Pozitif İdrar Testi Örnekleri

slm kizlar bugün adetim 12 gün geciyodu öglen idrar testi yaptim ve 2. cizgi cıktı hala inanamiyorum yakinda hastahane olmadigi için 3 tane eczaneye sordum hepsi pozitif dedi rabbime sükürler olsun 1.5 sene oldu evleneli hic olmayacak sandim ama oldu yinede tam sevinemiyorum yarin doktora gidip kesin emin olmak istiyorum allah isteyen herkeze nasip etsin insallah

Tebrikler canım.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.:emir_bebek:

kızlar bişey soracam bilen varsa lütfen cevaplasın ,testte 2.çizgi ilk bakışta yok, çok dikkatli bakarsan ,yani ışıkta çok dikkatli bakınca var yok arası gibi,bu gördüğüm belirsiz çizgi testin kendine ait olan çizgimidir acaba????

kızlar bişey soracam bilen varsa lütfen cevaplasın ,testte 2.çizgi ilk bakışta yok, çok dikkatli bakarsan ,yani ışıkta çok dikkatli bakınca var yok arası gibi,bu gördüğüm belirsiz çizgi testin kendine ait olan çizgimidir acaba????

testler belli bir süre sonra renklenme yapar
bunun nedeni idrarın kurumasıdır idrar kurudukça koyulaşır ve 2. çizginin çıkması gereken yerde gölge gibi belli belirsiz bir renk bırakır:1no2:

slm kizlar bugün adetim 12 gün geciyodu öglen idrar testi yaptim ve 2. cizgi cıktı hala inanamiyorum yakinda hastahane olmadigi için 3 tane eczaneye sordum hepsi pozitif dedi rabbime sükürler olsun 1.5 sene oldu evleneli hic olmayacak sandim ama oldu yinede tam sevinemiyorum yarin doktora gidip kesin emin olmak istiyorum allah isteyen herkeze nasip etsin insallah

tebrikler canım allah tamamına erdirsn :Saruboceq::Saruboceq:

tesekkür ederim ilgine ben bu ani yasamayi cok istedim ve sükürki rabbim nasip etti daha önce bir düsük yasadim 6 haftalik falandi buda düscek diye cok korkuyorum bugün doktora gittim kan testi yapti deger 67.96 cikti daha cok yeni bi gebelik dedi sali günü tekrar test yapip degerin yükselmesine bakilicakmis cok korkuyorum bi sorun cikmasindan eger gec döllenme olduysa ben adet günümün icerisinde yumurtlamis oluyorum anlamadimki bilgisi olan varmi bu konuda yardimci olursaniz cok sevinirim:çok üzgünüm:

adet tarihim 1 mayıstı 2 mayısta evde yapılan testten yaptım silik cizgi cıktı pazar günü tekrar yaptım daha koyuydu dün lceye kan tahlili yaptırmaya gittim ancak bizim ılcede kan tahlili yapılmadıgı için idrar yaptırdım ondada daha erken diye zayıf cıktı bu sabah yine tst yaptım hala silik nedeni nedir hamile olma ihtimalim var demi dıs gebelik olabilirmi nasıl anlasılır... yardım ederseniz sevinirim...simdiden tesekkürler

bende yaptım ikinci biraz silinik ama bunlardan daha belirgin fakat tam adet olacağım gün yaptığım için emin değildim ve halende şüpheliyim

adet tarihim 1 mayıstı 2 mayısta evde yapılan testten yaptım silik cizgi cıktı pazar günü tekrar yaptım daha koyuydu dün lceye kan tahlili yaptırmaya gittim ancak bizim ılcede kan tahlili yapılmadıgı için idrar yaptırdım ondada daha erken diye zayıf cıktı bu sabah yine tst yaptım hala silik nedeni nedir hamile olma ihtimalim var demi dıs gebelik olabilirmi nasıl anlasılır... yardım ederseniz sevinirim...simdiden tesekkürler
....................arkadaşım eğer il gitme gibi bir şansın varsa sabah saat 9/11 arası kan testi yapılıyormuş bende emin olamadım oyüzden 2gün sonra gidip kan testi yaptırıcam.....umarım hamileyizdiryerimseniben

mrb arkadaşlar aranıza yeni katıldım sayılır.adetim 5 gün geçti test yaptım negatif çıktı ama atmadım 1 saat sonra hafif bi pembelik belirdi.ya merak ediyorum bilginiz varsa yazarmısınız ..

Benim adetim 4 gün gecikti ve hep adet olacakmışım gibi belirtiler yaşadım. Bugün test yaptım evde, İkinci çizgi hemen çıktı.Eşime de gösterdim hatta. Ama tam olarak emin değilim yine de doktora gideceğim yarın..

Benim de adetim iki gun gecti, dun test yaptim negatif cikti, yumurtlamamin uzerinden 10 gun gecti, simdi test yapmaya korkuyoorum, kasik agrim oluyor ara ara. birde gobek deligimin oralarda tuhaf cekilmeler hissediyorum. eger hamilelik varsa bu yumurtlamadan ne kadar sonra cikar?

Benim adetim 4 gün gecikti ve hep adet olacakmışım gibi belirtiler yaşadım. Bugün test yaptım evde, İkinci çizgi hemen çıktı.Eşime de gösterdim hatta. Ama tam olarak emin değilim yine de doktora gideceğim yarın..

idrar testinde iki çizgi varsa doğruluk oranı cok yüksek negatifse tekrar yapmak gerekli.
kana hormon karısmıs demektir ki pozitif çıkıyor. hamile olup ta negatif cıkarsa ya da cok silik cıkarsa tekrar etmek lazım. şimdiden hayırlı olsun :)))

kızlar hamilemiyim bilemıyorum bana yardım edermisiniz adetimden 3 gün geçti ve dün tes yaptım testi hemen yaparyapmaz tek çizgi belirdi ve üzüldüm atmadım bu saba h teste baktımkı belli ince ikinci bir çizgi daha var bu ne anlama geliyor

....................arkadaşım eğer il gitme gibi bir şansın varsa sabah saat 9/11 arası kan testi yapılıyormuş bende emin olamadım oyüzden 2gün sonra gidip kan testi yaptırıcam.....umarım hamileyizdiryerimseniben

Tebrik ederim,hamilesiniz :hooray::nazar:

bunların bı cogu negatıf gbı görunuyooo bende olsaydıı bebek yok dıye cöpe atardım yaaaaa demekkı bı kac kez tekrarlamak gerekıyooooo

Testim pozitifti, ertesi hemen doktora gittim. Ve keseyi görddük. Bu gün tam beş haftalık hamileyim.Darısı isteyen herkese inşallah.:ecrin_bebek:

benımde son adrt 1nısandı 30 nisanda yaptım tek çizği cıktı 3 mayısta yaptımm 2, çizği cıktı hamileyım suan keseyıde gördukkk

X