Pozitif İdrar Testi Örnekleri

evet duzenlidir genelde bir onceki adet gunumden hep 5 gun onceye atarak adet olurdum birtek gecen ay 17 kasımda olmustur 16 aralıkta en son oldum o yuzden sordum yıne 5 gun oncesıne mı yoksa son adet gunune goremı bakmam lazım dıye,

:87:Bu konuyu sunan arkadaşın ellerine sağlık.Bende iki test yaptım ikinci çizgi ilki gibi belirgin çıkmadı.Ama burdaki sonuç fotoğraflarını görünce kesin pozitif diye düşünüyorum çünkü çoğuna göre benimkisi çok daha belirgin.İnşallah doğrudur sonuç.:

periyodun 25 günde bir oluyor demekki, bu durumda yine her zamanki düzenine göre hesaplarım ben olsam, -5 gün şeklinde yani, bir de şunu unutmamak lazım, en düzenli adet döngülerinde bile 2-3 günlük sapmalar normal sayılıyor.. beklediğin adet gününden en az 10 gün sapmış olman lazımmış hamilelik şüphesi için çünkü stres vs etkenlerle adet sapması da olabiliyormuş.. zaten bikaç gün kalmış adet gününe, inş. hayırlısıyla istediğin gibi sonuçlanır..

ben de şu anda merakla bekleyenlerdenim.. son adetimi 30 kasımda gördüm ve en azından 1 haftalık bi gecikmem var ama testlerim negatif çıkıyo.. yarın kan testi yaptırmaya gidicem umarım olumlu bir yanıtla dönerim..

Hesaplama araclarına gore periot 27 gun cıkıyor ama dedigin gibi degismeler olabilir, bende c.tesi gunu kan testi dusunuyorum ama erkenmı olur acaba idrarda daga gec cıkıyor kanda daha erken cıkabılıyormus dıye okudum

evet kanda daha erken çıkıyo diyorlar, hadi inş. olumlu bi sonuç alırsın, tabi inş. ben de:)) yazalım sonuçlarımızı:18:

valla ben çok hissediyordum kesin hamileyim diodum adetim gelmezse hamileyim diodum ahada gelmedi adetde bebekde ama sitres var çok hazırlamıştım kendimi .adetin 10 gün geçince senin kan testi yaptır eğer pozatif çıkarsa ben yaptırcam :13:ama hala kuvvetli belirtiler bnim ama doktor eğer olsaydı adetten bir hafta önce çıkardı kanda dedi hadi bakalım hayırlı..

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
kızlar BEBE TIME ile yaptım testi yanlışmıdır kesinn 2 gün gecikti adetim LÜTFEN CEVAAAAAAAAAAPPPPPPPP

Canım bu fotoğraf test yapıldıktan sonra 10 dakika içinde çekildiyse eğer hamile olabilirsin. Ben 4 farklı marka ile yapmıştım. Hepsinde böyle bir çizgi gördüm. Ama beta Hcg kanda baktırdım 7.07 çıktı ve sonra adetim geldi. Yani bence sağlıklı bir gebelik başlangıcı mı bunu ancak kan testinde görebilirsin. Bence adetin de gecikmiş kan testi yaptır. Boşuna üzülmemiş/sevinmemiş olursun. Umarım hamilesindir ve bebişin sana tutunur.

saol canım 5 dakika içerisinde belirdi ilk defa ama test hatalı sonuç veriyo dediler güvenemedim kan testi başka ilçede orayada gidemiyorum kaldım bööle

malesef.. çok üzgünüm şu an.. kan testi sonucum 1.53 çıktı.. ve hala regl olmadım.. SAT 30 kasım.. şimdi ne ki bu.. annem rahim bebek arıyodur diye teselli vermeye çalışıyor.. hamile kalınacağı zaman böyle şaşarmış adet dönemi.. tabi beni pek teselli etmedi bu durum.. üzgünüm..çok üzgünüm..

Kan testini ne zaman yaptırdınız?

az önce yaptırdım kan testimi.. yarım saat önce.. eve gelir gelmez de yazıp paylaşmak istedim sonucu.. o kadar kötü hissediyorum ki.. ağlamamak için sıkıyorum kendimi..

evet.. bunalım yapmamam lazım.. şu reglim bari gelsin biran önce de bu ay için yeniden umutlanayım diye bekliyorum şimdi.. Allah hepimizin gönlündekini versin hayırlısı ile.. özletmeden

seninde gecikmişmiydi adetin kimyasal gebelikmiş demi ozaaman hayırlısı canım yaa

Hayır günüm geçmemişti. Ben günüm gelmeden 4 gün önce test yapmaya başladım. 4ü de başka markaydı ve hepsi de senin testlerin gibiydi. Ama günüm gelince adet oldum. Kimyasalmış demek ki. Evet hayırlısı canım.

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
kızlar BEBE TIME ile yaptım testi yanlışmıdır kesinn 2 gün gecikti adetim LÜTFEN CEVAAAAAAAAAAPPPPPPPP

cnm ben bunun gibi uc tane test yaptim ucu de silik cizgi cikti adetim 4 gun gecti sonra tekrar yaptim o zaman positif cikti ama tabi tekrar kan testini yaptim ve suan 12 haftalik hamileyim o yuzden bence hamilesin ama sen yine de bol bol dua et hakkinda hayirlisi olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…