Pozitif İdrar Testi Örnekleri

hesaplamalarıma göre ya 2 gün geçti ya da normalde olmam gereken gün bugündü, geçen ay biraz karışıktı da, ama vakti gelince yaptırdım, daha önce çıktığını da söylüyorlar, ben korkudan gidememiştim :)

merhaba,
dün olmam gereken adet günümdü ve ben de test yaptım.sonuç altta yorumlarınız nedir acaba?

Eki Görüntüle 377813

canım benimde 26sında olma gerekti bende 27 yaptım bu çıktı herkes hamilesin dedi benim ilk defa başıma böyle geliyorrr bende bugün hemen kan verdimm ana sağlıkda cuma çıkıcakmışşşş

bende hamişim ama kanda görmeden inanamıyommm

benim de ilk defa başıma geliyor,allahtan hayırlısı artık bir kaç gün bekleyip yaptıraracğım ben de kan testi.

arkadaşım benimde aynı seninki gibi çizgi beyaz çıktı anlamadım valla biri kırmızı diğer çizgi çok net beyaz bi boşluk oldu arada,yani biri kırmızı biri beyaz adetim 2 gün gecikti anlayamadım kafam karıştı hamilemiyim değilmiyim testede beyaz çizgi çıkınca ne olcağı yazmıyo malesef(

adet günümde yaptığım test sonucu
adetimin 2 gün geçtikten sonraki yaptığım test sonucu

dün kan testi yaptırdım hcg 136.9 çıktı yani kesin hamilesin dedi doktor.Allah herkesin gönlüne göre versin.

evet, beyazdı sonradan pembeleşti, bugün kan tahlil de yaptırdım hamileyim, inş sen de aynı durumu yaşarsın :)

senin adına çok sevindim benim adetlerim düzensiz 3 5 ayda bir oda ilaçla olduğum için günümü bilmiyorum korunmayalı 13 ay oldu inşallah benimde olur herhangi bir belirtin oldumu

kasıklarımda ağrı oldu, sanki iğne batar gibiydi, arada başım döndü ve tansiyonum düşer gibi oldu , onun dışında hiçbir belirti yaşamadım canım

Eki Görüntüle 383330

Kızlar adetime 4 gün kala yaptım bu testi, çizgi çıkması gereken yerden daha sağda, idrarı damlatır damlatmaz çıktı, sonra kayoldu, tekrar çıktı felan. Test yanlışmı sizce? Yada nedir fikirlerinizz Yardımcı olan herkese tşk. şimdidennn

bence testi tekrarla canım ama hemen değil bikaç gün bekle derim kesin sonuç için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…