Pozitif İdrar Testi Örnekleri

kızlar ben hala adet olmadım sinir oluyorum belirtiler devam bugün 13 günüm hayıurlısı mevaladan inşa allah:KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59:

merhaba hanımlar
bende 28. gün test yaptım benimkide silik bişekilde ikinci çizgi çıktyı sonra bugün yani 30. gün tekrar yaptım ikinci çizgi yok bu ay yumurta takibi yapıldı klomen kullandım son 10 gün içinde doktor progesteran verdi en son adeti 33. gün olmuştum doktor 17 ocakağa kadar adet olmazsan kan tahlili yaptır dei amaben bu idrar testlerinden bşi anlamadım yaa

merhabalar.arkadaşlar benim adet tarihim 7 ocaktı.9 ocakta test yaptım silik çıktı ikinci çizgi çok net değildi.yarında kan testi yaptıracagım sonucu merak ediyorum:18::18: adet tarihim devamlı gecikiyordu son 3-4 aydır o yüzden endişelerim var.ama geçen aylarda yaptıgım testlerde hiç çift çizgi olmamıstı.

merhabalar.arkadaşlar benim adet tarihim 7 ocaktı.9 ocakta test yaptım silik çıktı ikinci çizgi çok net değildi.yarında kan testi yaptıracagım sonucu merak ediyorum:18::18: adet tarihim devamlı gecikiyordu son 3-4 aydır o yüzden endişelerim var.ama geçen aylarda yaptıgım testlerde hiç çift çizgi olmamıstı.
inşa allah hamilesindir bence hamilesin saha önce testlerde hiç silik çıkmamıştı diosun resmini çekip koyarsan daha iyi yardımcı oluruz

kızlar bende dün sabah test yaptım ilk 10 dakka içinde çizgi çok az belliydi ama 15 20 dakka olunca silik ama belirgin bi çizgi çıktı adetimin ne zaman olucagını bilmiyorum geçen ay tedavi olmuştum olmadı bu ar ara verdigimiz için üstünde durup takip etmedim sizce hamile olabilirmiim sat 25 kasım ama normaldede adetlerim gecikmeli olur geçen haftada saglık ocagında kn testi yapıldı ordfada silik çizgi çıkmıştı benim idrara geç çıkıyo daha önceki hamileligimden biliyorum 6 haftalıktı ama çok silik belli belirsiz çizgi vardı hatıra kalır die yaptıgım testte zaten 1 hafta sonrada düşük yapmıştım uzun bi süredir silik çizgi görmemiştim kan testi için biraz daha beklicem bakalım ne olcak bikaç gün sonra idrarı tekrarlarım eger yine silik çıklarsa dra giderim artık bi sorunmu var die ama acabalar insanı öldürüyo meraktan :KK70:

dün akşam bir test daha yaptım bu sefer çok daha belirgin çıktı.galiba hamileyim:76: hayırlısı.öğleden sonra kan testi var bakalım orda resmen onaylanır artık.darısı tüm isteyenlere.stres yapmadan beklemek en dogrusu.

kızlar idrar testini ilişkiden kaç gün sonra yapmamız gerekiyor herkes adet tarihine göre baz almış da,yani adetimizie 1 hafta varken ama ilişkiye gireli 3-4 gün olmuşken idrar testi yapılırmı ?

Adetine 10 gün kala ilişkiye girmiş oluyorsun yani yanlış anlamadıysam..
Gebe kalmak için uygun bir tarih değil ki bu..
Yumurtlama gününde ve onun öncesinde ilişkiye girmen gerek..
Son adet tarihini internette gebelik sitelerine yazıp yumurtlama gününü bul ve ona göre ilişki zamanı belirle.

Neyse umarım çoktan başarmışsındır..

kızlar sızınle paylasmak ıstedım bu duyguyu aslında tamda bellımı bılmıorum ben bu ay cok farklıydım hamılelık belırtılerı ve yumurtlama gunlerım tamdı.bu ay dusunmekten kafayı yıyorum ve nasıl olck acabamı?ama son 2 gun artık dedım daha takmıycam ve su anda adetıme 2 gun var ve sabah test yaptım evde 1.çizgi belırgın 2.az belırgındı.ve mutlu oldum tabıkıde hayırlısı olsun dıorum yanlıslık olabılırmı?ogleden snra kan testı yaptırcam ya ondada bı sorun cıkarsa rabbıme dua edıorum bu ay olsun bı sorun cıkmasın dıyee rabbım herkese hayırlısını versın ınanın sabır edınce ve kafaya takmayınca oluyor ben ole oldum herkese hayırlı evlat vedeersın allahım allaha emanet olun..:nazar:

süpersinnn... ben de çoğunu negatif diye atardım kesin. ama artık atmam durmak yok yola devam :):KK1:

bu konuyu iyiki açmışsınız yoksa ben sanırım omrumce negatif derdim gecerdim . yalnız 5 dk ıcınde kesin belli olur diyo testlerde bunlarda günler sonra nasıl kalıyor anlamadım :S yada benmi yanlıs anladım

