Pozitif İdrar Testi Örnekleri

arkadaşlar ben aşılama yaptım ve bu gün 15 ve bu sabah test yaptım negatif çıktı erkenmi yaptım acaba kanda baktırmadım daha ama tek çizgi görmekten artık gına geldi bi kç gün sonra yapsam çıkarmı acaba ooofffffffff:nazar:

meraba arkadaşlar iki gün önce test yaptım negatif çıktı aradan bir gün geçtikten sonra baktım çok az silik çizgi dikkatli bakılınca görünüyor adetime 10 gün vardı acaba olbilirmi? fikirlerinizi bekliyorum

aymunel bence erken bende reglden 1 gun once yaptım cıft cızgı cıktı ama ertesı gun regl oldum cnm

meraba arkadaşlar iki gün önce test yaptım negatif çıktı aradan bir gün geçtikten sonra baktım çok az silik çizgi dikkatli bakılınca görünüyor adetime 10 gün vardı acaba olbilirmi? fikirlerinizi bekliyorum

canım sen bu testi adetine yakın mı yaptın yoksa aetin gecikince mi yaptın?

merhaba adetim 5 gun gecikti sabah 8de esimi test almasi icin eczaneye gonderdim ve .(gunun)ilk idrariyla tewst yaptik ve bazi resimdekiler gibi 2.cizgi silik cikti su an yerimde duramiyorum nefes bile alamiyorum dondum kaldimm resmen.hollandada yasiyorum ve burda kan testi yapmiyorlar:KK43:simdi gitsem ev doktoruna 5gun daha bekle gel diyecek yaaa ben nasil dayanacagim:KK43:(ahh simdi Turkiyede olsaydim simdiye ogrenmistim:KK43:
bende pek bi hamilelik belirtisi yok adetim gecikti ve belim adet olacakmisim gibi agriyor ben simdi ne yapacagim yaaa sevinsem mi uzulsem mi ?>?????

merhaba adetim 5 gun gecikti sabah 8de esimi test almasi icin eczaneye gonderdim ve .(gunun)ilk idrariyla tewst yaptik ve bazi resimdekiler gibi 2.cizgi silik cikti su an yerimde duramiyorum nefes bile alamiyorum dondum kaldimm resmen.hollandada yasiyorum ve burda kan testi yapmiyorlar:KK43:simdi gitsem ev doktoruna 5gun daha bekle gel diyecek yaaa ben nasil dayanacagim:KK43:(ahh simdi Turkiyede olsaydim simdiye ogrenmistim:KK43:
bende pek bi hamilelik belirtisi yok adetim gecikti ve belim adet olacakmisim gibi agriyor ben simdi ne yapacagim yaaa sevinsem mi uzulsem mi ?>?????

canım sevin sevin hamişsin çünkü, erken gebelikte silik çıkıyor, koyulaşması en az 1 haftayı buluyor, hayırlı olsun şimdiden, kendine dikkat et.kaydirigubbakcemile3

hayirlisi olsun ins.saat 4de randevum var saglikocagi gibi bir yerde idrar testi yapacaklarmis bakalim kendi yaptigim testi de goturecegim ayy butun gun oturdum gebelik sayfalarini okudum hamileysem dogum tarihim ne olacakmis ona baktim burcu ne olacak ona baktim:))birilerine arkdaslarima aileme durumumu anlatmak istiyorum ama emin olmadanda soylemek olmazzz ya sabirrr diyorum arrtik

gittim ve ogrendim hamileyimm

hayirlisi olsun ins.saat 4de randevum var saglikocagi gibi bir yerde idrar testi yapacaklarmis bakalim kendi yaptigim testi de goturecegim ayy butun gun oturdum gebelik sayfalarini okudum hamileysem dogum tarihim ne olacakmis ona baktim burcu ne olacak ona baktim:))birilerine arkdaslarima aileme durumumu anlatmak istiyorum ama emin olmadanda soylemek olmazzz ya sabirrr diyorum arrtik

benim bir kere adetim 10gun gecikmisti ve hamile oldugumu dusunmustum bir kac kez test yaptim 2.cizgi namina hic birsey yoktu .gercektende degilmisim.5gun gecti dun yaptim 2.cizgi silikte olsa gozuktu ve hamileyim spell42 hamile olabilirsin diyp umt vermek haddime dusermi bilmiyorum ama bence olabilirsin.ama erken degilmi burdaki testlerde adetiniz 1gun gectikten sonra kesin sonuc verir diyor Turkiyedeki testleri fazla bilmiyorum

bende ümitlenmek istemiyorum ama yarın sabah bi daha yapacağım testi .Türkiyede öyle 1 gün geçtikten sonra sonuç verir diye bi ibareye rastlamadım.en azından şimdiye kadar aldığım testlerde.Eğer hamile isem de eşime güzel bir 14 şubat sevgililer günü hediyesi olur.Hayırlısı bakalım teşekkür ederim canım.

X