Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Bu da benim adetimin gecikmesinin 2.ve 4.günündeki test 2 side aynı pozitif çıktı şu an gecikmenin 4.günündeyim ama hafif bir k.rengi akıntım oldu acaba nedir?

selam bayanlar
bişey sormak istiyorum
son adetim 31 ocaktı ve hiç korunmadık
ben dayanamayıp 20 gün önce test yapmıştım ve tabiki negatif çıktı
dün gece yine idrar testini yaptım ve pozitif çıktı, azcık siliik olmakla beraber belirgin bi çizgi vardı ve havalara uçtuk doğal olarak
ama bu sabah adet olmuşum
hem de tam günümde
bu ne anlama geliyor ya hamile değil miyim?

Son düzenleme:

canım acilen bir doktora gidip kan testi yaptır kanama ya da düşük tehlikesi olabilir regl sandığın şey
kan testinde çıkar hamile olup olmadığın

kızlar benimde adetime 9 gün var dun dayanamıp test yaptım negatif çıktı dogrulukl payı varmı bel agrısından ölüyorum beklimmi adet günümün geçmesini benim gibi yapan oldumu teşekürler

canım acilen bir doktora gidip kan testi yaptır kanama ya da düşük tehlikesi olabilir regl sandığın şey
kan testinde çıkar hamile olup olmadığın

az önce gittimm, ultrasonda hiçbişey çıkmadı ((
evde tekrar idrar testi yaptım bu sefer de negatif çıktı ne oluyo ya anlamıyorum
kan tahlili sonucunu bekliyorum sabırsızlıkla

az önce gittimm, ultrasonda hiçbişey çıkmadı ((
evde tekrar idrar testi yaptım bu sefer de negatif çıktı ne oluyo ya anlamıyorum
kan tahlili sonucunu bekliyorum sabırsızlıkla

az önce yaptıgım testin tarihi geçmiş ya inanmıyorum
yine umutlandım şimdi

Eki Görüntüle 357912

bu da benim adetimin gecikmesinin 2.ve 4.günündeki test 2 side aynı pozitif çıktı şu an gecikmenin 4.günündeyim ama hafif bir k.rengi akıntım oldu acaba nedir?

doktora gittin mi ????

Allah korusun ama düşük tehlıkesi oalbilir progestran kullanman yerınde olur

ama doktorunun yazması lazım kafana göre alma sakın ciddi bi ilaçtır.

herkese merhaba,

ben uzun zamandır kadınlar kulübünü takip ediyorum ama yen,i üyeyim. ben de 2 gün önce idrar testi yaptım. ilk çizgi kesein ve çok belirgindi. ikinci çizgi ise daha açık renkteydi. 2 defa yaptım ve ikisinde de sonuç aynı. testin üstünde "ikinci çizgi silik çıkarsa erken gebelik dönemidir ama sonuç gebe değildir" şeklinde saçma sapan bi açıklama vardı. yarın gidip kan testi yaptıracağım. sizce hamilemiyim değil miyim?

bişey sormak istiyorum gebelik testi konusunda deneyimli arkadaşlar; ben reglime 1-2 gün var. bugün 1 saatlik idrarımla test yaptım. ilk başta bişey cıkmadı duş aldım cıktım takriben 15 20 dk ve tekrar baktım çok silik bi çizgi var bu sayfanın başında ki 3. ve 4. testlere benziyor aynı. acaba bu bi anlam taşır mı? daha öncede cok test yaptım ama hiç dikkat etmedim gebe yoksa bile bu silik cizgi herkeste cıkar mı?

Eki Görüntüle 357912

Bu da benim adetimin gecikmesinin 2.ve 4.günündeki test 2 side aynı pozitif çıktı şu an gecikmenin 4.günündeyim ama hafif bir k.rengi akıntım oldu acaba nedir?

Panik yapmaya gerek yok dusuk tehlikesi kahverengi lekelenmeyle olmaz bildigimiz kan renginde gelirse taze kan gelirse yani simdii annesi icini ferah tut melegin sana tutunmaya calisiyor ve bida basardiginin kaniti anne ben yetlestim artık diyor cok zor bir donem seni bekliyor bulantilar basta olmak uzere umarım bulantı yaşamayan sansli annelerden olursun simdiden bol şans:))

hayır kahverengı leke de bir sorun işaretidir ...

sizin bahsettıgınız kanama direk acile gidilmesi gereken bi kanamadır o an bebek düşüyor olabilir

ve zaten o taze kan leke leke değil haldırt die akıcı bi şekılde gelir ki o durumda herkes acile koşar zaten

fakat kahverengı kanamalarda düşük sinyali verir ve kese etrafında kandan şüphelendirir lütfen

yaşadık da biliyoruz.

