Pozitif İdrar Testi Örnekleri

ins.hakkinda hayirlisi olsun.bencede cok guzel bir hediye olur.benim esim 2 gundur biliyor hediye namina birsey goremedim:)))ins. siz gorursunuz

ucuz olan testlerden sanırım.erken gebelik testini alırken erken gebelik testi almak istiyorum diye mi isteyeceğiz eczaneden.

gerçi testin üstünde 7. günde belli olur gibi bi ibare vardı ama sanırım en iyisi yaklaşan regl gününü beklemek...

ben adetime dört gün varken idrar testinde ikinci çizginin silik çıkmasıyla öğrendim hamile olduğumu inş hamilesinizdirr....

yaa benim çok acil cevaplanması gereken bi sorum var... adetim iki güün geçti, bu sabah test yaptım negatif çıkmıştı sonra işe gidip geldim. döndüğümde hafif bi pembelik belirdiğini gördüm t harfinin altında ve daha ileride yani idrar koyduğumuz tarafa doğru t harfinin biraz sağında daha koyu pembelik belirmiş sizce hamilemiyimmmmm....

5 dk içerisinde aldığın sonuçlar doğrudur cnmm..yinede seni yanıltmayim istersen tekrar yap ve 5 dk bekle çıkarsa hamilesin...

●•●•●•●•●•●•●•●•●•●•●•●•●•●•●•●•●•●•●•●•●•●•●•●•●• ●•●•●•

p1010239ba3.jpg

●•●•●•●•●•●•●•●•●•●•●•●•●•●•●•●•●•●•●•●•●•●•●•●•●• ●•●•●•

evet evet geçen sene hamile kaldığımda benimde aynen böyle çıkmıştı..
sonra bebek yaşamadı ama olsun..
:Saruboceq:

Hayatım boyunca ilk kez gebelik testi yaptım o da 2 ay önce bazı belirtiler yaşamıştım tamam hamileyim deiştim ama değilmişim yaşadığım belirtilerin hepsi psikolojikmiş megersem neyse slık olsun bu ay inş hiç belirtim olmamasına ramen umudumu yitirmek istemiyorum ve bende anne olmak istiyorum silikte olsa o 2. çizgiyi bende görmek istiyorum rabbimin bana o ikinci çizgiyi göstereceği gün inş çok uzakta değildir

dıptısçım süper bi konu açmışsın, örneklerle konu anlatımı gibi bişi olmuş bu bayıldım valla:) hepimiz için çok açıklayıcı olucak eminim öpüyorum teşekkürler tekrar

Kızlarr silik çıktı 2.çıizgiiiiiiiii
Ben şimdi hamilemiyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmhihoyyyt

Eklentiler

• $23-02-09_2114.jpg
    $23-02-09_2114.jpg
    45,8 KB · Görüntüleme: 1.084
Harikasın dıptıs yagerçekten . benimde ovulasyonumdan 12 gün geçti galiba yapsammı test yapmasam mı bilmiyorum.

arkadaşlar benim adet 6.günü ama olmadım test yapsam sonuç veriimi.. kan testi ypma şansım yok eşim de eczaden alınan sonuç vermex diyor.. bilginiz varmı:ecrin_bebek: cancazlar

X