Pozitif İdrar Testi Örnekleri

kızlar adetime 6 gün var test yaptım bir çizgi silik çıktı ovulasyonun üzerinden 10 gün geçti daha bu kadar kısa sürede belli olurmu szice bide belim ve ara ara kasıklarım ağrıyor cvplarsanız sevinirim ...

cikar canimmm hadi gozunaydin

bende 14 gün önce çatlatma iğnesi yaptım bugün idrar testi yaptım önce tek çizğiydi yok diye bıraktım sonra birdaha baktım 2. çizği hafif çıkmıştı acaba psikolojik olarak ben mi görüyorum dedim, arkadaşıma gösterdim oda gördü.aradan yarım saat geçti heyecan ya tekrar bakayım dedim çizgi kaybolmuş yine tek çizği :KK43: bu ne şimdi anlamadım böyle bir şey yaşayan var mı?

bende 14 gün önce çatlatma iğnesi yaptım bugün idrar testi yaptım önce tek çizğiydi yok diye bıraktım sonra birdaha baktım 2. çizği hafif çıkmıştı acaba psikolojik olarak ben mi görüyorum dedim, arkadaşıma gösterdim oda gördü.aradan yarım saat geçti heyecan ya tekrar bakayım dedim çizgi kaybolmuş yine tek çizği :KK43: bu ne şimdi anlamadım böyle bir şey yaşayan var mı?

cat ignesi bu sekilde pozitif gosterir en guzeli adeti beklemek bu durumda

Ay ayy bikac gun once burada cok silik olan gebelik testlerimin resmini koymustum, hic umudum yoktu ama bugun kan tahlilide yaptirdim sonuç 219.86 yani pozitifmişşş :) cok mutluyum henuz kimse bilmiyor, rabbim isteyen herkese saglikli guzel hamilelik nasip eylesin insallah :KK66:)

MRB kizlar kafama cok takildi 14 gun once catlatma ignesi oldum iki gundur silik cizgi goruyorum dun yaptim cok iyi gorun muyordu bugunki testte bui cikti sizce varmi birseyler yoksa ben mi kuruntu yapiyorum adetime daha 4 gun var YARDIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Eklentiler

• $IMG_1503[1].jpg
    $IMG_1503[1].jpg
    26,8 KB · Görüntüleme: 147
Son düzenleme:
MRB kizlar kafama cok takildi 14 gun once catlatma ignesi oldum iki gundur silik cizgi goruyorum dun yaptim cok iyi gorun muyordu bugunki testte bui cikti sizce varmi birseyler yoksa ben mi kuruntu yapiyorum adetime daha 4 gun var YARDIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

evet canım benimmmm silikkkkkk çizgi belirtisi görüyorummm gölge gibiii bir kaç gün sonra netleşirrrr ahhhh ahhh ben ne zman görüceeemmmmmmmm:84:

selam hepiniz, umarım hepimiz kısa zamanda hamile kalır bebişlerimizi de kucağımıza aalırız. ben dün 6-7 saat idrarımı tutup test yaptım predictor'le böyle çıktı. daha reglimde gecikme yok bu arada. bu ilk resimdeki test beni kesmeyince bir de fortel'le yaptım o negatif çıktı. bu arada prediktorün içinde silikse bile pozitiftir diyor.

$fotoğraf (3).jpg

bu 2. si de sabah idrarımla yaptığım predictor early.

$image.jpg

sizce hamile miyimdir :KK8:

Son düzenleme:
canım ellerine sağlık çok açıklayıcı olmuş saolasın,benim sorum şu ben bugün test yaptım testte 2.çizgi ince uzun ve silik değil,yarım çizgi yani boyuna/dikine kısa çizgi ve silik:Sben nasıl yorumlıcam:KK43:

selam hepiniz, umarım hepimiz kısa zamanda hamile kalır bebişlerimizi de kucağımıza aalırız. ben dün 6-7 saat idrarımı tutup test yaptım predictor'le böyle çıktı. daha reglimde gecikme yok bu arada. bu ilk resimdeki test beni kesmeyince bir de fortel'le yaptım o negatif çıktı. bu arada prediktorün içinde silikse bile pozitiftir diyor.

Eki Görüntüle 679314

bu 2. si de sabah idrarımla yaptığım predictor early.

