Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Kızlar 1 buçuk yıllık evliyim ve il denememizi geçen ay gerçekleştirmiştik sonuç alamadık.bu ayda denedik ve reglim 2 gün gecikti.sabh hemen gidip test aldım heycanla.ama eve döndüğümde test yapmaya cesaret edemiyorum:KK9:
Akşama yani eşimin gelmesine daha çok var.o zamanda kadar eğer pozitif bir sonuç alırsam çatlarım söylemeden:KK64:
Yani diyorum akşamüstü yapayım testi.olmazsa bide sabah erkenden yapıcam.çok heycanlıyım.kafam karmakarışık kendimi zor tutuyorum:KK76:
Dualarınızı bekliyorummmmmm:KK71:

:KK66::KK62:kızlar benim kızlar bende hep bu yazdıklarınızı okurdum sonunda benimdede oldu bugün annemlerdeydik beniim adet öncesi felan kasıklarımda batma hiç olmazdı ve akıntım her zaman normaldi 1 senedir deniyorduk her ay hamilelik belirtileri nelerdir die hep araştırıdım internetten ve belirtiler her ay yaşayıp herzaman negatifle sonuçlanırdı ,ve hiç adetimin geçmesin beklemezdim hep böle 1 hafta önceden test yapar negatif olurdu adet olurdum belki üstüne görmüşümdür die tekrar test yapardım :KK66::KK66:her ay hekerse bu sefer kesin diğer aylardan farklı diyordum hissediyorum hamile yim diyordum ama bu ay öyle birşey sezdim ki ve diğer aylar ne kadarda boş sezgilermiş asıl sezgi bu diyorum faklı hissediyorsunuz hesinlikle hamile olduğunu hissediyorsunuz aralığın birinde regl oldum pazar başladı pazar bitti ve ben gün aşırı ilişkiye girdim yumurtlama gününü yakalıdım ve ilişki sırasında bu ay kocam bana karşı çok istekliydi hatta deli gibi diyebilirim bilirsiniz ilişkide istekte çok önemli eğer eşleriniz sizi yoğun kıvamda isterse spermleri hızlı birşekilde dışarı çıkıyor ve direk yumurtalığa doğru onun için kocanızı baştan çıkartını hanımlar :KK64::KK60:4 gündür belimde ve ve kasıklarım da hafif batmalar oluyordu ben dururmuyum direk hamileliğe yordum kesin hamileyim die herkese söledim içim kıpır kıpırdır içimde tutamam sonra hemen gidip kanda baktırdım pozatif çıktı inanmak çok zordu ama çıkmıştı hamileyimmmm söylemek istediğim kesinlikle hissediyorsunuz inş sizlerde en yakın zamanda hamile kalırsınız bayanlar he bide akıntım çok oluyordu ay uzatmayım hepiniz öptüm birbirinize destek vermeniz çok güzel yazsammı die hep düşünürdüm yazıncada bayağı bi abarttım D::KK52::62HOŞÇAKALIN HANIMLAR

selam kızlar bu topice sürekli gelir bakarım yeni idrar testlerini gördükçe umutlarım artıyordu çünkü :) birgün bende hamile olursam buraya fotosunu eklicem demiştim buyrun buda benim testim.
$suprıse 2.jpg

:KK66::KK62:kızlar benim kızlar bende hep bu yazdıklarınızı okurdum sonunda benimdede oldu bugün annemlerdeydik beniim adet öncesi felan kasıklarımda batma hiç olmazdı ve akıntım her zaman normaldi 1 senedir deniyorduk her ay hamilelik belirtileri nelerdir die hep araştırıdım internetten ve belirtiler her ay yaşayıp herzaman negatifle sonuçlanırdı ,ve hiç adetimin geçmesin beklemezdim hep böle 1 hafta önceden test yapar negatif olurdu adet olurdum belki üstüne görmüşümdür die tekrar test yapardım :KK66::KK66:her ay hekerse bu sefer kesin diğer aylardan farklı diyordum hissediyorum hamile yim diyordum ama bu ay öyle birşey sezdim ki ve diğer aylar ne kadarda boş sezgilermiş asıl sezgi bu diyorum faklı hissediyorsunuz hesinlikle hamile olduğunu hissediyorsunuz aralığın birinde regl oldum pazar başladı pazar bitti ve ben gün aşırı ilişkiye girdim yumurtlama gününü yakalıdım ve ilişki sırasında bu ay kocam bana karşı çok istekliydi hatta deli gibi diyebilirim bilirsiniz ilişkide istekte çok önemli eğer eşleriniz sizi yoğun kıvamda isterse spermleri hızlı birşekilde dışarı çıkıyor ve direk yumurtalığa doğru onun için kocanızı baştan çıkartını hanımlar :KK64::KK60:4 gündür belimde ve ve kasıklarım da hafif batmalar oluyordu ben dururmuyum direk hamileliğe yordum kesin hamileyim die herkese söledim içim kıpır kıpırdır içimde tutamam sonra hemen gidip kanda baktırdım pozatif çıktı inanmak çok zordu ama çıkmıştı hamileyimmmm söylemek istediğim kesinlikle hissediyorsunuz inş sizlerde en yakın zamanda hamile kalırsınız bayanlar he bide akıntım çok oluyordu ay uzatmayım hepiniz öptüm birbirinize destek vermeniz çok güzel yazsammı die hep düşünürdüm yazıncada bayağı bi abarttım D::KK52::62HOŞÇAKALIN HANIMLAR

