Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Allah rızası için bana cevap verin nolur...dersteyimm alı ayağım titriyor.. suratımda salak bi gülümseme....bugun adetim gelmesi gerekiiyodu test yaptım bı tanesi görünüyo ama silik çok silik değil...ben hamile miyim şimdi?4 aydır ugrasıyoduk bizz....ama 3 4 gun evvel koyu kahve akıntı gelmiş..eyvah edat olcam herhalde dedım cunku karnım da agrıyorduu...
ben hamıle mıyım... hamıleysem ooofff Allahım
kızlar ben hamılemıyım?
doktora ne zaman gıtmem lazım?
leke gelmıste ya bıraz sorun olur mu
nolursunuz cevap ver,n

adetime 3 gün varken yaptığım gebelik testimde çook silik 2. çizgi çıktı. ilk sayfadaki 7. resimdeki gibi aynen.
yalnız sorun şu, gebelik testimin son kullanma tarihi 2 hafta önce geçmişti :)
ben gebe olduğumu düşünmüyorum ama pozitif olma şüpheside beynimi kemiriyor.

2 aydır eşimle çocuk düşünmeye başladık.
13.04.2012 de adet olmam lazımda adet olmayınca idrar testi yaptım. böyle çıktı.

http://img846.imageshack.us/img846/6241/img0828tm.jpg

ardından başka bir markanın testiyle yaptım oda böyle çıktı.

http://img41.imageshack.us/img41/1761/img0829ma.jpg

kan testi yaptırmaya gittim bhcg 1.2 çıktı(yani negatif). ertesi sabah hala adet olmadım(normalde adetlerim hiç şaşmaz gününü).tekrar test yaptım gene çift çizgi

http://img690.imageshack.us/img690/7629/img0833zp.jpg

bugün adetimi 2 gün geçti hala gelen bişi yok. anlamadım ben bu işi.

2 aydır eşimle çocuk düşünmeye başladık.
13.04.2012 de adet olmam lazımda adet olmayınca idrar testi yaptım. böyle çıktı.

http://img846.imageshack.us/img846/6241/img0828tm.jpg

ardından başka bir markanın testiyle yaptım oda böyle çıktı.

http://img41.imageshack.us/img41/1761/img0829ma.jpg

kan testi yaptırmaya gittim bhcg 1.2 çıktı(yani negatif). ertesi sabah hala adet olmadım(normalde adetlerim hiç şaşmaz gününü).tekrar test yaptım gene çift çizgi

http://img690.imageshack.us/img690/7629/img0833zp.jpg

bugün adetimi 2 gün geçti hala gelen bişi yok. anlamadım ben bu işi.

maşallahhhhhhh sen bal gibide hamilesin tebrik ederim canım
hayırlı uğurlu olsunnnnnnnnnnnn:21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21:

birde canım senin kan testinde sorun var
3 markada hamile olduğunu gösteriyor olmazsa hemen doktora git ne olduğunuda anla bir an önceeee

adetim 3 gün gecikti
dün idrar testi yaptım
ikinci çizgi çookk belirgin bir şekilde saniyeler içinde çıktı ve kıpkırmızı oldu
sizce yine de hamile olmayabilir miyim, yanılma ihtimali var mı
inanamıyorum bir türlü
bugün bütün hastahaneler kapalı 1 mayıs diye
kan tahlili için yarını beklemeliym

allahım ya inş. hamileyimdir

adetim 3 gün gecikti
dün idrar testi yaptım
ikinci çizgi çookk belirgin bir şekilde saniyeler içinde çıktı ve kıpkırmızı oldu
sizce yine de hamile olmayabilir miyim, yanılma ihtimali var mı
inanamıyorum bir türlü
bugün bütün hastahaneler kapalı 1 mayıs diye
kan tahlili için yarını beklemeliym

allahım ya inş. hamileyimdir

ben hatalı olucağını sanmıyorum canım silik filan olsa belki hatalı dır derim ama
çizgi saniyeler içinde çok net çıktı demişsin bence bebiş yolda :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
ama yinede içimde şüphe var dersen nöbetçi eczaneden tekrar başka bir marka test alıp dene

