Pozitif İdrar Testi Örnekleri

slm kızlar...
benim adetim 2 gün gecikti ve az önce test yaptım
2.çizgi çok aşırı derece de silik çıktı
dün gece de belim kopucakmış gibi ağrıyordu
şu an çok heyecanlıyım sizce hamilemiyim...??
saat geç olmuş olmasa gidip kan testi yaptırıcaktık ama geç oldu ...

elifsun kesin hamilesin canım hayırlı olsun allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin

yaaa gerçekten miii ama bana hayalmiş gibi geliyor inanamıyorum
şu anda...bu gece ben uyuyamam heyecandan
yarın bunu kesinleştirmem lazım...
yaa değilsem büyük bi hayal kırıklığı yaşarım

elifsuncum seni üzmek istemem ama
sonradan dahaçok üzülemeni de istemem..
istersen kan testi yaptır ama çok öyle kendini kaptırma canım..
yoksa çok üzülürsün
inş hamilesindir canım..
sonuçlarını bekliyoruz..

=))
%80 den bile fazla bi ihtimal hamile ama tabiki kesin sonuç kan testi..
Onu görmeden bende emin olamamışdım..Güzel haberle gelirsin umarım =)

güzel haberlerle geldim...
hamileyim arkadaşlar :) bugün kan testi yaptırdım
yaklaşık 4-5 haftalık hamileymişim :)))

ben ilk defa ovalasyonu test cubukları olarak gördüm ve ovalasyon test çubukları oldugunu bilmiyordum benıde aydınlattınız tesekkürler

kızlar aranıza yenı katıldım bende 1 çocuk annesıyım ve bir ay önce düşük yaptım 8 haftalıktı önce lekeler geldı ertesi gün doktora gittim doktor kanma artmadıktan sonra korkma dedi eve git istırahat et bende hiç bir iş yapmadımve hep yattım 4.gün lekeler kanamaya dönüştü ve artı doktor düşük tehlikesi var dedi ve bana düşük iğnesi yaptı ama iğneden 15 dk sonra daha doktorun muanesındeyken benden büyük bir parça kan seklınde et geldı doktora gösterdım bebegın parcası dedi eve git dinlen dedi tam 1 hafta kanamam durmadı ve bebegımdüştü bir haftanın sonunda okadar üzüldüm kı anlatamam allah kimsenın emegını boşa çıkartmasınkımsenın kucagını boş çevırmesın ama bana bebek takıntılık halıne geldı eşim istanbulda çalışyor 3 ay sonra gelecek ve ilk işim çocuk dogurmak olacak çünkü pıskolojım bozuldu düşük yapanları şimdi daha iyi anlıyorum bilmiyorum sizdede oldumu şimdi bir hamile haberi duysam içim cız ediyor ve imrenıyorum hiç böyle olmamıştım düşükten sonra piskolojım alt üst oldu ok zoruma gıttı ama annem basta olmak üzere üzülme önemli olan sana bişe olmaması bebek yıne gelir dediler bende taktir ilahi diyorum bu bebegı okadar çok istedimkı düşmesin diye iğne bile vuruldum demekkı yıyecek rızkı yokmuş zaten böyle kanamayla düşen embiryolar genelde kız oluyormuş olsunn dedim doktora yeterki düşmesinnnnn ama düştü bebegim daha fazla tutunamadı....

ben adetimden 8 gün geçti eczaneden testır aldım ve yaptım önce tek çızgı çıktı bende 3-4 dk bekledim tek çızgı çıkınca sınırlendım aldım çöpe attım aradan 20 dk geçti aklıma tekrar geldı baktımkı çıft çızgi evet 20 dk bekleyıp bakın daha sonra emin olmak için 11 gün tekrar yaptım ve onda hemen çıft çizgi çıktı hamileydim ama 2 aylıkken kanama oldu önce leke seklınde sonra düşük iğnesi vurdurdum afakat kanama artı ve bebgım düştü düşük yaptım arada boşluk var uçtu kuşum

GÜZEL RABBİM HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSIN DİLERİM HERKESIN DUASINI GÜZEL RABBİM KABUL ETSİN ANNELİK DENEN O MUKADDES DUYGUYU HERKESE YAŞATSIN VE EVLAT DENEN O CENNET MEYVASINI HERKESE TATTIRSIN :emir_bebek:

TESTI ADET GEÇTIKTEN SONRA YAPACAN 1 AY SONRA ADET GÖRÜYOSAN BEKLICEN 33 GÜNDE ENAZ YAPACAN YOKSA İNSAN VERDİĞİ PARAYA ACIYOR NEGATİF ÇIKINCA..mirmirmirmir:1no2::a015: :çok üzgünüm:

ovulasyon testleri gerçekten işe yatrıyormu ben onu çok merak ediyorum...

arkadaslar bende test yaptim 6saat önce negativ cikti 4saat önce tekrar baktimda cok hafif silik cizgi cikti,hala hafif silik var zor görürülür sekilde,bakalim yarin tekrar test alip denicem sonuc ne cikacak

arkadaşlar az önce bende test yaptım ikinci çizgi hemen çıktı ama çatlatma iğnesi olunca hatalı pozitif sonuç verebiliyormuş.8 gün önce oldum iğnemi.kızlar sizce olabilirmi?

arkadaşlar az önce bende test yaptım ikinci çizgi hemen çıktı ama çatlatma iğnesi olunca hatalı pozitif sonuç verebiliyormuş.8 gün önce oldum iğnemi.kızlar sizce olabilirmi?

inşallah hamilesindir canım darısı bizlerin başına:Saruboceq:

X