tebrik ederim Allah tamamına erdirsin sağlıkla sıhhatle inşallah.. :nazar::emir_bebek:

selam arkadaşlar... umarım bebişlerinize en kısa zamanda kavuşursunuz:emir_bebek:... benim ayın 23 de adet olmam gerekiyordu ama hala olmadım.... genelde düzenli olur beş gün geçti bugün test yaptım negatif çıktı.. iki haftadır bel ağrısı,kasık ağrısı vb. çekiyorum herzamanki adet belirtileri... ümitlenmiştim ...en yakın arkadaşım aradı bugün hamileymiş :nazar::KK49: onun için sevindim ama ama ben:KK58:
sizce tekrar test yapmalımıyım...:KK59:

selam arkadaşlar... umarım bebişlerinize en kısa zamanda kavuşursunuz:emir_bebek:... benim ayın 23 de adet olmam gerekiyordu ama hala olmadım.... genelde düzenli olur beş gün geçti bugün test yaptım negatif çıktı.. iki haftadır bel ağrısı,kasık ağrısı vb. çekiyorum herzamanki adet belirtileri... ümitlenmiştim ...en yakın arkadaşım aradı bugün hamileymiş :nazar::KK49: onun için sevindim ama ama ben:KK58:
sizce tekrar test yapmalımıyım...:KK59:

canım gebelik testlerine güvenme ben yapardım yokken pozatif çıkardı belkide geç döllenmedir seninki onun için çıkmıyordur senin yerinde olsan dayanamayıp kanda baktırırdım inş hamişsindir rabbim gönlüne göre versin hayırlısını versin amin

canım gebelik testlerine güvenme ben yapardım yokken pozatif çıkardı belkide geç döllenmedir seninki onun için çıkmıyordur senin yerinde olsan dayanamayıp kanda baktırırdım inş hamişsindir rabbim gönlüne göre versin hayırlısını versin amin

katılıyorum edaya benimde 3 gün geçti kasık ağrısı gögüs ağrısı var benimde testte negatif çıkıyo bende biraz daha bekleyip pazartesi kan testi yaptırcam testler güvenilir değil :KK50:

katılıyorum edaya benimde 3 gün geçti kasık ağrısı gögüs ağrısı var benimde testte negatif çıkıyo bende biraz daha bekleyip pazartesi kan testi yaptırcam testler güvenilir değil :KK50:

inş güzel haberlerinizi alırız pazartesi günü. bide arkadaşlar fortel die bi gebelik testi var adetten 1 hafta önce gebelik varsa pozatif olarak gösteriyor kullanan herkes memnun fiyatı 18 tl eczanede bulamazsanız internetten alın bende pazartesi günü tekrar kan vercem değerler düşük çıktı doktor pazartesi tekrar kan testi yaptır dedi ama büyük ihtimalle hamilesin demişti inş inş pazzartesi haberlerini bekliyorum cnm

inş güzel haberlerinizi alırız pazartesi günü. bide arkadaşlar fortel die bi gebelik testi var adetten 1 hafta önce gebelik varsa pozatif olarak gösteriyor kullanan herkes memnun fiyatı 18 tl eczanede bulamazsanız internetten alın bende pazartesi günü tekrar kan vercem değerler düşük çıktı doktor pazartesi tekrar kan testi yaptır dedi ama büyük ihtimalle hamilesin demişti inş inş pazzartesi haberlerini bekliyorum cnm

inşallah canım hamilesidir pazartesi haber ver:KK52:

kızlar idrar testinde ikinci çizgi yan çıkan varmı aranızda ve bu şekilde çıkıp pozitif olduğunu öğrenen varmı?yoksa test bozukmudur?

