Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Bu idrar testlerinde ikinci çizginin silik çıkması değilde tek çizginin çıkması ve onun silik olması hakkında bir yorumunuz varmı?

ahhh ahhhh ben şu çift çizgiyi bi göreyim..3 boyutlu burdan yayınlıycam valla

:roflol:roflol:

benim günüm yarın kızlar bugün test yaptım tek çizgii yani..acaba hamile olupta testin yanlış çıkma ihtimali varmıdır??

arkadaşım bir sorum olacak test markaları farkediyormu. çünkü bazıları 2 haftalık hamileliği bile tespit edeceğini söylerken bazıları günün geçmesi gerektiğini söylüyor. yardımcı olursan sevinirim...

burdaki testlerin kimi
gebeliği 4 gün önce tespit eden hassas olanlardan

kimiside normal gebelik testi
yanlız ben şunu der şunu söylerim
eğerki günleriniz şaşmadan geliyorsa
yada
adet tarihinizden
eminseniz
adetten 2-3 gün önce yapacağınız
normal testlerde silik dahi olsa çıkıyor

tecrübeyle sabittir :nazar::CüvCüv:

ayyy inanamıyomm yaf bunlar hamismi simdi ben olsam inanmazdımm ayy ne güsel ya rabbim bizede yasat yarabbim saol canım emeğine saglık

kızlar adetime 5 gün var çok silik çıktı çatlıcam valla meraktan bugün bidaha yapıcam artı hakkaten testler süper dıptıs tebrik teşekkür

ya benim 1 gün geçti fakat öğlen yaptım 5 dakika bekledim çizgiyi göremedim attım şimdi kutudan çıkardım çift çizgi olmuşya birisi demişti yarım saat sonra hepsi pozitif olur demişti sizce öyle olurmu

ya benim 1 gün geçti fakat öğlen yaptım 5 dakika bekledim çizgiyi göremedim attım şimdi kutudan çıkardım çift çizgi olmuşya birisi demişti yarım saat sonra hepsi pozitif olur demişti sizce öyle olurmu

selam canım ben iki farklı test almıştım birini 9. gün akşamı yaptım silik çıktı 2. 11.gün sabah yaptım ilk idrarla çok netti 12. gün öğle yaptım oda silik çıktı sabah yapmak daha iyi oluyor bence ama testlerin birinde 5 dakika sonra geçersiz birinde ise 30 dakika sonra geçersiz diyordu bende ne yapıcamı şaşırmıştım 8.5 haftalık hamileyim testlerimi bile aymadım daha bence sabah erken uygula aç karnına ama önce oku kaç dakikalıkmış inşallah çift çıkar canım

ben test yaptimda negativ cikmisti ama hamile oldumu his ettimden dolayi hemen cöpe atmadim,tam 24saat sonra bida baktim ve silik bir cizgi cikmisti ve 4gün sonra tekrar test yaptimda positiv cikmisti,yani arkadaslar hemen cöpe atmayin bekleyin 1.gün

X