Pozitif İdrar Testi Örnekleri

canım bunu ben bir kaç defa yaşadım ilkinde farklı markalardan 6 test yaptım hepsinde ikinci çizgi silikte olsa çıkmıştı
adetim 10 gün geçti regl oldum kiyasal gebelikmiş zaten kndada çıkmadı
bir diğerinde ise aynı marka testen 2 defa yaptım birinde silik çıktı diğerinde hiçbişey çıkmadı sonundada regl oldum zaten
en iyisi bekleyip kanda gebeliğe baktırmak bu testler benii zamanında çok krizlere sokmuştu:KK53:

cnm adetimden 10 gun gectı demıssın adet donemını 30 gun olarkmı hesapladın yani 40 gun snramı hasta oldn? cunku ben 32. gunumdeyım ve halaa olmadım. test yaptım 2. sılık cıktı bılmıyorum kımyasal gebelık olBILRMIKI?:KK5: ve adet olmana yakın yıne adet belırtıler hıssetınmı agrı fln?

yıne benden test orneklerı allahım ısteyen herkese nasıp etsın:))
$21022012(001).jpg $21022012.jpg

cnm adetimden 10 gun gectı demıssın adet donemını 30 gun olarkmı hesapladın yani 40 gun snramı hasta oldn? cunku ben 32. gunumdeyım ve halaa olmadım. test yaptım 2. sılık cıktı bılmıyorum kımyasal gebelık olBILRMIKI?:KK5: ve adet olmana yakın yıne adet belırtıler hıssetınmı agrı fln?

12 ağustosta adetim gelmişti diğer ay 10 eyülde olmam gerekiyordu bende her ay 2 gün geriye atar adetlerim
o ay ister 28 çeksn ister 32 farketmez yani
adetim gelmeden ve adetim geldikten sonra toplamda 6 farklı markadan test yaptım hepsinde silik çıktı
kanda çıkmadı kan sonuucunu aldım 2.50 lerdeydi ben inanmadım gittim bi idrar testi daha aldım ondada kopkoyu ikinci çizgi çıktı
resmen kafayı yemiştim 3 gün sonra hiç beklemediğim bir anda adet oldum zaten
ben bu olayı 2 defa yaşadım ikisindede adet belirtisi yaşamadım kimileri ikisini birbirine benzetiyor
bende şöyle bişey oluyor adetime 10 gün kala hafif karın ağrılarım göğüs ağrılarım oluyor tam 10 gün kala bunları yaşıyorum ozaman biliyorum adetimn geleceğini..bu iki olyda adetime 10 gün kala ve sonrasına kadar ne karın ağrısı ne göğüs ağrısı nede göğüs dolgusu yaşadım o zaman bilmiştim bende değişiklik olduğunu adete 2-3 gün kala adet sancılarım çoğalır bu olayda aksine tam bi hafiflik yaşadım karnım dahi şişmedi adetim yeni bitmiş gibi bir rahatlık vardı vücudumda günüm geçincede test yaptım anlattığım gibi işte...
anidende adet oldum hiçbir belirti yaşamadan o kanamalar sırasındada düşük yapmışım ....adetime 10 gün kala anlayabiliyorum hamile olup olmadığımı bazıları adetini beklerken hamile olduğunu öğreniyor herkesin yapısı farklı işte

kızlar adetim 20 gün kadar gecti ama polikistik over oldugum icin önemsemedim eşim tutturdu test yap diye yaptım ikinci cizgi var la yok arası cok cok acık renk sizce gebelik varmıdır ben bosuna heveslenip üzülmek istemiyorum yarın doktor randavum var ögrenicem ama fikirlerinizi bana yazarsanız cok sevinirim bu aksam bana uyku yok :KK43:(( tecrübeli arkadaslar yardımcı olursa cok mutlu olurum

arkadaslar, test konusunda tecrubeli hanimlar, lutfen yukardaki test sonucuna fikrinizi yazabilir misiniz?; arkadasla cok heyecanliyiz:KK53:

Son düzenleme:
arkadaşlar tecrübeli olanlar lütfen yorumlayabilir mi bu testi? pozitif mi

pozitif bencede
bende dün yaptım akşam üstü test bundan daha solukk varla yok arası gibiydi göz yanılmasımı bilmiyorum
kaç günde bir adet oluyorum bilmiyorum hiç hesaplamadım ama geçen ay 13de olmuştum bugün 9. gün çok net çıkması gerekirdi diyorum kendi kendime ama yinede şüphede kaldımm:18::18:

Eki Görüntüle 352589 Eki Görüntüle 352589

buda benim dün yaptığım test testin markası gilda adet günüm ise bugün ama henüz olmadım en son adet tarihim ise 22 ocak , ne dersiniz?

bencede tekrarla bende yarın sabah tekrar yapıcam hemen hemen aynı çıkmıştı benim dün akşam üstü yaptığımda
ama benim sat 13 ocak ama ben kaç günde bir adet olduğumu bilmiyorum her ay oluyordum ama gününü hiç bilmiyorum bebek düşünmediğimiz için olursa süpriz olucakkk :18:

merhaba hanımlar,geçen ay 24 ocakta regli olmuştum.bu ay da yaklaşık olarak 10 gündür hafif mide bulantılarım,şiddetli kasık ve bel ağrılarım,iştah,üşümem ve göğüs şişliğim var.23 şubat idrar testi yaptım sonuç negatif çıktı.testi öğleden sonra yapmıştım.her ay hüsrana uğradığım için kan testi yapmaya korkuyorum.bakıyorum da bazı hanımlarda regli gününden önce bile silik çıkıyor ve pozitif oluyor.sizce ben erken mi yaptım testi?:KK4:aranızda regli gününden 1 veya 2 gün önce test yapıp negatif çıkan,regli günü geçtikten sonra pozitif çıkan var mı?cevaplarınıza ihtiyacım var.

arkadaşlar bir kaç gün önce yazmıştım midem bulanıyor ve ağzımın tadı bir garip diye... yumurtlamam 13-18 arasıydı 18 de ilişkimiz oldu vee bugün adetime 3 gün olmasına rağmen 2. çizgi silik çıktı:) bir iki gün sonra tekrar yapıcam bakalım:)

Kızlar benimde sormak istediğim birşey var. Dün test yaptım.. hafif bir çizgi çıktı gibi geldi ışıkta bakınca ama pembemsi bir renk değil.. acaba testin kendi çizgisi oluyormu renklenen kısımda? :KK14:

X