Pozitif İdrar Testi Örnekleri

ayyyyyyyy cok duygulandımm allah bize de nasip etsin çift çizgiyi görmeyi tümm iyi dileklerimi gönderiyorum yeni annelere =))) umarım ben de koyarım bu resimlerden

yaa çok kötü oldum resimleri görünce ben düşük geçirdim bi sefer ama ozaman kan değeriyle öğrenmiştim hamile olduğumu:KK43:
yani hiç çift çizgiyi görmedim:KK43:(bende istiyorum artıkkkkk

$test4.JPG
$test12.JPG
$testler.JPG
ilk iki test kaybettigim gebelikteki gebelik testi
ikinci ve ucuncu kaybettigim gebelikteki test ve kimyasal gebelik testi cnm

slm kızlar ben geçen ay tüpbebek yaptırmıştım negatif sonuçlandı bu ay reglim gecikti pko olduğum için ilaçsız olamıyorum zaten ama günüm 5gün geçince test yaptım gölge gibi çıktı 2gün sonra kan testi yaptırdım 1.20çıktı sonra bikaçgün sonra yine idrar testi yaptım 2.çizgi silik ama belli yani kan testi yine yaptırdım diğer kantestiyle arasında bir hafta var oda 1.20çıktı ama 3tane idrar testi niye öyle çıkmış olabilir sizce :44:

ben dün akşam ve bugün itibariyle 3 tane idrar testi yaptım üçündede t bölümü diğeri gibi koyu çıkmasada belirgin çıkıyor ama regl olacakmışım gibi sancılarımda var.burdan arkadaslar söyledi olabiliyormuş sanırım kasıklarda ağrı ve vücud şişmesi.Allahım isteyen herkese bebek nasip eder inşallah

Benim bat 4 subat.dun tek damla bi kan geldi ve gitti.bugun test yaptim cift cizgi cikti.ara ara sanci oluyo.simdi hamile miyim degil miyim anlamadim:KK14: bana bisiy ler der misiniz bilginiz varsa?

Benim bat 4 subat.dun tek damla bi kan geldi ve gitti.bugun test yaptim cift cizgi cikti.ara ara sanci oluyo.simdi hamile miyim degil miyim anlamadim:KK14: bana bisiy ler der misiniz bilginiz varsa?

cnm bnmm insallah yerlesme kanamsindir merak etme bekle bakalim kimyasal da olabiliyor test potitif cikiyor ardindan hopp kanama oda kimysal olduguna isaret iste sabir bekleyecegiz bnm batim 22 ocakti 20sinde pemebe akinti geldi 3 gun 23ocakta hic birsey gelmedi 24 25 ocakta damla damla kan geldi ve simdiye kadar ses seda yok nerdeyse 8 gun oldu haftaya randevu aldim gecen hafta test yapmistim cikmamisti gec dollenmeden suphe ediyorum bakalim hakkimizda hayirli olan olsun cnmmm

cnm bnmm insallah yerlesme kanamsindir merak etme bekle bakalim kimyasal da olabiliyor test potitif cikiyor ardindan hopp kanama oda kimysal olduguna isaret iste sabir bekleyecegiz bnm batim 22 ocakti 20sinde pemebe akinti geldi 3 gun 23ocakta hic birsey gelmedi 24 25 ocakta damla damla kan geldi ve simdiye kadar ses seda yok nerdeyse 8 gun oldu haftaya randevu aldim gecen hafta test yapmistim cikmamisti gec dollenmeden suphe ediyorum bakalim hakkimizda hayirli olan olsun cnmmm
Cevap icin tesekkur ederim canim.insallah kimyasal falan degildir.belki ustune gormedir yasadigim.bakalim bekleyelim biraz daha hayirli sonuclar cikar insallah hepimize :)

normalde adet tarihim 30 ocaktı.bugün 10 tane test yaptım hepsi ikinci cizgi silik....kan testini yaptırayım dimi yarın...kasıklarımda batma var.gece bile uyandırıyor beni:KK43: Eki Görüntüle 338662

İstersen kan testi için biraz bekle canım ya da yaptıracaksan iyi bir hastanede muayene olarak yaptır.Benimde testim pozitif çıktı 4 gün önce.2 gün önce kan testi yaptırdım sağlık ocağında sonuç negatif çıktı.Dünde evde idrar testi yaptım yine çift çizgi çıktı.Biraz bekleyip hastanede muayene olacağım inşallah.Sende sağlık ocağına yaptırma biraz bekle istersen.Benimde adet tarihim 30-31 ocak olması gerekiyordu,hala adet olmadım bakalım hayırlısı.

selam arkadaşlar, normalde bir iki gün içinde regl olmam gerekiyor . dün test yaptım ikinci çizgiyi silikte olsa gördüm , bugün aynı marka testle tekrar yaptım ama bugün hiçbir şey çıkmadı :KK50: bu durumla karşılaşan oldu mu daha önce ? çok moralim bozuldu dün az da olsa heveslenmiştim ama bugün böyle çıkması beni üzdü ... fikri olan varsa yardımcı olursanız sevinirim..

selam arkadaşlar, normalde bir iki gün içinde regl olmam gerekiyor . dün test yaptım ikinci çizgiyi silikte olsa gördüm , bugün aynı marka testle tekrar yaptım ama bugün hiçbir şey çıkmadı :KK50: bu durumla karşılaşan oldu mu daha önce ? çok moralim bozuldu dün az da olsa heveslenmiştim ama bugün böyle çıkması beni üzdü ... fikri olan varsa yardımcı olursanız sevinirim..

canım bunu ben bir kaç defa yaşadım ilkinde farklı markalardan 6 test yaptım hepsinde ikinci çizgi silikte olsa çıkmıştı
adetim 10 gün geçti regl oldum kiyasal gebelikmiş zaten kndada çıkmadı
bir diğerinde ise aynı marka testen 2 defa yaptım birinde silik çıktı diğerinde hiçbişey çıkmadı sonundada regl oldum zaten
en iyisi bekleyip kanda gebeliğe baktırmak bu testler benii zamanında çok krizlere sokmuştu:KK53:

X