Pozitif İdrar Testi Örnekleri

valla çok sağol dptıscım. harika bi paylaşım olmuş.arkadaşların da dediği gibi hepsi çok silik nerdeyse. ben d eyaptım bugün silik çizgi. ama umutlanmıyorum. bidaha deneyip sonra hafta başı kan tahlili yaptırıcam

bugün ablamın yaptığı testlerde de gördüm :)) Alahım herkese nasip etsin bu duyguyu ...çok eşsiz bir mutluluk...

vlla ya hepside cok silik ikinci cizgileri bende böyle cok oldu ikinci cizgiler bu kadar silikti ama belliyid ikinci cizgi oldugu ama hamis cikmadim

arkadaslar ben her ay duzensiz adet goruyorum bu yuzden neredeyse her ay test yapiyorum hepsinde boyle silik cizgiler cikyordu ama sadece 3 sene icinde birisi dogru cikti digerlerinin hepsi yanlisti o birindede zaten dusurdum

Ben bugün ikinci çizgiyi çok net gördüm ama diğerinden biraz daha açık renkti hala inanamıyorum emin olamıyorum hamilemiyim yani ben şimdi :S emin olamadığım için sevinemiyorum bile aptal gibiyim yaaa

Kızlar hepinize merhaba, adetim 3 gün gecikti. bugün test yaptım 2. çizgi silik çıktı. İnanamadım tekrar yaptım bu sefer tek çıktı :uhm: Şimdi ben hamile miyim?

merhaba arkadaşlar reglime 4 gün var ve regli belirtileri var ve erkenden oldu normalde bir gün önce yada regli günüm olurdu acaba idrar testi yaptırsam çıkarmı???????????

deppo merhaba seni boşuna ümitlendirmek istemem ama burdaki konulardan okuduğum kadarıyla hamile olma ihtimalin yüksek çünkü bu testlerin pozitif sonuçlarında ki hata oranları daha düşükmüş negatif sonuçlarda hatalı çıkma olasışığı daha yüksekmiş.

gönlünce olur inşallah...

slm arkadaşlar benimde adetim 2 gün gecikti bende yaklaşık 2 saat önce bir test yaptım ikinci çizgi çok silikti umutlandım ama bişeyde olmayabilirde ama insan istiyor işte sabah tekrar yapacam test inş. meleğim geliyordur ama pekte umutlu değilim aslında çünkü hiç belirtim yok ama sanki adet olacakmışım gibi hissediyorum inş. olmam hayırlısı bakalım allah dileyen herkese meleğini göndersin :Saruboceq:

merhaba arkadaslar bana cok acıl bırılerı yazsın lutfen bugun ıdrarda gebelık testı yaptım merakımdan umıtlı degıldım fakat ıkıncı cızgı bayagı belırgın hemen gıdıt kan testı yaptım negetıf cıktı cok uzuldum testı cope atmıstım cıkardım tekrar bakmak ıcın cızgı orada duruyor lutfen acıl olarak yazın sımdı ben hangısıne ınanayım cok ıstıyoruz bebek Allahım herkese hayırlı saglıklı evlatlar versın sımdıden tesekkkurler

negatif derken sayısal bir değer yok mu?
0.1 yada 0 gibi :CüvCüv:

evet arkadasım malesef 0.100 yazıyor aslında makınadan buraya resım ekleyebılseydım ıdrar testı nın resmını koymak ısterdım ıkıncı cızgı cok belırgın kan tahlılındede yok yazıyor

evet arkadasım malesef 0.100 yazıyor aslında makınadan buraya resım ekleyebılseydım ıdrar testı nın resmını koymak ısterdım ıkıncı cızgı cok belırgın kan tahlılındede yok yazıyor

hımmCADIARZU
yanılma payı olabilir veya testte problem olabilir.
güzelim sen yeniden bir idrar testi yapsana
yanlız farklı bir marka yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…