kızlaaaaaaaar moralim çok bozuk :2::2::2::2::2:hamile değilmişim 1 saat önce öğrendim okadar heveslenmiştimki hani büyük ihtimal hamileydim ben değilmişim yazıklar olsun doktora beni bu duruma düşürdüğü için :KK57:doktorlardan neferet ediyorum ...gidecem tıp okucam herkeze bedavadan hamile bırakcam doktorlar para kazanmasın die herkes bana gelsin onlarında suyu kurusun:KK47:biz anlam veremedik neden değerler düşük çıkmışmış banane varsa var yoksa yok değilmi.ben yine diğer aylar gibi hissetmişim :KK60:yani hissetmekle olmuyormuş:KK20:nese cnm allah başka dert vermesin allahtan sorumlarım yok herşeyim düzenli çok şükür ağlamıcamda artık takmıcam kafama olursa olur rabbim yazdıysa inş olur eeeeeee kızlar nerdesiniz yaw terk etmeyelim siteyi sonuç alanlar noldu ay yazamıyorum moralim çooooooooooooook bozuk okadar güveniyordumki kendime akşama kutlamak için nereye gitsek düşünüyordum ama hastaneden çıkınca canıma nasıl desem die düşündüm canım benim sen üzülme dedi bende sende üzülme dedim ona başlladım ağlama ya aman allah yazdıysa olur nese görüşürüz byes

merhaba hanımlar, foruma yeni katıldım o yüzden öncelikle hepinize güzel günler diliyorum, umarım tüm isteyenler bir an önce hayırlısı ile kavuşurlar bebeklerine..
benim sormak istediğim bugün yaptığım testle alakalı, daha önce de idrar testleri kullandım ve sonuç negatif olduğunda tek çizgi dışında tüm zeminin lekesiz ve bembeyaz olması gerektiğini biliyorum, bugün yaptığım testte ise tek çizgiden başlayıp sağa doğru yayılan pespembe bir lekelenme oluştu. bu testin bozuk olduğu anlamına mı gelir yoksa hcg seviyem henüz yükselmemiştir ama test pozitif midir diye de kafam karıştı iyice.. tek bildiğim negatifte belirgin ve net tek bir çizgi olması ve başka bir lekelenme olmaması gerektiği.. böyle bir sonuçla karşılaşan var mıdır acaba aranızda?

CNM TESTİN BOZUK BİDA KAÇ DAMLA DAMLATTIN 3 damladan fazla damlatırsanda dediğin gibiçıkar emin olmak için tekrar yap bence umuram hamilesindir

hmm evet test bozuk galiba, başka birtane daha yaptım dün onda negatif çıktı.. ama reglim 1 hafta gecikti.. pozitif çıkmalıydı.. yoksa niye geciksin ki durduk yere:KK14: Belki de biraz sabırsız davrandım.. birkaç gün daha geçmesini beklemem lazım sanırım..

Son düzenleme:
hmm evet test bozuk galiba, başka birtane daha yaptım dün onda negatif çıktı.. ama reglim 1 hafta gecikti.. pozitif çıkmalıydı.. yoksa niye geciksin ki durduk yere:KK14: Belki de biraz sabırsız davrandım.. birkaç gün daha geçmesini beklemem lazım sanırım..

CANIM herkeş bişeler dio benim testler negatif çıkıyordu hiçde adetlerim geçmezdi 3 gün geçinde kanda baktırdım yine negatif bugün 1 hafta oldu ama hala adetim gelmedi doktorum sitresten adet geçikmesi yaşıosun dedi olurunu bırak dedi bende bekliyorum bi haftadır adet olmadım hadi bakalım hayırlısı:26:

hayallah ya.. stres altında da değilim aslında pek şu aralar ama.. en son reglimin ilk günü 30 kasım hani bir iki gün atlamış olsa bende ümitlenmiycektim ama.. baya bi gecikti bu sefer.. neyse bekliyelim bakalım bikaç gün daha.. umarım stresten filan değildir.. ve umarım sende bir an önce stresten çıkıp kavuşursun bebişine..:KK16:

ben birsey sormak istiyorum bayanlar simdi benim sat 16 aralık hesaplamalara gore 12 ocak adet gunum cıkıyor, şimdi ben adet hesabı ve gebelik olup olmadıgının hesabını yaparken 12 ocaga oremi yoksa 16 ocaga goremı hesap yapmam gerekiyor

eğer adetlerin düzenliyse 16 sına göre hesaplaman lazım, periyodun düzenliyse zaten sat her ay değişir, o yüzden de doktorlar da sat e bakıyorlar hamileliğe

X