Benımkıde bıtanesı sılık cıkmıstı atmıstık meger hamıleymısım sımdı cocugum 1.5 yasında cocugum 4 aylıkken supelıendım saglık ocagına gıttım test yaptırdım hemsıre hamılesın dedı sonra hastaneye gıdıp kan testı yaptırdım hamıle deılmısım ilginçççç

testleremi inancaz kan testinemi anlamadım :S ben 15 gündür adet olmuyorum kistim vardı zamanında yumurtam gec catlıyomus oyle yogunumki gidip hastaneye kan veremedim test i tekrarlayamadım dogduktan sonra ogrencem galiba :S

testleremi inancaz kan testinemi anlamadım :s ben 15 gündür adet olmuyorum kistim vardı zamanında yumurtam gec catlıyomus oyle yogunumki gidip hastaneye kan veremedim test i tekrarlayamadım dogduktan sonra ogrencem galiba :s

bence en garantısı kan testı doktorum bana ılıskıden 15 gun sonra bellı olur dedı ama evde yapılan testler 1 haftaya kadar bellı edıyomus sozde onunda garantısı yok

kızlar sızınle paylasmak ıstedım bu duyguyu aslında tamda bellımı bılmıorum ben bu ay cok farklıydım hamılelık belırtılerı ve yumurtlama gunlerım tamdı.bu ay dusunmekten kafayı yıyorum ve nasıl olck acabamı?ama son 2 gun artık dedım daha takmıycam ve su anda adetıme 2 gun var ve sabah test yaptım evde 1.çizgi belırgın 2.az belırgındı.ve mutlu oldum tabıkıde hayırlısı olsun dıorum yanlıslık olabılırmı?ogleden snra kan testı yaptırcam ya ondada bı sorun cıkarsa rabbıme dua edıorum bu ay olsun bı sorun cıkmasın dıyee rabbım herkese hayırlısını versın ınanın sabır edınce ve kafaya takmayınca oluyor ben ole oldum herkese hayırlı evlat vedeersın allahım allaha emanet olun..:nazar:

inşallah hayırlı zamanda hayırlısıyla gelsin annesine bende 5 yıl direndim tedaviler sonu gelmeyen ilaçlar nedeni bilinmeyen kısırlık herkes stresi bırak takma kafana olcak diyordu nasıl takmayacaksın hayatını ona adapte etmişsin sonra gerçekten düşünmemeye başladım inan bana 3 ayımda hamile olduğumu öğrendim rahatsızlandım acile gittik 40 derece ateşle çok kötü bademciklerim şişmişti şimdi 40 günümüz kaldı doğuma halan bile her doktora gittiğimde karnımda oynamasına rağmen ya bebek değilse ya bişey olduysa demekten kendimi alamıyorum ilk bebeğimi 2006 da kaybettim sonra olmadı oyüzden takma kafana allahın izniyne olacak yeterki inan

arkadaşlar benim adtim 10 gün geçti dün akşam 3 tane test yaptım 2.çizgisi silik çıktı diger 2 tane testde tek çıktı negatif kafam karıştı :S eger hamile olsam diger testlerde pozitif çıkardı heralde öyle degil mi

benim size sorum olucak lütfen yardımcı olurmusunuz...:18: adet günüm bugünle beraber 9 gün geçti.5.günü idrar testi yaptım ilk sayfadaki gibi silik çıktı ertesi gün tekrar ve ertesi gün tekrar yaptım 3 ündede aynı şekilde pozitif çıktı.6.günü kan testi yaptırdım negatif çıktı..ben sizce kan testini çok mu erken yaptırdım yoksa idrar testlerindemi bir yanlışlık var cevaplarınızı bekliyorum...lütfen:18:

ovulasyondan 3 hafta sonra yapılan testte çok ama çok silik çizgi çıkması muhtemel mi arkadaşlar? kendi gözümle gördüğüme bile inanamıyorum artık. büyüteçle falan bakıcam artık :KK59: ama ovulasyondan 3 hafta sonra çizgi belirginleşir diye tahmin ediyorum?

benim size sorum olucak lütfen yardımcı olurmusunuz...:18: adet günüm bugünle beraber 9 gün geçti.5.günü idrar testi yaptım ilk sayfadaki gibi silik çıktı ertesi gün tekrar ve ertesi gün tekrar yaptım 3 ündede aynı şekilde pozitif çıktı.6.günü kan testi yaptırdım negatif çıktı..ben sizce kan testini çok mu erken yaptırdım yoksa idrar testlerindemi bir yanlışlık var cevaplarınızı bekliyorum...lütfen:18:

zaten beta hcg hormonunun idrara çıkması için önce kanda çıkması gerekir. bazı testler hormonlarla çapraz reaksiyona girerek yanlış pozitif çıkabilir düşük bir ihtimal olsa da. ya da kimyasal gebelik geçirdiniz,düşük yaptınız. beta hcg değeriniz kaç?

X