Pozitif İdrar Testi Örnekleri

dediğim gibi kasıklarım ağrıyor göğüslerim şiş ve hassas karnımşiş uzun zamandır akıntı ve gaz da var
bunlar hamilelik belirtilerimi:)
regli olmaktan korkuyorum

evet canım yasadıgın seyler hamilelik belirtileri ama dedim gibi bi doktora git bence

arkadaşlar son adet tarihim 9 şubat ama test yaptım negatif sizce biraz daha bekleyeyimmi

hayırlı günler kızlar benimde size bir sorum olacak benim adetim 4 gün geçti dün sabah kırmızıyla karışık kahverengi akıntım geldi bende adet oluyorum diye hüngür hüngür agladım aradan saatler geçti ne gelen var ne giden akşam oldu yok sabah bir baktım bu sabah sarıyla açık kahve karışımı renkte geldi bende şüphelendim hemen saglık ocagına gittim idrar testi yaptırdım
ikinci cizgi hafif silik çıktı hemşire şüpheli dedi 2 gün sonra tekrar yapalım dedi
acaba hamilemiyimdir ben üstünemi gördüm böyle olan varsa cvp yazsın lütfen
kızlar 2.5 senedir istiyoruz olmuyor inş.RABBİM hayırlısıyla gönderir melegimi...
çok heyecanlıyım...

hayırlı günler kızlar benimde size bir sorum olacak benim adetim 4 gün geçti dün sabah kırmızıyla karışık kahverengi akıntım geldi bende adet oluyorum diye hüngür hüngür agladım aradan saatler geçti ne gelen var ne giden akşam oldu yok sabah bir baktım bu sabah sarıyla açık kahve karışımı renkte geldi bende şüphelendim hemen saglık ocagına gittim idrar testi yaptırdım
ikinci cizgi hafif silik çıktı hemşire şüpheli dedi 2 gün sonra tekrar yapalım dedi
acaba hamilemiyimdir ben üstünemi gördüm böyle olan varsa cvp yazsın lütfen
kızlar 2.5 senedir istiyoruz olmuyor inş.RABBİM hayırlısıyla gönderir melegimi...
çok heyecanlıyım...

canım hayırlı olsun o gelen bence yerleşme kanaması inşlh hamilesin bizide meraklandırma bildir olurmu canım...

arkadaşlar bende bugün test yaptım 4 martta çatlatma iğnesi olmuştum.ikinci çizigi çıktı ama o kadar silik ki çok çok dikkatli bakmazsan ilk bakışta gözükmüyo bile psikolojik olarak benmi görüyorum:KK43:eşiim gelince ona da göstericem

arkadaşlar bende bugün test yaptım 4 martta çatlatma iğnesi olmuştum.ikinci çizigi çıktı ama o kadar silik ki çok çok dikkatli bakmazsan ilk bakışta gözükmüyo bile psikolojik olarak benmi görüyorum:KK43:eşiim gelince ona da göstericem

15 gun gecınce yapsaydın bende senın tedavı den goruyom iğneden dolayı cıkıyor hormon yukseltıyomus innşallah hamıledırsın:Saruboceq:

15 gun gecınce yapsaydın bende senın tedavı den goruyom iğneden dolayı cıkıyor hormon yukseltıyomus innşallah hamıledırsın:Saruboceq:

ne biliyim işte dayanamadım.ama iğneden 1 hafta içinde iğnenin etkisi bitiyomuş.çizgi çok çok silikti ama.bilmiyorumkismile

belırtın varmı kac santım buyudu yumurtalıklarrın 15mm bu ay olmadı kılomen kullanıyom sımdı

göüğüslerim aşırı derecede şişti ve kasıklarımda ağrı var.benim bir yumurtam 23mm olduktan sonra çatlatma iğnesi olmuştum iğneden sonra bir tane daha 22 mm ye kadar büyümüştü ama o çatlamamış doktorum da 24üne kadar adet olmazsan gel demişti ama ben dayanamadım.acaba gitsem kan testidemi yaptırsam

göüğüslerim aşırı derecede şişti ve kasıklarımda ağrı var.benim bir yumurtam 23mm olduktan sonra çatlatma iğnesi olmuştum iğneden sonra bir tane daha 22 mm ye kadar büyümüştü ama o çatlamamış doktorum da 24üne kadar adet olmazsan gel demişti ama ben dayanamadım.acaba gitsem kan testidemi yaptırsam

oo senınkı baya buyumuş şansın yuksek hamıle olabılırsın benım hıc oyle belırtım olmadı kılomenmı kullandın kactane attın kur falan kullandınmı benımkı buyumuyor fazla 15mm 17mm oluyor bıraz daha bekle cıkmazza uzulursun 15 gunu gecınce yaptır bence kendın bılırsın ılk bebekmıopuyorumnanaktan

bugün dr gittim arkadaşlar beta hcg 14.4 çıktı doktor pazartesi tekrar gel dedi tekrar yapalım.ama tahlildeki referans aralığında 0-5 hamile değil 5-50 0-1 hafta diyodu.doktor da yok demiyorum ama emin olmak için pzts tekrar gel dedi sizce ben hamilemiyiimmm.

hamilesin tabiki sadece çok yeni bir hamilelik tebriklerrr...

ayyyyy valla içimden sarılıp öpmek gelddiiiii....ama doktor neden kesin konuşamam dediki benim adetim de gecikmemişti daha ondanmı acaba heycanlandım valllaaa:sm_cool:

slm gözdeati aynı gün çatlatma iğnesi olmuşuz ve benim de ilk kullanışım ama ben serophene diye bi ilaç kullandım ve çatlatma iğnesi oldum ama ben korkuyorum idrar testi yapmaya. sende belli olmuş hayırlı olsun canım tebrikler. darısı bana ve tüm bebek isteyenlere inşallah .. amin

bugün dr gittim arkadaşlar beta hcg 14.4 çıktı doktor pazartesi tekrar gel dedi tekrar yapalım.ama tahlildeki referans aralığında 0-5 hamile değil 5-50 0-1 hafta diyodu.doktor da yok demiyorum ama emin olmak için pzts tekrar gel dedi sizce ben hamilemiyiimmm.

inşallah hamıledırsın canım allah tamamına erdırsınalkisalkisalkis

X