Pozitif İdrar Testi Örnekleri

slm kızlar ya ben size sormak istediğim şey şu adetim gecikti ve ben test yaptım ilk başta negatif gösterdi ama şimdi iki çizgi gösteriyor kafam çok karıştı inşaallah hamileğimdir:Saruboceq:emir_bebek: birisi bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekurler:eek:

kızlar meraba,benm kafam cok karısık yardımcı olursanız.. 10 agustosta birlikte olduk esimle,snra duzenli olarak adet gordum hatta gunu falan sasırmadı.ben ilginc bir sekilde butun belirtileri tasıorm,hamileyken adet gormek olasıymıs yani bu ilginç deilmiş.ama esimle ayrılıorz ve ben herseyden cok istedgm bu bebege sahip olmak istediğimden emin deilim.sizce hamile olabilir miyim?yarın test yapıcam cıkacak sonuc kesin olur heralde dimi..bana yardımcı olursanız cok sevinirim....

kızlar meraba,benm kafam cok karısık yardımcı olursanız.. 10 agustosta birlikte olduk esimle,snra duzenli olarak adet gordum hatta gunu falan sasırmadı.ben ilginc bir sekilde butun belirtileri tasıorm,hamileyken adet gormek olasıymıs yani bu ilginç deilmiş.ama esimle ayrılıorz ve ben herseyden cok istedgm bu bebege sahip olmak istediğimden emin deilim.sizce hamile olabilir miyim?yarın test yapıcam cıkacak sonuc kesin olur heralde dimi..bana yardımcı olursanız cok sevinirim....

canım hamileyken gördügün adetlerin miktarında süresinde mutlaka degişiklikler olur yani böyle bişi olsaydı anlardın zaten.
eşinden boşanıcak mısınız?
inş. bebek yoktur

slm kızlar ya ben size sormak istediğim şey şu adetim gecikti ve ben test yaptım ilk başta negatif gösterdi ama şimdi iki çizgi gösteriyor kafam çok karıştı inşaallah hamileğimdir:Saruboceq:emir_bebek: birisi bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekurler:eek:

ilk etapta tek çizgi göstersede birkaç dk içinde eger hamileysen silikte olsa 2.çizgi çıkar.
ama 15- 20dk nın üzerindeki degişmeler geçerli bir sonuş degildir.
inşallah hamişsindir canımopuyorumnanaktan

ya hiçbir farkı yoktu normalinden.bilmiorm ya ben hep dua ederdim ikimizin bi parcasına en yakın zamanda sahip olabilmek için..simdiyse ne için dua ediorm cok karıstım bosanıorz canım malesef..

sh1087 ya üzüldüm canım boşanıyo olmana hakkında hayırlısı olsun
kan testi yaptır kafanda soru işaretleri kalamsın
hakkında hayırlısı olsun canım

bugun test yaptım negatif cıktı uzulmelimiyim sevinmeli mi anlamadım ama..saol cnm ole hayırlısı..

bu başlığı keşke geçen ay görseymişimmafoldumben
benim geçen ay reglim 15 günden fazla gecikti aynı burdaki testler gibi çok silik çıkmıştı (örnek ovulasyondan 11 gün sonra)ben negatif çıktı diye attım bi dahada test yapmadım reglim 25 gün gecikince doktora gittim doktor hamile olabilir misin dedi evde test yaptım negatif çıktı diyince benden bi kan testi bile istemedi
söktürücü verdi acaba o zaman hamiş olup bebeğimi kaybetmiş olabilir miyim kanamam olduğunda çok ağrım olmuştu ben de ilacın etkisine yormuştum:a015:

merhabalar yeni üyeyim
benim de adetim 4 gün gecikti regl sancısı var ama olmuyorum dün idrar testi yaptım 2. çizgi silikti konunun resimlerinde var benim teste benzeyen bugün sabah da kan testi yaptırddım sonucu 3 te alıcam inaşallah hamileyimdir çünkü geçen ay olmayınca moralim çok bozulmuştu :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::ecrin_bebek:

bu başlık öyle güzel, öyle yararlı olmuşki! Allah razı olsun dıptıs'tan! a.s.
bu sabah yaptım ben de ve aynen 2. resimdeki gibi acayip silik çıktı, negatiftir herhalde diye düşündüm..ama şimdi gördüğüm kadarıyla hamile olabilirim..innşallah öyleyimdir :icecream:

merhaba arkadaşlar .. bende adetime 2 gün varken test yaptım ikinci çizgi silik cıktı daha sonra adetimi iki gün geçince tekrar yaptım bu sefer ikinci çizgi daha belirgindi..suan adetimi 5 gün geçti.daha kan testi yaptırmadım ama gögüslerim cok şişti ve hassaslaştı sizce hamilemiyim daha 3 aylık evliğim bu konuda acemmiyim yardımcı olurmusunuz

canım hayırlı olsun tebrikler alkisalkisalkis .rabbim tamamına erdirsin inş.:Saruboceq:dua et inş. bizde hamile kalırız allah isteyen herkesin kucağını doldursun:Saruboceq:

nurum ne duruyorsun dr a gitsene hamilesin gibi görünüyokaydirigubbakcemile3umarım istiyosundur tabi sevindim

merhaba arkadaşlar .. bende adetime 2 gün varken test yaptım ikinci çizgi silik cıktı daha sonra adetimi iki gün geçince tekrar yaptım bu sefer ikinci çizgi daha belirgindi..suan adetimi 5 gün geçti.daha kan testi yaptırmadım ama gögüslerim cok şişti ve hassaslaştı sizce hamilemiyim daha 3 aylık evliğim bu konuda acemmiyim yardımcı olurmusunuz

canım bence bi kan testi yaptır veya bı kadın dogum uzmanına git en kesin sonuç için. daha yenisin tedbirini sıkı al bence. inşallah hamilesindir.:CüvCüv:

benim yaptığım testte aynen örneklerdeki gibi silikti ,hatta bir müddet çıkmadı bende banyoda öylece bırakmıştım ,bi 15 dakika sonra bir daha baktım çok silik bir çizgi vardı ,hamileydim ,hala saklarım 2 yıl geçti :KK43:(

X