ben hatalı olucağını sanmıyorum canım silik filan olsa belki hatalı dır derim ama
çizgi saniyeler içinde çok net çıktı demişsin bence bebiş yolda :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
ama yinede içimde şüphe var dersen nöbetçi eczaneden tekrar başka bir marka test alıp dene

eşim bir saat sonra gelecek, o getirecek inş
iki farklı markanın daha testini yapıcam
off çok heyecanlıyım ya

nöbetçi eczane çok ters bir yerde gidemedi ayağından rahatsız
özel hastahaneye gidip kan tahlili yaptıralım diye ısrar ediyo ama aradık 215 lira dediler yarına kadar beklemek en uygunu sanırım

canım hangı hasten dedı onu :) nerede oturuyorsun bılmıyorum da eger bahcelievler civarındaysan

safa hastanesınde 20 tl ye

medicanada da 45-50 tl ye yapıyorlar

Panik yapmaya gerek yok dusuk tehlikesi kahverengi lekelenmeyle olmaz bildigimiz kan renginde gelirse taze kan gelirse yani simdii annesi icini ferah tut melegin sana tutunmaya calisiyor ve bida basardiginin kaniti anne ben yetlestim artık diyor cok zor bir donem seni bekliyor bulantilar basta olmak uzere umarım bulantı yaşamayan sansli annelerden olursun simdiden bol şans:))

Merhaba canım.Çok şükür 14.haftanın içersindeyim.Duan tuttu galiba hiç bulantı yaşamadım,:nazar:
ilk 3 ayı sorunsuz bi şekilde atlattım sayılır çok şükür Allahıma..

İnşallah bundan sonrası da böyle gider ve bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırız inşallah...

nöbetçi eczane çok ters bir yerde gidemedi ayağından rahatsız
özel hastahaneye gidip kan tahlili yaptıralım diye ısrar ediyo ama aradık 215 lira dediler yarına kadar beklemek en uygunu sanırım

yuhhh :KK53::KK53::KK53::KK53: hangi hastaneymiş o soyguncu onlar kapısından geçmeyin bir daha bence
taş çatlasın 25 30 liradır

canım hangı hasten dedı onu :) nerede oturuyorsun bılmıyorum da eger bahcelievler civarındaysan

safa hastanesınde 20 tl ye

medicanada da 45-50 tl ye yapıyorlar

yuhhh :KK53::KK53::KK53::KK53: hangi hastaneymiş o soyguncu onlar kapısından geçmeyin bir daha bence
taş çatlasın 25 30 liradır

ben de yuh dedim zaten
doğum yapmicam alt tarafı kan tahlili
ama onun yanında başka tedkikler de yapıyorlar sanırım
sadece tahlile o kadar para almazlar
neyse ona ragmen gittik zaten ama saat 5 de alabilirsiniz dediler
ee hem o kadar para verip hem akşama kadar bekleyeceğime
yarın hem devlette tahlilimi olurum hem ultrasona bakılır hem de doktor görmüş olur
bekliyorum heyecanla:)

ben de yuh dedim zaten
doğum yapmicam alt tarafı kan tahlili
ama onun yanında başka tedkikler de yapıyorlar sanırım
sadece tahlile o kadar para almazlar
neyse ona ragmen gittik zaten ama saat 5 de alabilirsiniz dediler
ee hem o kadar para verip hem akşama kadar bekleyeceğime
yarın hem devlette tahlilimi olurum hem ultrasona bakılır hem de doktor görmüş olur
bekliyorum heyecanla:)

canım çok yeniyse usgde gözükmeyebilir ama kan tahlilini yaptırırsın en iyisini yapmışsın boşver
belirtilerin varmı peki bide kaç gün geçmişti adetin

canım çok yeniyse usgde gözükmeyebilir ama kan tahlilini yaptırırsın en iyisini yapmışsın boşver
belirtilerin varmı peki bide kaç gün geçmişti adetin

belirtilerim var aslında
sıl idrara çıkma, ağız acılığı, sabah bulantıları, bugünden itibaren akıntı
adetim 6 gün geçti

belirtilerim var aslında
sıl idrara çıkma, ağız acılığı, sabah bulantıları, bugünden itibaren akıntı
adetim 6 gün geçti

oo baya geçmiş canım idrar testleride gayet sağlıklı sonuç verir artık
zaten bir tane yapmıştın direk doktora git bence keseyi görebilirsiniz belki

X