Pozitif İdrar Testi Örnekleri

kızlar adet günüm bugün ama olmadı olcak gibide değilim test negatif umut varmı ki pozitife dönebilirmi bi kaç güne? lütfen yoruumm

kızlar adet günüm bugün ama olmadı olcak gibide değilim test negatif umut varmı ki pozitife dönebilirmi bi kaç güne? lütfen yoruumm

cnm umudunu kaybetme tekrar yap yada hatta kan tahlili yaptır daha kesin olur
seni umutlandırmak istemem ama ilk hamileliğimde adetten 8 gün sonra bile çıkmamıştı kanda çıktı sadece

benimde ikinci hamilelik olacak eğer varsa ve ilkinde adet günümde hemen idrarda çıkmıştı ama düşükle sonlandı malesef hayırlısı artık bakalım adet olmazsam bi kaç gün sonra yine denerim dua edin noluurrr

adetim pazartesi olacakti ben carsamba test yaptim negatifti
aksam leke geldi ben adet zanettim persembe cuma leke seklinde geldi
cumartesi pazar gelmedi dedim noluyor hatta adacayi ictim adet söktürsün diye yok olmadi pazartesi test yaptim
silikte olsa pozitifti
persembe gunu en iyi clearblue aldim dijital orada 2-3 haftalik hamilesiniz yaziyordu cok sukur yani detten 7-8 gun sonra ögrendim hamile oldugumu Allahim herkes yasasin bu duyguyu insALLAH
BÖLE DURUMLARDA OLABILYIOR YANI BENIMKI BID EGEC DÖLLENME OLMUS

adetim 7 gün gecikti az öncetest yaptım negatif çıktı acaba diyorum sabah mı yapmalıyım

adetim 7 gün gecikti az öncetest yaptım negatif çıktı acaba diyorum sabah mı yapmalıyım
cnm sabah yap daha iyi bence

gayet net gördüm sen ole görmek istemedin cnm gayet iyi görunuyorrrrr
hayirli olsun guzelim kasim anasi olacan hadi gel beklerizzzz

Keske gercekten hamile olsam :) cok umutlandim, yarin sabah yine test yapicam oda boyle cikarsa kan testi yaptiririm, tum hamile arkadaslar dua etsin )

günaydın arkadaşlar ben bu ay serophene kullandım yumurtam büyüdü 7 martta ovülasyon testim pozitif çıktı en son şubat 20 de adet olmuştum. hala adet olmadım üç kere test yaptım negatif çıktı ama adette olmadım. aklım karıştı iyice madem yumurtam çatladı neden adet olamıyorum madem adet olmuyorum neden hamile değilim lütfen yardımmmm((

Herne Kadar pozitif gorsenizde gec catlayabir gec dollenme olabilir
O nedenle adeti 10 gun gecince test yapin derim

kızlar adetime 6 gün var test yaptım bir çizgi silik çıktı ovulasyonun üzerinden 10 gün geçti daha bu kadar kısa sürede belli olurmu szice bide belim ve ara ara kasıklarım ağrıyor cvplarsanız sevinirim ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…