Pozitif İdrar Testi Örnekleri

ya ben bunlara bakmaya bayılıyorum kızlar yaaaa inşallah bigün bende sizde hepberaber görürüz bu çizgileriiii

ayyy testı yaptıgım gün geldı aklıma benımde silik cıkmıstı cizgi.komsun hamılesın dedıkce yok ya test bozuk deyıp durmustum..megerse melegım annesıne coktan gelmıstııı.dilerım sızlerde yasarsınız bu duyguyu....

arkadaşlar merhaba. aranıza yani katıldım bende.adet günümden önce şüphelendim ve hiç bişey çıkmadı. beklenen adet gününden bir gün sonra yaklaşık 10 dk bekledim ve çok silik çıktı. 2 gün sonra daha az sürede yine silik ama daha koyu renkli çizgi çıktı. ben hala hamile değilim diyorum ama bu reimlere bakınca sanırım.....HAMİLEYİİİİM!!!!!!!!!!! ama bu gün tekrar yapıcam idrar testi. offfff çok heyecanlandım şimdi.yada hemen dr'a mı gitsem : / bide daha 5 ay oldu evleneli....

kızlar bedne bugun yapotımm adetım gecıktı dıye ilkkes yaptım ama 1dakka bekeldım hadı olsun 2 dakka tek çizgi cıktı negatıf oldunu anladım 5dakka bekleme geregı duymadım sonucta cıksa hemen cıkardı dedım silikte olsa haksızmıyım aksı olabilirmıydıkı 2dakka azmı beklemişimkı:KK43:

kızlar bedne bugun yapotımm adetım gecıktı dıye ilkkes yaptım ama 1dakka bekeldım hadı olsun 2 dakka tek çizgi cıktı negatıf oldunu anladım 5dakka bekleme geregı duymadım sonucta cıksa hemen cıkardı dedım silikte olsa haksızmıyım aksı olabilirmıydıkı 2dakka azmı beklemişimkı:KK43:

evet canım az beklemişsin bence.ben yarım saate kadar umudumu yitirmiyorum.hem bazı testlerde de en fazla yarım saat beklenmesi gerekiyo diye yazar.bence atmadıysan çöpten al bak derim.yeni mi yaptın?yada yarın tekrar yap.

evet canım az beklemişsin bence.ben yarım saate kadar umudumu yitirmiyorum.hem bazı testlerde de en fazla yarım saat beklenmesi gerekiyo diye yazar.bence atmadıysan çöpten al bak derim.yeni mi yaptın?yada yarın tekrar yap.
ewet cnmm 16,00da yaptım ya tek çizgi hemen cıktı canımmmm ne biliyim dedım ikisi aynı anda oluyor herhalde dedım.iki çizği aynı anda oluşmuyrmu ya acemıyım galıba bu konuyuda yenı duydum önce ilk cızgı sonra 2,çı oluşuyor arada boşluk oluyrmu yanıdelikafadulden

derın cım hemen gittim çöpten aldım kabak gibi tek çizği vardı yok artık umutlanmam nolurdu silikte olsa 2,çizğim olsaydı benımde yasenağlamasenağlama

dıptıs canım çok faydalı bir konu açmışsın.kendimi yine çok kötü hissettim ben bu yüzden çok üzücü bir olay yaşadım.bebek çok istiyorduk ben hamile kalmişim ama rahatsızdım içilmesi gereken bir ilacım vardı ama gebelikte asla kullanılmaması gereken ağır bi ilaçtı.o yüzden içmeden önce ya hamileysem diye adetime 2 gün kala akşam 10da test yaptım silik çizgi çıktı.ilk gebelik testimdi ve yeni evliydim bilmiyordum yok sandım o içilmemesi gereken ilacı içtim ve düşükle sonuçlandı.çok üzüldüm kendimi çok suçladım ama dediğim gibi bilmiyordum.1 senedirde bidaha olmadı ve eşimde problem çıktı.yine olacağına inanıyorum ama ben bilmediğim için bebeğimi kaybettim.keşke bu topik daha önce olsaydı bende görseydim.ama benim düştüğüm hataya başka arkadaşlarım düşmeyecek biliyorum.allah senden razı olsun dıptıs çok uzun oldu kızlar özür dilerim ama çok doluymuşum

