Pozitif İdrar Testi Örnekleri

merhaba kızlar ben de aranıza yeni katılanlardanım... benim hikayem de sizlerin bir kısmız gibi.. 1 yıl 9 aylık evliyim.. uzun süredir korunmuyoruz.. 1 yıl üzerine bir boş gebelik geçirdim kürtaj oldum :KK43: son doktorum bir süre ara verip denemeye devam etmemi söyledi.. birkaç ay denedik sonuç değişmeyince tekrar doktora göründüm, ve hepinizin tahmin edeceği üzre KLOMEN tedavisine başladık, iğnesiz.. 5 ay da onu kullandım, hiçbir değişiklik yok... artık bekleyişlerim eskisi gibi umutlu değil ne yazık ki:KK43: bu ay son klomeni kullandım artık onu da istemiyorum...

genel olarak hikayem bu.. tek değişiklik ise; bundan 13 gün önce(08-12-2011) şiddetli, kasık ağrısı çekmem.. 1 hafta şiddetli kasık ağrısı çektikten sonra birgün öylesine doktora gittim, muayene etti, ben saf gibi hamile myim acaba diye düşünürken doktor bana sen daha yeni yumurtlamışsın dedi :)) hemen bu gece çalışın dedi :) töbe töbee :) doktorumuzu dinledik...

şimdi 17.12.2011 beklenen adet tarihimdi ama geçti.. heyecanlanmıyorum çünkü çok düzenli değildir zaten.. 32 güne kadar uzadığı olmuştur... hiçbir yerim ağrımıyor çok şükür, hastalık gibi bir durum da yok hamilelik gibi de... nasıl anlayacaksam sanki :KK43:

şimdi sizden ricam bana biraz akıl ve tavsiye vermeniz, daha yeni olamma rağmen ne kadar çok şey istiyorum değil mi :) mazur görün lütfen :)

sizce ne yapmalıyım??

he bu arada geçen gün idrar testi yaptım tabii ki negatif çıktı... :KK43:

sayfada benden başka kimse olmadığı için yazıma hiç cevap gelmedi... yine boynu bükük yine garibim ... :KK43:

:) ) )

kızlar benım reglımden tam 6 gun gectı ve 3 tane ıdrar testı yaptım 3 de net bır sekılde pozıtıf cıktı kesın hamıleyım dıymı ? Ayrıca goguslerım cok hassas uclarında agrı ve yanma gıbı bır hıs bırakıyor,cok cabuk acıkıyıyorum mıgdem bos gıbı hıssedıyorum,kasıklarım arada regl olucakmısım gıbı sızlıyor sonra gecıyor :KK43: deneyımlı arkadaslar fıkrınız nedır ? :KK17:

bir kez gebelik geçirdim ama sonuca ulaşamadı fakat bu belirtiler normal.. bence de hamilesin yani :)) gözün aydın darısı başımıza.. yarın hemen bir doktora git bence..

merhaba arkadaşlar bende pko luyum ve geçtiğimiz ay tedavi oldum yumurtalarım en son 19. günde 16 mm oldu doktorum e2 ve progesteron testi istedi sonuca 22. gün baktı yumurtlama olmayacak dedi ama bir kaç gün sonra yumurtalamaya benzeer akıntım oldu
bu günde 36 . gün test yaptım 2. çizgi ilk önce çok silik çıkıyor test durdukça 2. çizginin rengi biraz daha belirgin oluyor
sizce gebe miyim
sorum da sizlere de testlerde gebelik yoksa 2. çizginin yeri beyazlıyor mu yoksa arkada gölge gibi mi oluyor bunu çokk ama çokk merak ediyorum

merhaba kızlar ben de aranıza yeni katılanlardanım... benim hikayem de sizlerin bir kısmız gibi.. 1 yıl 9 aylık evliyim.. uzun süredir korunmuyoruz.. 1 yıl üzerine bir boş gebelik geçirdim kürtaj oldum :KK43: son doktorum bir süre ara verip denemeye devam etmemi söyledi.. birkaç ay denedik sonuç değişmeyince tekrar doktora göründüm, ve hepinizin tahmin edeceği üzre KLOMEN tedavisine başladık, iğnesiz.. 5 ay da onu kullandım, hiçbir değişiklik yok... artık bekleyişlerim eskisi gibi umutlu değil ne yazık ki:KK43: bu ay son klomeni kullandım artık onu da istemiyorum...

genel olarak hikayem bu.. tek değişiklik ise; bundan 13 gün önce(08-12-2011) şiddetli, kasık ağrısı çekmem.. 1 hafta şiddetli kasık ağrısı çektikten sonra birgün öylesine doktora gittim, muayene etti, ben saf gibi hamile myim acaba diye düşünürken doktor bana sen daha yeni yumurtlamışsın dedi :)) hemen bu gece çalışın dedi :) töbe töbee :) doktorumuzu dinledik...

