Pozitif İdrar Testi Örnekleri

kızlar dayanamadım bugun iki test yaptım az önce 1.teste cokkk silik ikinci cizgi cıktı 2.testidee yaptım ondanda tek çizgi cıktı yani nedemek oluyor

kızlar öğlen dayanamadım test yaptım daha adet günüme 2 gün varken önce bişey cıkmadı sinirlendim kendime küfür ede ede poşete peçeteye sarıp montumun cebıne koydum malum evde mısafirler var dıye cöpe atamadım aksam üstü markete gittim elime geldi çöpe atayım derken silik bir çizgi gördüm gebelık testlerinde 30 dk dan sonra cıkan sonucları dıkkate almayın diyolar ama bi umuttur diye merak ediyorum sizce durum nedir? aranızda böyle hamıle kaldıgını gören oldumu boşa umutlanıyorum belkı ama inanın bebeğini kaybeden ve hasret ceken biri için bu umut bile cok degerli. Normalde Cuma günü adet günüm sizce napayım ?

evet 30 dk sonra geçersiz diyorlar ama ertesi gün bile silik çizgiyi görüp hamile olan çok insan okudum ben bu sayfalarda.inşallah sende onlardan biri olursun:)

kızlarrr adete 4 gun var benım bugun test yaptım zar zor görünen bır sılık cızgı vardı ama acabamı dıyecek kadar az dı varmı boyle bır durum yasayan ve adete 6 gun kala 2 3 damla kanamam oldu kahverengı lekelerımde 4 gundur hafıf hafıf devam edıyor

Arkadaslar merhaba ben en son 17 kasımda regl oldum doktor klomen vermıstı ama 8 aralıkta gıttıgımde yumurtan cok gelısmemıs gelısmeyecek anlamına gelmez yınede ılıskı olsun dedı ve progestan verdı ılac bıtelı 5 gun oldu hala regl degılım su hassas testlerden aldım sabah yaptım hemen 5 dk ıcınde bole golge gıbı testı saga solo egerek dıkkatlıce bakarak ınce bı cızgı gordum gun ısıgınde esımle baktık hemen belkı psıkolojıkmen goruyorumdur dıye o da gordu ınce bellı belırsızz yanı golge gıbı ama golge degıll cok heyecan yaptım hayal kırıklıgıda ıstemıyorum 01 ocak ta yenıden yapıcam testı yenı yıl bana Allah'ımın ıznıyle guzel haberle gelır. Sizinle paylasmak ıstedım bole bı durum da ne dusunmelıyım? Allah hepımıze hayırlı saglıklı evlatlar versın. opuldunuzzz

kızlar merhaba,
adetime 3 gün var tabi gecikme yaşamaz isem.az önce idrar test yaptım tek çizgi çıktı
sonuç kesin negatif diyebilir miyim? gecikmeyi beklemeli miyim? bu kadar erken belli olur mu? sorularıma yardımcı olursanız sevinirim... :18:

benim de bu sabah yaptığım test bu şekildeydi kan verdim 60.19 çıktı:)ve adete 2 gün var

benimde bu sekildeydi dun sabah ilk idrarla yaptım adet gecikmemin 14. günü bende cekicektim resmini ama akşam baktıgımda daha da silikleşmiş net değildi kanda değerim 0,14 cıktı bu sabahata rüyamda regl olmuştum acaba olcakmıyım karnımda agrılar var ve de koltuk altımda...ne diyorsunuz kızlar

adetimi 4 gün geçirdim ama test yapmaya korkuyorum tek çizgi göreceğim diye adetten 3 gün önce yaptığımda tek çizgi görmüştüm aslında :44:

2 gün önce kan tahliline gitmiştim sonucum 1.20 idi. bugün bata 3 gün var sabah ilk idrarla yaptığım test bu şekilde çıktı. aslında resimdekinden biraz daha koyu çok belli olmamış resimde. daha sonra 2 saatlik idrarla 2 tane daha yaptım aynı testten onlar da gölge gibi aynı koyulukta. sizce hamile miyim :/

benim 2 gün kala birazcık daha koyuydu.tebrik ederim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…