Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Merhaba Hanımlar
benim adetim 19 aralıkta olması gerekiyordu ama 21 gün geçmesine rağmen hala adet olmadım. ocağın ilk 2 günü test yaptım ama negatif çıktı çokta beklemedim açıkçası. hamilelik belirtilerin bir kısmı var. yorgunluk halsizlik aşırı uyku isteği, bazen mide bulantısı, karın ağrıması, ağızda değişik bir tat olması (demir tadı gibi) gibi belirtiler var. acaba tekrar test yapsammı diye düşünüyorum ama negatif çıkacak diyede çok korkuyorum. umarım hamileyimdir. yoksa başka şüphelerim olacak. o yüzden çok korkuyorum. :KK43:(

Merhaba Hanımlar
benim adetim 19 aralıkta olması gerekiyordu ama 21 gün geçmesine rağmen hala adet olmadım. ocağın ilk 2 günü test yaptım ama negatif çıktı çokta beklemedim açıkçası. hamilelik belirtilerin bir kısmı var. yorgunluk halsizlik aşırı uyku isteği, bazen mide bulantısı, karın ağrıması, ağızda değişik bir tat olması (demir tadı gibi) gibi belirtiler var. acaba tekrar test yapsammı diye düşünüyorum ama negatif çıkacak diyede çok korkuyorum. umarım hamileyimdir. yoksa başka şüphelerim olacak. o yüzden çok korkuyorum. :KK43:(

az degildra gir sen kist olabilir o yzden adt olmayabilirsin cnm kanda baktir gebelige bakalim ne olur ins hamissin dir bazen testte cikmayabilir

merhaba arkadaşlar farklı markalarda reglimin gecikmesinin ilk ve 2.gününde test yaptım 2.çizgi silik çıkmıştı hemen kanda baktırdık değerim 218 çıkt ama doktor hamile değilsin kist war dedi bugünde resmini yükleyeceğim testi yaptık belirgin çıktı arkadaşlar yorumlarmısınız sizce durumum nedir

iyide kandada idrardada hamile olduğun çıkmış neye dayanarak öyle söyledi ultrasonlamı baktı öyle söyledi

$20012012(002).jpg
Ben 29 kasımda adet oldum. Bu resimde çok net olmasa da iki çizgi de eşit yoğunlukta. 25 aralıkta yaptım testi. Adetimin 27. günü

iyide kandada idrardada hamile olduğun çıkmış neye dayanarak öyle söyledi ultrasonlamı baktı öyle söyledi

evet ultrasonla baktı ayrıntılı ultrasona alalım dedi ama ben gitmedim tanıdık bi doktor beklememi acele etmemi söyledi bugün tekrar kan testi yaptırmaya gittim ama sağlık ocağı erken daha gerek yok dedi 5 gün gecikti adetim en az bi 10 gün geçsin ne bu acele dedi:S
birde hamileliğin ilk aylarında kist görülmesi çok normalmiş 3 aydan sonra kendi kendine kayboluyormuş doktor bunuda söylemedi eğer hamileysem o doktoru şikayet ederim ya ilaç kullansaydım ne olacaktı :S:S:S

evet ultrasonla baktı ayrıntılı ultrasona alalım dedi ama ben gitmedim tanıdık bi doktor beklememi acele etmemi söyledi bugün tekrar kan testi yaptırmaya gittim ama sağlık ocağı erken daha gerek yok dedi 5 gün gecikti adetim en az bi 10 gün geçsin ne bu acele dedi:S
birde hamileliğin ilk aylarında kist görülmesi çok normalmiş 3 aydan sonra kendi kendine kayboluyormuş doktor bunuda söylemedi eğer hamileysem o doktoru şikayet ederim ya ilaç kullansaydım ne olacaktı :S:S:S

hamilesin bence kandada çıkmış zaten nasıl doktormuş öyle 218 değerle ultrasonda görülmez zaten 1500 falan olması gerekiyor bildiğim kadarıyla hatta benim 1500ken görünmemişti kistte olabilir doktorun dediği gibi ama bu hamile olmadığın anlamına gelmez

sağol canım teşekkür ederim cevabın için yarın sabah gidicem çok heyecanlıyım sürekli burdaki arkadaşların bhcg sonuçlarını takip ediyorum çok korkuyorum inşallah yüksek çıkar değerim :KK43:

kızlar iki gündür NOVA marka test kullanarak yaptım, henüz bebek planımız yok 3 sene içinde ama test kafamı karıştırdı daha önce bu testi kullanan var mı_? C-T arasında ama Cye daha yakın yerde çıktı çizgi bir de siz bakar mısınız ikisi de bu şekilde çıktı geçersiz mi negatif mi anlayamadım:44: http://imageshack.us/photo/my-images/546/img1118m.jpg/

Son düzenleme:
kızlar iki gündür NOVA marka test kullanarak yaptım, henüz bebek planımız yok 3 sene içinde ama test kafamı karıştırdı daha önce bu testi kullanan var mı_? C-T arasında ama Cye daha yakın yerde çıktı çizgi bir de siz bakar mısınız ikisi de bu şekilde çıktı geçersiz mi negatif mi anlayamadım:44: ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

cnm 2. çizgiyi göremedim ben
regl gecikmen oldu mu?

kızlar iki gündür NOVA marka test kullanarak yaptım, henüz bebek planımız yok 3 sene içinde ama test kafamı karıştırdı daha önce bu testi kullanan var mı_? C-T arasında ama Cye daha yakın yerde çıktı çizgi bir de siz bakar mısınız ikisi de bu şekilde çıktı geçersiz mi negatif mi anlayamadım:44: ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

cnm valla dedgin yerde az bir sey var sanirim sen yenile istersen tsti

cnm 2. çizgiyi göremedim ben
regl gecikmen oldu mu?

canım zaten ben de ikinci çizgiyi görmek istemiyorum:) sadece o çizginin çubuğun sol kısmına daha yakın olması gerekmiyo muydu test geçersiz mi onu anlamadım ama bi tane daha yaptım yine aynısı çıktı. haftasonu kan testi yaptırılıyor mu özel hastanelerde bilgin var mı? regl gecikmem yok düzenli devam ediyor regl zamanlarım sadece bu ay 4 gün erken oldum ama şiddetli bulantılarım var üstüne görmeden şüpheleniyorum yada herşey benim kuruntum

cnm valla dedgin yerde az bir sey var sanirim sen yenile istersen tsti
yaptım canım yine aynı şekilde C-T noktasının ortasında ama Cye daha yakın bi tek çizgi. negatif çıksın zaten de sol kısıma biraz daha yakın olması gerekti sanki çizginin diğer testlerde hep öyle o yüzden emin olamadım bozuk mu değil mi diye

X