Pozitif İdrar Testi Örnekleri

tebrikler cnm pozitif peki adetın kaç gun geçtıkten sonra yaptın bu testi?

canım aslında ben hep adet düzensizliği yaşadım 4 yıllık evliyim hep hü
sran hep hüsran en son 9 kasın 2011 de oldum adetimi geçince yine umursamadım bu seferde aynı olucak dedim ama bu sabah farklı çıktı birazdan kan testine gidicem b, sorun dahavar ben 90 kiloyum yaaaa :44:

arkadaslar dün adet olmam gerekiyodu olmadım,bugün öğlende test yaptım böyle çıktı pozitif mi şimdi anlamadım :44: 6 AYLIK EVLİYİM FAKAT EŞİMLE ÇOK İSTİYORUZ BEBİŞ :26:

canim, siz de 9 ay sonra bebisi insallah kucaginiza alicakmissiniz gibi duruyor.:)
siz yeni anne adaylari, bu cift cizgileriniz size cifter cifter mutluluklari da beraberinde getirsin insallah.

120 kilo ile gayet saglikli dogum yapani taniyorum. hic kafana takma, sadece yediklerin biraz daha dikkat edeceksin tabi. doktorun seni yonlendirecektir...

Cvplarınız için Allah razı olsun kızlar. Haklısınız Pazartesi kan testi yaptırmak en iyisi. DOktor adetini 15 gün geçince gel dedi ondan gitmek istemedim niye erken geldin der die. Dayanamadım test yaptım bende Mecburen Pazartesiyi beklicem. Allahım herkeze doğru zamanda hayırlı evlatlar versin inş.

Kızlar misafir vardı bu saate kadar zor bekledim 4 haftalık hamileymişim.değerlerim 835 civari hayırlısı allahım isteyen herkese bu duyguyu tattırsın inşallah.

Kızlar misafir vardı bu saate kadar zor bekledim 4 haftalık hamileymişim.değerlerim 835 civari hayırlısı allahım isteyen herkese bu duyguyu tattırsın inşallah.

cokkkkkkkk tebrikler. zaten senin test o kadar koyuydu ki, yanlis oldugunu soylesen bir daha asla idrar testlerine guvenemezdim...

Kızlar bu sabahki idrarla yaptıgım test. Sağda ki dün öğlende, solda ki sabah yaptıgım idrar testi. Ama nedense dün yaptıgım testin renkleri solmuş :/

Eklentiler

• $DSCF20571.jpg
    38,7 KB · Görüntüleme: 126
renk solar tabi zamanla, zaten kontrol cizgisinin de rengi solmus. bu sabah ki testinde renk daha belirginlesmis, demek ki degerin artiyor...

Hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiim kızlar hamileyim. Kan sonucum pozitif ve kan değerim 1474. Allah isteyen herkeze nasip etsin inş.

hayırlı olsun...
çok güzel bi haber..
allah bizlerede kısmet eder inşallah..
darısı başımıza artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…