Eki Görüntüle 679321

sizce hamile miyimdir :KK8:
aynı markayla yani predictorla bende yaptım ama ben önce 5sn idrarda tutmak yerine 3 damla idrar damlattım bekledim ilk çizgi bile çıkmadı sonra yarım saat içinde sıvı alıp tekrar tuvalate gittim bu kez 5 sn idrar tuttum ve 2.çizgi kısa çıktı:S ben ne yaocam??

yukarıdaki cevabımda bahsettiğim testim bu hepsi aynı ama ışıktan ne kadar belli oluyor ya da siz bahsettiğim kısa çizgiyi görebilcekmisiniz?

$20130408_144440.jpg $20130408_144512.jpg $20130408_144515.jpg $20130408_144518.jpg $20130408_144522.jpg

evet canım benimmmm silikkkkkk çizgi belirtisi görüyorummm gölge gibiii bir kaç gün sonra netleşirrrr ahhhh ahhh ben ne zman görüceeemmmmmmmm:84:

Ben hamileyim canim catlatmaa ignesi oldum gecen ay ve tuttu sira simdi bebegimin tutunmasi cunku benim dusuk oluyor iki dusugum var

Arkadaşlar mrb bn aranıza yeni katıldım bnmde bugün adet günüm test yaptım ve ikinci çizgi silik çıktı geçen hafta kan testi yaptırmıştım çıkmadı tekrar yaptırmaya korkuyorum:KK43: Allah hepimizin gönlüne göre verir inşallah..

merhaba arkadaşlar,adetimin 27. ve 28. günü yaptığım testlerde silik çizgiler vardı.ancak.29.gün de yaptıklaırmda hiç çizgi çıkmadı.30.gün yani adetimin 1-2 günlük geçikmesinde yaptırdığım kan testi negatifti ve ben 31. gün adet oldum.normalde 28-29 günde adet olurdum.2 gün geçikti.
daha önceki hamileliğimde aylar boyunca test yapmış biri olarak bu silik çizgileri hiç görmemiştim taki gerçekten hamile kalan kadar.o zaman da adetim birkaç gün geciktiğinde kan testim 1600 lerde çıkmıştı.bu dediklerim 2006 da.
şimdi ise silik çıkan bu çizgiler çok şaşırttı beni.buradan okuduklarıma göre çok sık oluyormuş bu.yani silik çizgi çıkıp t ahamile olmayanlar.bunun sebebini merak ediyorum gerçekten.
kimyasal gebelik olsa kanda biraz b hcg çıkması lazım dı.bende 1.2 çıktı.o zaman sebebi ne olabilir diye düşünüyorum.
testler farklı markaydı bu arada.
yaklaşan adet döneminde çizgi belirebilir desem o zaman 29. gün yaptığım 2 farklı markada -bunlar yine silik çizgi gösteren markadardı tesadüfen-niye çizgi çıkmadı.
bi türlü anlayamadım sebebini.hem dediğim gibi 2005 -2006 larda onlarca test yaptım ben:))hiç görmedim ne silik ne belirgin çizgi.
bi fikriniz varmı arkadaşlar...

Son düzenleme:
Arkadaşlar mrb bn aranıza yeni katıldım bnmde bugün adet günüm test yaptım ve ikinci çizgi silik çıktı geçen hafta kan testi yaptırmıştım çıkmadı tekrar yaptırmaya korkuyorum:KK43: Allah hepimizin gönlüne göre verir inşallah..

bence 2-3 gün bekle öyle gir kan testine canım.geç döllenme söz konusu ise yavaş yükselecektir b hcg.
bir de silik çıkıp hamile olmayanlar var.benim başıma yeni geldi mesela.
umarım beklediğin gibi olur sonucun:))

bence 2-3 gün bekle öyle gir kan testine canım.geç döllenme söz konusu ise yavaş yükselecektir b hcg.
bir de silik çıkıp hamile olmayanlar var.benim başıma yeni geldi mesela.
umarım beklediğin gibi olur sonucun:))

Hımmmm bnde ondan korkuyorum işte ama silik çıkıncada ümitlenmemek elde değil işte :) Cumaya kadar bekleyim diyorum herşey kısmet neticede...Snn varmı bebiş.

X