Tatlı Tarifi Porsiyonluk Kıbrıs Tatlısı - Pınar Süt Sponsorluğunda

Ben bu tatlıyı ilk defa burada gördüm canım çekti yaptım. Gerçekten tadı çok güzel oldu:) ama ben kremayi nisastayla yaptım. yapimi da kolay sayenizde cok güzel bir tatlı yapmayı öğrendim.
Sizin sunumunuz da çok hoş tabi

Sunumun çok çok şık olmuş canım, ellerine sağlık. Başarılar dilerim
Çok teşekkür ederim canım
Denemenize ve beğenmenize çok sevindim. Tarif defterinize yeni tarif eklemenize vesile olduğum için de ayrıca mutlu oldum

Sunumun ,fotoğrafların kalitesi cook güzel başarılar dilerim ❣
Teşekkür ederim

Eline sağlık çok güzel olmuş. Merak ettiğim birşey var, şerbeti nasıl çektirdin porsiyonlukta Kuruluk yok muydu hamurunda hiç?
Bunu deneyebilirim gerçekten

Eline sağlık çok güzel olmuş. Merak ettiğim birşey var, şerbeti nasıl çektirdin porsiyonlukta Kuruluk yok muydu hamurunda hiç?
Bunu deneyebilirim gerçekten
Her porsiyon için 2 yemek kaşığı şerbet döküyorum üzerinden 10-15 dk sonra ters çeviriyorum bi 10-15 dk öyle kalıyor çekiyor hatta bayağı şerbetli oluyor kek sünger gibi oluyor zaten verdiğim şerbet ölçüsü tam denk geliyor gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun

Başarılar, oyumu size verdim, umarım kazanırsınız. Tarifiniz, sunumuz, görselinizi çok beğendim. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…