Son düzenleme:
kızlar bende yarın sabah idrarıyla yaparım diye test aldım ama dayanamayıp öğle saatlerinde yaptım negativ çıktı şimdi yazılanları okuyunca bir ümit gidip çöpten aldım baktım çift çizgi olmuşmudur diye ama neyazıkki kabak gibi tek çizgiydi hala.
otomatik hesaplayıcılara göre 31inde adet olmam lazım ama 2-3 gün önceden lekelenmeler başlardı bugün 30u ama hiç lekelenmem olmadı birde bugün sabah 2 kere kustum bakalım yarın sabah tekrar bir test yapıcam inşallah çift çizgiyi görürüm.
bu ay ilk denememizdi daha önümüzde çok zaman var biliyorum ama bu bekleme devresi öyle bir stresliymiş ki,şimdi uzun zamandır hamiş olmak için çaba harcayan arkadaşları çok daha iyi anlıyorum.allah isteyen herkese sağlıkla huzurla bebeklerini kucaklamayı nasip etsin.

ya canlarım biri biş yazsın şimdi yaptım test 1 i koyu pembe diğeri açık silik pembe çıktıı bune demek anlamsdım bişii

arkadaşlar bende az önce yaptım adetime 1 gün var ama 2 çizgi çıktı inanamadım tekrar yaptım yine 2 çizgi ama hala inanamıyorum bu testlerin yanılma ihtimali varmı

arkadaşlar bende az önce yaptım adetime 1 gün var ama 2 çizgi çıktı inanamadım tekrar yaptım yine 2 çizgi ama hala inanamıyorum bu testlerin yanılma ihtimali varmı

Bazen ynlışlık olabiliyor canım inş. hamilesindir ama çoğunlukla doğru çıkıyor benim 2. çizgim hafif silik çıkmıştı dr gittim kan testi ve ultrasonda baktı nokta kadar 3 haftalık hamileyim sende öylesindir inş. canımhihoyyyt

ya kızlar bende sabah saat dörtte yaptım bir dakikadan az bekledim sonra çöpe attım sabah kalkınca gene baktım ikinci çizgi çok hafif görünüyordü çok heycanlandım keşke biraz daha bekleseydim ama ümitlenmekte istemiyorum sizce pozitif olabilirmi.

çok faydalı bilgiler çok teşekkürler emeğine sağlık biçoğumuz bu konuda tereddüt ettiğimişizdir...
çok teşekkürler :KK66:

ben 6 ocak da temizlendim 23 ünde yerleşme kanaması gibi bişey oldum koyurenk adetten az bi akıntı geldi 5 gün sürdü şimdi de ondan 6 gün geçti test yapsam mı acaba boyle bir durum yaşayan var mı??

Bunlarda benim testlerim arkadaşlar saklıyorum resimlerini:)
bu silik olan;

bu daha belirgin 2 gün sonraydı sanırım;

nsjjqq9.th.jpg

Son düzenleme:
Yapmayın arkadaşlar bu kadar özenmeyin nolur ya anlıyorum sizide ama bu kadar bir şeyin üstüne düşmek iyi olmuyor ya.Bende ilk hamileliğimde fazla sevinmemiştim daha erken gibisine birde 20 yaşındaydım pek bişi anlamıodum ama 2.hamileliğimde çok sevindim bu testi böle sakladım biraz çift çizgiyi görünce ağladım sevinçten ama.....8 haftalıkken alındı kalp atışları görünmedi ben buna bağlıorum bilmiorum...ama sizde olmaz inşl...

arkadaşlar benimyaptığım testlerde garir şekiller çıkıyor mesela bugün yaptığım testte 1. çizginin yanında kırmızı bir yuvarlak çıktı ay sinir oluyorum ya negatif çıksın ya pozitif benim her işim böyle olmak zorundamı offff off

X