şimdi 17.12.2011 beklenen adet tarihimdi ama geçti.. heyecanlanmıyorum çünkü çok düzenli değildir zaten.. 32 güne kadar uzadığı olmuştur... hiçbir yerim ağrımıyor çok şükür, hastalık gibi bir durum da yok hamilelik gibi de... nasıl anlayacaksam sanki :KK43:

şimdi sizden ricam bana biraz akıl ve tavsiye vermeniz, daha yeni olamma rağmen ne kadar çok şey istiyorum değil mi :) mazur görün lütfen :)

sizce ne yapmalıyım??

he bu arada geçen gün idrar testi yaptım tabii ki negatif çıktı... :KK43:

canımm merhaba eğer 8 inde yumurtladıysan adet yumurtlamadan 14 gün sonra gerçekleşir o yüzden senin adetine daha var canım innşş rabbim meleğini sana vermiştir canım testin negatif çıkması normal yanii

bir kez gebelik geçirdim ama sonuca ulaşamadı fakat bu belirtiler normal.. bence de hamilesin yani :)) gözün aydın darısı başımıza.. yarın hemen bir doktora git bence..

cnm geçmiş olsun senın adına cok uzuldum,allah kımseye yasatmasın :KK50:İlgilendğin için çok teşekkür ederım ılk heycanım aklımda bın bır turlu dusunceler:KK37:,en yakın zamanda doktora gıdıcem,sonucu sızlerle paylasıcam,umarım rabbım herkesın gonlune gore verır :emir_bebek:

kızlar ben aranıza yeni katılıyorum nasıl kullanılır onu dahi bilmiyorum... ben picos luyum 2 ay önce doğum kontrol hapını bıraktım adetim zamanında geldi, doktorum hormon seviyelerimin de cok normal oldugunu söyledi bu ay adetim 19 unda olması gerekiyodu yani 2 günlük bir gecikme var. test yapmıcaktım son anda karar değiştirdim ve idrara sıkışık değilken aksam üstü saatlerinde test yaptım çift çizgiyi göremedim. fakat göğüslerim yaklasık 10 gündür baya dolgunlar,akıntım her zamankinden cok fazla,geçen gün bildiğimiz su gibi bir ıslaklık oluştu iç çamaşırım ıslandı.. belim kalınlaştı ve göğüs ucumda hafif agrı var. acaba test negatif olmasına ragmen hamile olabilirmiyim.. suan erken oldugunu düşünsemde bi an önce anne olmak istiyorum,eşime bu müjdeyi vermeyi çok istiyorum.. sevgiler...

cnm aynı belırtıler bendede var benım reglm den 7 gun gectı uc ıdrar testı yaptım 3 de pozıtıf cıktı hamıle gıbıyım doktora gıdınca anlıycaz.sen ıdrar testını tekrar et 2 gun arayla cok merakedersen kan testı yaptır :KK34:

arkadaşlar bende bi soru soracağım benim adetim 1 gün geçti elimde 25ml hcg ölçen gebelik testi var acaba test yapsam çıkarmı? 3 gün önce aynı testle yaptım negatif çıktı cevaplarsanız sevinirim

canımm merhaba eğer 8 inde yumurtladıysan adet yumurtlamadan 14 gün sonra gerçekleşir o yüzden senin adetine daha var canım innşş rabbim meleğini sana vermiştir canım testin negatif çıkması normal yanii

çok teşekkür ederim ceylin33 bilgilendirdiğin için.. Demek ki benim günüm zaten yarın doluyor :KK43: üzüldüm bak şimdi :KK43: ama normal hastalığımdan 5 gün sonrasına atmış oldu bu yumurtalamanın geç olması.. Hayırlısı olsun inş ....

Mevla görelim neyler, neylerse güzel eyler...

ayyy canım çok saol yaaaaa..
insallah darısı başınıza olsun canım :KK1:

Ben ovulasyon testi yaptım ilk gün tek çizgi çıktı.Dedimki hay ben böyle işin gebelik testini geçtim yumurtlama testinde bile çift çizgi göremedim nedir bu kaderim dedim :))) neyseki çift çizgiyi ovulasyon testinde yakaladım :)) Hayırlısı ve darısı gebelik testine :)

Kızlar mrb ben yeni sayılırım buralarda yardım ne olur...
Bügün ovulasyonumun 13. Çatlama iğnemin ise 15. günü sabah idar testi yaptım (nova marka) ikinci çizgi çooook silikti varla yok arası sizce ne demek yorum yapın ne olur tekrar test ne zaman yapiiimmmm

Kızlar mrb ben yeni sayılırım buralarda yardım ne olur...
Bügün ovulasyonumun 13. Çatlama iğnemin ise 15. günü sabah idar testi yaptım (nova marka) ikinci çizgi çooook silikti varla yok arası sizce ne demek yorum yapın ne olur tekrar test ne zaman yapiiimmmm

Çatlama iğnesnin pozitif gosterme etkisi oluyor cnm adetini bekle derim bn en kesin sonuc o zaman verir

X