Pozitif İdrar Testi Örnekleri

selam kızlar ben yine test yaptım yine beklenmeyen bi yerde ikinci silik çizgi oluşmuş neden böylee bilen varmııı?göstergenin bitiminde ikinci silik çizgi var
LİNK:
http://img20.imageshack.us/img20/8210/dsc01980au.jpg

canım bence başka marka testle bi daha dene çünkü bu aslında doğru olabilir. benim yaptıgım testte de C ve T yazılarının hemen hizasında değil de ikisinin de bbiraz sağında çıkmıştı, aynı marka testi 3 kere tekrarladım hepsinde de cizgiler aynı sekilde sağda cıktı ama hamileyim:)) o yüzden baika bi marka test al tekrarla:) hayırlısı :)

canım bence başka marka testle bi daha dene çünkü bu aslında doğru olabilir. benim yaptıgım testte de C ve T yazılarının hemen hizasında değil de ikisinin de bbiraz sağında çıkmıştı, aynı marka testi 3 kere tekrarladım hepsinde de cizgiler aynı sekilde sağda cıktı ama hamileyim:)) o yüzden baika bi marka test al tekrarla:) hayırlısı :)

canım nova ile denedim onu da koydum buraya bu linkteki al bi iki farklı testtede bi garip çıkıyor...ama ben adetimin 5.günündeyim adet oldum yani

bu topiğin görüntüleri beni cezbetti motive etti,
sabah hevesle gittim testi aldım koca negatifi gördüm.
adetimin 33. günü ve ümitlenmiştim.
gerçi adetim 35-45 gün arasında değişiyor.
hamile olsaydım pozitif olurdu heralde dedim resimleri görünce :KK50:
aranızda idrar tesi geç de olsa pozitif olan varsa ümit vermesi açısından paylaşırsa sevinirim.
sizce ne yapmalıyım adetim gelmezse kaç gün sonra tekrarlayayım testi sizce?
adetten 5-7 gün önce bile gebelik varsa pozitif olan test daha mı iyi olur acaba?
gerçi bulamadım moralim de bozulunca çıkıp da aramadım.
önerisi olan varsa bekliyorum.
neden mi bu kadar kasıyorum? 3 bebeğimi kaybettim çünkü :KK43:

kızlar bişey danışıcıam. 3 yıldır bebek için çabalıyorum, anlarsınız ki ben daha önce sayılmayacak kadar çok gebelik testi yaptım. dün adet olmam gerekiyordu, olmadım...sabah ilk idrar ile acon marka test yaptım gizliden. ilk 2 dakka bişey yokdu, en azından dikkatlice bakmadım, yine olmadı dedim. 10 dakka sonra banyoda unuttuğumu hatırlayıp, testi almaya gittim. o sıradada çoooooooooooooook silik bi şekilde 2.ci çizgi vardı. oturdum bi öyle baktım bi şöyle çeviripde baktım...yok yok dedim kendime bariz görünüyor. şimdi 1 saatden fazla zaman geçti üstünden o çok ama çok silik olan çizgi yok! testi kırdım içine bakim dedim, test çubuğun ucu olduğu gibi pembe boyası akmış gibi...normaldede mi öyle oluyor yoksa benim testim mi bozuk acaba? başka testimde yok evde, akşamı beklemem lazım yeni testi alabilmem için. sizce ne olabilir bu, ilk 10-20-30 dakkada 2.ci çizgiyi gördüm, sonradan kayboldu, dalga mı geçiyor benimle test...kafa mı buluyor ? bi yorum yapın bana nolur, yoksa çatlayacam ben yarın sabaha kadar

kızlar bişey danışıcıam. 3 yıldır bebek için çabalıyorum, anlarsınız ki ben daha önce sayılmayacak kadar çok gebelik testi yaptım. dün adet olmam gerekiyordu, olmadım...sabah ilk idrar ile acon marka test yaptım gizliden. ilk 2 dakka bişey yokdu, en azından dikkatlice bakmadım, yine olmadı dedim. 10 dakka sonra banyoda unuttuğumu hatırlayıp, testi almaya gittim. o sıradada çoooooooooooooook silik bi şekilde 2.ci çizgi vardı. oturdum bi öyle baktım bi şöyle çeviripde baktım...yok yok dedim kendime bariz görünüyor. şimdi 1 saatden fazla zaman geçti üstünden o çok ama çok silik olan çizgi yok! testi kırdım içine bakim dedim, test çubuğun ucu olduğu gibi pembe boyası akmış gibi...normaldede mi öyle oluyor yoksa benim testim mi bozuk acaba? başka testimde yok evde, akşamı beklemem lazım yeni testi alabilmem için. sizce ne olabilir bu, ilk 10-20-30 dakkada 2.ci çizgiyi gördüm, sonradan kayboldu, dalga mı geçiyor benimle test...kafa mı buluyor ? bi yorum yapın bana nolur, yoksa çatlayacam ben yarın sabaha kadar

testin içinde en fazla kaç dk beklemen gerektiği yazıyodu?
o dk dan sonra bariz belli ikinci çizgi çıksa bile anlamsız.
şu erken sonuç veren fortel ultra yı dene bence.

testin üstünde, 2 dakikadan sonra kesin sonuç 10 dakika sonrasını da dikkate almayın diyor. fakat benim banyoya geri dönmem 10 dakikayı geçmemişti. neyse artık yarın sabah tekrar bir test yaparım...

Kızlar günaydın,
adetimi 4 gün geçti sabahki idrar testinde 2. çizgi 1.si kadar koyu değildi. 10 sn sonra 2. çizgi çıkıyor ama çok koyu değil. Ne zaman 1.si kadar koyu olur?

Son düzenleme:
test yaptın mı rak ettim inşallah pozitifitir

canım sabah tekrar yaptım test, bu sefer nimo diye bi marka ile. düne göre daha belirgin çıktı ama hala silik. korkuyorum ya yaptığım testler hatalıysa :KK50: kan tahlilide anca akşama yaptırabilcem. şehir dışındaa oturuyoruz, arabayla gitmem gerekecek, mecbur eşimi bekliycem. onunda henüz haberi yok gebelik testinden

canım sabah tekrar yaptım test, bu sefer nimo diye bi marka ile. düne göre daha belirgin çıktı ama hala silik. korkuyorum ya yaptığım testler hatalıysa :KK50: kan tahlilide anca akşama yaptırabilcem. şehir dışındaa oturuyoruz, arabayla gitmem gerekecek, mecbur eşimi bekliycem. onunda henüz haberi yok gebelik testinden

hadi hayırlısı
ama mutlaka yaptır kan tesitini ve paylaş dua ile..

merhabalar ben de hamilemiyim diye merak ediyorum cunku reglim bir kac gun gecikti ve 2 gundur yumurtaliklarima dogru biraz agri,siskinlik ve gaz hissi gibi bisiler var dun gecede sanci girdi cok hamile olabilirmiyim ?

X