Pozitif İdrar Testi Örnekleri

özgün hayırlı sonuçlar inşallaah.adetin gecikmedi sanırım belirtilerin varmıydı.benimde ovulasyonun 7.günü heyecanla bekliyorum.inşş hamişsindir.bekliyoruz sonucunu.

sonucu aldım 21 inde adet olmam gerekiyodu. aslında yine net değil sonuç ama sonucu bir laborant hamilesin dedi. kan değerlerinin 10 un üzerinde olması gerekiyo diye biliyodum ben benimki 8,02 çıktı. ama testen teste farkeder bu teste 4 ün üzerinde olması yetiyor dedi. daha çok erken olduğu için düşük çıkmış dedi. kesin hamile olduğumu söyledi ama ben emin olmak için pazartesi tekrar test yaptıracağım.

özgün tebriklerrrrr hamilesinnn canım allah tamamına erdirsin kucağına almayı nasip etsin.yeni olduğu için düşük çıkmış.tekrar yaptırdığında yükselir inşallaah.belrtilerin varmıydıı.

adetimin üzerinden yaklaşık 1 hafta geçti.bugün test yaptım iki çizgide kıpkırmızı çıktı!:1shok: bu kadar erken beklemiyodum,daha 1 senemizi bile doldurmadık,mutluluk,endişe karışık çok şaşkın bir durumdayım...

slm bende en son 13 martda adet oldum.ama geçen ayda çok gecimişti 3 test yaptım üçünde de ikinci silik çıktı..dün sağlık ocağında idrar testi yaptırdım negatif çıktı.. yarında kandan bakacaklar. çok heyacanlanıyorum. acaba hamilemiyim....çok istiyoruz çünkü. rabbim herkese sağlıklı bebekler versin

mrb benim 17 gündür adetim gelmedi idrar testi yapıyorum fakat negatif çıkıyor hatta silik olabilirmi diye bakıyorum sadece tek çizgi kaç kere yaptım hep negatif size şunu soracaktım kan testi yaptırmalımıyım? İdrar testi hamile olanlarda bile negatif gösterebilirmi?fisfisfis

kızlr bende düngece sabırsız davranıp adetimden 5gün önce test yaptım..silikmi silik çıktı..büyüteç isteyecek neredeyse.:1shok:..ışığın altında bakınca hayal meyal gözüküyor...eşimede gösterdim oda ilk başta yok dedi dikkat et dedim var dedi sonrada...
çok heyecanlandmmm acaba test pozitifmii çok tereddüt ediyorumdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
yarın yine takrarlayacağım sonucu yazarım...
buarada dikkat ettim çoğu arkadaş acabamı diye yazmış sonra negatif veya pozitif olduğunu buraya bilgi vermemişler çoğunlukla acabalarda kalmış mesajlar...
ben sonuçlarımı bildireceğim işallahhh pozitiftir..

slm kizlar ben uzun zamandir 35 günde adet oluyorum gecen ay 18 inde oldum suan 2 günüm var 2 kere test yaptim 1 gün arayla 2.cizgi hep silik cikiyo ama sanki adet olcakmisim gibi sancimda var sizce hamile olabilirmiyim? cok merak ediyorum lütfen cvp yazin ayrica daha yeni üye oldum forum hakkinda pek bi bilgim yok yanlis bisiler yaparsam k. bakmayin

Öncelikle merhaba bende yeni katıldım aranıza.Dün akşam adetime 2 gün kala (hesaplamalarıma göre yarın olmalıyım)test yaptım aynen resimlerdeki gibi çok açık pembe ikinci cizgi çıktı.Sizce varmı birşey...
Cevaplarsanız sevinirim.

kızlar benimde aşılamaın 10 günü bugüün.12.günde belli olur demişti doktoor .test yaptım çook açık belli belirsiz 2.çizgii.ne oluyyo şimdii buu.ne olurr yardıım.

merhaba forumu sürekli takip eden ancak fazla yazmayanlardanım hatta bu başlığa ilk defa yazıyorum, adetim 2 gün gecikti ancak adet olacakmışım gibi belirtilerim de vardı bnuna rağmen dayanamadım biraz önce test aldım ve yaptım silik de olsa 2. çizgiyi gördüm o kadar mutluyum ki anlatamam Allahım isteyen herkese sağlıklı bebekler versin. hala inanamıyorum yarın sabah tekrar yapacağım. bugünkü testin görüntüsünü de ekledim pozitiftir değil mi?

Eklentiler

• $DSC00696.1.jpg
    18,1 KB · Görüntüleme: 756
bende az önce gayet net ikinci çizgiyi gördüm ama 12 gün önce çatlatma iğnesi olmuştum onun etkisimi bilemiyorum fakat çok net çıktı aşırı silik falan değildi yarın kan testi yaptıracam sabırsızlanıyorum

evet pozitif...
benimki bundanda silik çıkmıştı hamileyim

arkadaşlar çizgisi silikte olsa çıkanları tebrik ediyorum.çok imrendim.ne olur benim için de dua edin.hamilelerin duası kabul olurmuş.benim adetim 16 gün gecikti.enson 3 gün önce idrar testi yaptım.çizgi 2 tane olmadı ne yapayım arkadaşlar delikafadulden

canım slm kan testi neden yaptırmadın?

canım slm kan testi neden yaptırmadın?

1 hafta önce dr gittim ve kese göremedi.ama bazı kadınlar 14 gün aralığında değil daha geç yumurtlayabilir ve senin yumurtlaman ve döllenmen geç olduysa değerlerin çıkmaz bekleyelim dedi.ben hala bekliyorum.hala sabırla.galiba kan testi yapıpta negatif çıkmasından korktuğum için yapamıyorum.şu anda ümitle yaşamak beni rahatlatıyor.

bende idrar testi yaptım 2 çizgi çıktı. bunlarda da yanlış çıkma olasılığı var mı? yoksa gerçekten hamilemiyim?

[slm cnm umarım hamılesındr adetını gectımı yoksa daha var mı adetıne bende bu ay adet gunumu beklıyorum inşllh bnde hamıleyımdr allh isteyen herkese versın:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

slm kizlar bugün adetim 12 gün geciyodu öglen idrar testi yaptim ve 2. cizgi cıktı hala inanamiyorum yakinda hastahane olmadigi için 3 tane eczaneye sordum hepsi pozitif dedi rabbime sükürler olsun 1.5 sene oldu evleneli hic olmayacak sandim ama oldu yinede tam sevinemiyorum yarin doktora gidip kesin emin olmak istiyorum allah isteyen herkeze nasip etsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…