Pozitif İdrar Testi Örnekleri

selam kızlar bişey sormak istiyorum bugün gebelik testi yaptım yalnız önce ikinci çizgi belirginleşti sonra ilk çizgi çıktı, önce ilk çizginin çıkıp sonra ikinci çizginin görünmesi gerekmiyomu yani test bozukmu siizce tekrarlayımmı hiç bişey anlamadım çünkü..

Merhabalar bebe time adlı testi aldıktan sonra pisman oldum cunku pek iyi test degilmis nette okudugum kadariyla. Neyse bugun yapayim dedim. Dun olmam gerekiyordu regl olmadim. Erken ama yapmak istedim belki silik bir cizgi cikar falan diye. Test calisiyor sonuc negatif tek cizgi fakat cikan tek cizgi o kadar silik ki anlatamam. Ayrica ben hep gununde regl olurdum bugun de olacagim yok gibi. Acaba testte mi sorun var baska bir marka mi alsam? Burdan gordugum kadariyla o test ciZgi bile gayet net cikiyormus . Benim ki varla yok arasi.

Arkadaslar ben adetime 3gun kala test yapdim, silik de olsa 2ci cizgi belirginlesdi, fakat testi elledim , kapagindan cikariyim derken birde bakdim kayb olmus..sizce boyle bi sey ola bilirmi? yaa resmen sevincim kursagimda kaldi..lutfen bilgisi olan yazsinnn

adetim 5 gün geçti canım saat 5 ya da 6 gibi yaptım işte ben de iki çizgi de silik çıktı bilemedim o yüzdeen..
testler zaman zaman yanlış gösterebiliyormus ya o ihtimalden dolayı sordum

Son düzenleme:
adetim 5 gün geçti canım saat 5 ya da 6 gibi yaptım işte ben de iki çizgi de silik çıktı bilemedim o yüzdeen..
testler zaman zaman yanlış gösterebiliyormus ya o ihtimalden dolayı sordum

bana kalirsa testin pozitif ve de hamilesin insallah..kan testi versene en guveniliri o .

evet canım yarın giderim sabah tekrar test yaparım sonra dooogru doktora inşallah dediğin gibidir..silik de olsa bu iki çizgi hüngür hüngür aglamama yetti

ayy canimsin yaa...ben az kalmisdi aglayim kayb oldu ikinci cizgim..kursagimda kaldi yaani..sen kac zamandir bekliyorsun canim? insalalh bebeyin seninledir.

canım eğer 2 çizgi de testi yapar yapmaz çıktıysa bence de pozitif, benim de ilk idrar testim böyleydi, hatta dediğin gibi 2 çizgi de silikti ben 2. bir test daha yapmıştım...
hayırlı olsun

evet canım hatta ilk önce c bölgesindeki degil t deki çıktı...inşallah inşallah:26:....hayırlısı bakalım

Iste buda benim bugun yaptigim test sonucum

Eki Görüntüle 468351

Gecen ay umitlenmistim ama kanamam olunca regl oldum diye uzerine durmamistim.
Hala kahverengi akintim var 3 haftadir buda beni korkuttu sonucu ogrenince.
Bugun kan aldirdim sonucu yarin aksam ogrenicem. Ins bi problem yokturdur.

kızlar ben de bu siteye yeni üye oldum çok faydalı bilgiler paylaşıyorsunuz ben de ikidir yapıyorum silik çizgi çıkıyor..aralık ayında düşük yapmıştım onda da test yaptığımda silik çıkmıştı ve gebeydim yine hamilemiyimdir kızlaarr

kızlar ben de bu siteye yeni üye oldum çok faydalı bilgiler paylaşıyorsunuz ben de ikidir yapıyorum silik çizgi çıkıyor..aralık ayında düşük yapmıştım onda da test yaptığımda silik çıkmıştı ve gebeydim yine hamilemiyimdir kızlaarr

insallah hamilesindir canim
testi tekrarla bence ilk idrarda koyulasiyor mu cizgi
ya da en guzeli kan testi yaptir bence
ben de aralik ayinda dusuk yapmistim simdi bebegimin yeniden gelmesini bekliyorum saglikla

tebrik ederim bunu ne zaman yaptin
gecen ay ben de ayni testten yapmistim bata kac gun kala yaptin canim ?
sonucun umarim cok iyi bir deger cikar
kahverengi akintin varsa bebisin yerlesmesiyle ilgili olabilir
kendini cok yorma bol bol dinlen ve doktora gitmedne iliskiye girme bence

insallah hamilesindir canim
testi tekrarla bence ilk idrarda koyulasiyor mu cizgi
ya da en guzeli kan testi yaptir bence
ben de aralik ayinda dusuk yapmistim simdi bebegimin yeniden gelmesini bekliyorum saglikla

c cizgisi direk rengini alıyo bi iki dakika sonra t çizgiside silik bi pembe oluyo genel buraya fotolara koymuşşlar benmkilerden cok var salı gününe randevu aldım inşallah hamileyimdir şimdiden karnımı seviyoruz yine düşermi diye endişelenioruz =( sağlıkla kucağına al canım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…