evet ben de size katılıyorum.hamilelikte böyle akıntılar normal değil.benim de kahverengi akıntım geliyordu sebebi boş gebelik olmasıymış.

belki de hic akinti olmamasi da normal degil. ne akintim vardi ne kanamam..meger benim de bos gebelikmis...

tabiki cnm öyle de olabilir ama.seninki belirti vermemiş sonuç boş gebelik.benimki sinyalini vermiş sonuç boş gebelik.akıntı gelmemesinde genelde normaldir seninki istisna.ama koyu renkte akıntılar hiçte masum değildir.en iyisi yerleşme kanamasıdır inşallah budur arkadaşın sorunu.koyu renkler düşük sinyali verir genelde yani umursanmayacak şeyler değil bence.

kızlaar gecen gün buraya yazmıştım. adetime 2 gün kala ucuz idrar testlerinden yaptım 2 3 saat sonra varla yok arası çok silik cizgi cıktı diye. sonra tam adet günümde ateşim düşmek yerine yükselince pretectör diye erken gebelik testi yaptım çizgi mizgi çıkmadı. negatifti yani. ama baktım iki gün daha ateşim yüksek çıkınca şüpelendim adettte olmadım 3 gün geçti. gittim bugün bida al-bi diye test aldım ve sabah ilk idrarımla yaptım. aha bide ne göreyim silik ama bu sefer daha belirgin çizgi daha ilk dakikada çıktı sonra gittim kan testi yaptırmaya onda da 150 çıktı değerim. çarşamba tekrar yaptırıcam bakalım artıyo mu? 1 hafta sonra da gidicem doktora ultrasan için.. aylardır bu anı bekledim 1.5 seneden fazla.

meraba kızlar bişey sorucam benim adetim 2 hafta kadar gecikti şuan tüm adet belirtilerim var ama bi türlü olamıyorum hamile olacağımı pek sanmıyodum çünkü eşimle korunmuştuk.bugün idrar testi yaptm negatifti ama 1.5 saat sonra baktığımda belli belirsiz çoook silik çizgi vardı ama 1-2 dk içinde kayboldu.sizce bu ne demek?

Canim ben gecen ay negatifti ve yaptigim testlerin hepsi bikac saat sonra 2. bir cizgi olusturmustu idrar testleri 10 dk sonra okunmaz. Bunu en iyi anlamanin puf noktasi ise cizginin pembe olmasi evoparation line diye bisey var eger gordugun cizgi o ise (negatif) rengi gri oluyor pozitif te silikte olsa cizgi pembe oluyor. Bazi testler de cizgiler mavi onu ayrimak biraz guc tabi:)

merhaba benimde bugün yaptığım üç idrar testide pozitifti ama kanda negatif oldu içinizde bunu yaşayan varmı? Yardımcı olurmusunuz

merhaba benimde bugün yaptığım üç idrar testide pozitifti ama kanda negatif oldu içinizde bunu yaşayan varmı? Yardımcı olurmusunuz

ikinci çocuğuna hamile biri olarak şunu söyleyebilirim ki..ilkindede şimdikinde de reglime 5 gün kala evde testleri yapmaya başladım..5.gün negatif.4 .gün silik beyaz çizgi.3.gün biraz daha belirgin silik çizgi sonra kan testi yaptırdım reglime 3 gün kala yani ,değer 12..çoook yeniydi...ama sende 3 testte te pozitif çıkıyorsa eğer ümitlendirmek gibi olmayayım ama bence yanlışlık yoktur..kan testi yaptırdığın yer tıp merkezi tarzı yerse eğer bu tarz yerlerde makinaların rutin kontrolleri ihmal edilebiliyor..değerler düşük ya da yüksek çıkabiliyor..ya da çoook yeni olduğu için kanda beta hcg değeri görülmeyebiliyor..bence bir hastahanede 2 gün sonra tekrar kan testi yaptırmalısın canım..Umarım hamilesindir..

arkadaşlar bu testlerde beyaz çizgi çıkma durumu var mı? benim yaptığım testlerde ilk başta sadece ışığa doğru tutunca beyaz çizgi görüyorum, asla pembelik falan yok, eşime göre o T çizgisinin yeri, 3 test yaptım ,testler de 1 -2 saat geçtikten sonra o çizgi daha belli oluyor, ama dediğim gibi beyaz ,3. testte bu daha belirgin , bu durumu yaşayan var mı, bu arada regl tarihine 4-5 gün var ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…