Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Alıntı ozge_nur kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
Kızlar mrb ben yeni sayılırım buralarda yardım ne olur...
Bügün ovulasyonumun 13. Çatlama iğnemin ise 15. günü sabah idar testi yaptım (nova marka) ikinci çizgi çooook silikti varla yok arası sizce ne demek yorum yapın ne olur tekrar test ne zaman yapiiimmmm

GurbetGuzeli
Çatlama iğnesnin pozitif gosterme etkisi oluyor cnm adetini bekle derim bn en kesin sonuc o zaman verir

Ama geçmemişmidir iğnenin etkisi bügun 15. günü iğnenin

kızlar merhaba. Hamile arkadaşları tebrik ederim.
Size bişey sorcam; ben bu sabah gebelik testi yaptım idrarda. 2. çizgi silik çıktı birde testi kıyısında da kırmızı renk kaldı. tam beyazlamadı sizce ne yapayım? Gebe miyimdir?
Lütfen cevap yazarmısınız?

beklenen adet gününde test yaptırdım şüphe üzerine betahcg 162 çıktı ?
sevineyim mi bilemedim ya çok heyecan yaptım hamilemiyim acaba ?

cnm testi yinele sen bir daha silik cizdi 5 dak damibelirdi o zaman hamissin guzelim

beklenen adet gününde test yaptırdım şüphe üzerine betahcg 162 çıktı ?
sevineyim mi bilemedim ya çok heyecan yaptım hamilemiyim acaba ?

cnm hamilesin tabi iki gun sonra git bir daha yaptir katlanmismi katlanmasi iyiyie isaret guzelim

ben bir türlü gecen ayki adet tarihimi hatirlamiyorum, sanki beynim durmus delircem bu ayin sonuna geldik halen adet olmadim. dün idrar testi yaptim evde negatif cikti, ama halen adet olmadim, ne yapacagimi bilemiyorum adet tarihim aklimaa gelmiyor..

kızlar adetime 1 hafta var test dün yapıldı bulut gibi dağınık bi tarafı neden böyle sizce .kasık ağrımda var testi ondan yaptım ama böyle çıktı

Eklentiler

• $IMG0122A.jpg
    6,9 KB · Görüntüleme: 227
test pozitif deil gibi ama bu şekildde çıkmasının nedeni neddir bilen varsa bilgi verebilir mi

test pozitif deil gibi ama bu şekildde çıkmasının nedeni neddir bilen varsa bilgi verebilir mi

İdrar testlerine güvenmediğimden dolayı fikrim yok

fakat kendimden örnek verecek olursam bende idrar testi negatif çıkarken kan değerlerim gebe olduğumu söylüyordu.
kan değerini gördükten sonra tekrar idrar testlerine de bakmayı düşünmedim hiç
belki de kullanmış olduğum idrar testi güvenli bir marka değildi bilmiyorum .

en iyisi bekleyip görmek galiba adet günü geçerse kan testi yaptırmak sanırım

psikolojik olarak da en sağlıklı zamanı adet gecikmesinin 2.3.4 günü olabilir.

ben beklediğim adet gününde kan değerlerime baktırdım sonuç pozitifti betaHcg 162 çıktı ayın 26 sında
28 inde tekrar baktırdım çünkü 2 gün sonra değerin 2 ye katlaması gerekiyor 334 çıktı ve duramadım bugün tekrar baktırdım değer 736 olmuş yani 2 gün aralıklarla 2 ye katlıyor değerler
kolum delik deşik oldu tabi heyecandan duramadığım için :)

oysa beklesem gecikmenin 3,4. günü baktırsam böyle arka arkaya kan vermek zorunda kalmazdım :)

:)insan duramıor umarım güzel bi hamilelik geçirirsin tebrikler şimdiden

merhaba , erken gebelik testi kullanan var mı acaba
ben reglime 6 gun kala comfort marka test ile yaptım negatif çıktı bu testlerin yanıma sansı varmıdır inşallah yanlıştr

bir arkadasimiz bir hafta oldu ogreneli bebegin oldugunu 5 haftalik falandi
meger kan pihtilasmasi yuzunden kaybetti bebegini
kendiliginden dusecek
keske diyor bilmeseydim hamile oldugumu simdi gelen kani adet kani zan ederdim diyor ne aci

ornekler ekleyelim bakalim

Eklentiler

• $q1571263_img_0761.jpg
    10,8 KB · Görüntüleme: 132
  • $IMG_1088.jpg
    31,2 KB · Görüntüleme: 154
  • $answermaybe.JPG
    42,1 KB · Görüntüleme: 156
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…