu :))) kullanım kılavuzu olmadığı için sonucun ne anlama geldiğinide bilemedim haliyle :)
13 mayısta ilişkim olmuştu eşimle 22mayısta regl oldum normal bir şekilde ama haziran reglim 3-4gün sürdü bende üstüne görmeden şüphelendim. bugün idrar testi yaptım işte eski testlerden olan deneyimimle :)) 7damla damlattım umarım fazla değildir :)) c ve t diye iki harf vardı c'nin altında tek çizgi vardı. sanırım hamile değilim dimi :)))
hayır bide gittim eczacıya sordum içinde kılavuz olmalıydı diyor ya :) yok diyorum bende olmalı ama diyor :)) :KK1:

X