Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Kızlar bunlardan ikincisini yumurtlamadan sonra 9. gün ikincisini ise 11. gün yaptım. Yorumlarınızı bekliyorum

Eklentiler

• $Resim.jpg
    $Resim.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 395
Kızlar bunlardan ikincisini yumurtlamadan sonra 9. gün ikincisini ise 11. gün yaptım. Yorumlarınızı bekliyorum

Testler pozitif bence eğer testlerle ilgili bir sorun yoksa..
Şimdiden tebrik edeirm:ecrin_bebek: canım bence sen sabah kan ver kanda çıkan sonuç garantiyerimseniben

Testler pozitif bence eğer testlerle ilgili bir sorun yoksa..
Şimdiden tebrik edeirm:ecrin_bebek: canım bence sen sabah kan ver kanda çıkan sonuç garantiyerimseniben
Pozitif test çok nadir yanlış çıkarmış. Ama benimde pek inanasım gelmiyor açıkçası. Az önce gene test yaptım bu kez 15 dakika içinde silik ikinci çizgi gene çıktı. Ayrıca sağ kasığımda misket büyüklüğünde hafif ağrılar mevcut. Adetime 3 gün kaldı. Ateşimde 36.8den aşağı hiç inmedi. Hem seviniyorum hem şüphe içindeyim. Bilemiyorum. Hayırlısı.:bbo:

Pozitif test çok nadir yanlış çıkarmış. Ama benimde pek inanasım gelmiyor açıkçası. Az önce gene test yaptım bu kez 15 dakika içinde silik ikinci çizgi gene çıktı. Ayrıca sağ kasığımda misket büyüklüğünde hafif ağrılar mevcut. Adetime 3 gün kaldı. Ateşimde 36.8den aşağı hiç inmedi. Hem seviniyorum hem şüphe içindeyim. Bilemiyorum. Hayırlısı.:bbo:

Ateş ölçmeyle ilgili pek bir fikrim yok ama silik çıkan testin sonuç olarak hamile olduğunuzu gösterdiğine eminim hani olmasaydı sürekli çıkmazdı diye düşünüyorum..a.s.

glupglup Sizin durumunuzu gerçekten çok merak ediyorum.Sonuç aldığınızda buradan paylaşırsanız sevinirim.

pozitif test resimlerine kedinin ciğere baktığı gibi baktım kaydirigubbakcemile3

kızlar bende dün test yapyım...adetime 3gün vardı ikici çizgiyi gördüm hemde netbişekilde....çok heycanlıyım.beceremiyom resmi yollamak istedim olmuyo...

bebek bekleyen arkadaşlar benim adetim 4 gün gecikmişti ve bugün pembemsi kahverengi gibi akıntı geldi ya yinemi olmadı yanioffff

bende ilk teste iki çizgi çıktı sonra tekrar yaptım tek ilk testde biraz bulanıklık vardı ama testin üzerinde bulanıklık oluyor yazıyordu ben şimdi hangisine güvenmeliyimm

bende ilk teste iki çizgi çıktı sonra tekrar yaptım tek ilk testde biraz bulanıklık vardı ama testin üzerinde bulanıklık oluyor yazıyordu ben şimdi hangisine güvenmeliyimm

kan testi yaptır canım.en garantisi.
yada tekrar bir test al yap...

X