porsalen makyajj

ebixsxim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
1.555
0
37
bayanlar porslen makyaj nedır ornek verebılırmısnız ıblgılendırırmısınız benı nasıl yapılır porsalen makyajj sımdıden tessekurler bılgınız ııcn:enbuyukkk::enbuyukkk:

cnm benım dugunumde poselen makyaj yaptılar aglasanda sızlasamda akmıyor hatta bıraz zor cıkıyor bu makyaj

porselen makyaj özel su bazlı urunlerle yapılıyor, yanı anlıycagınız bu unlulerın ekrana cıktıklarındakı o gozeneklerının bıle gorunmucek kadar kapanmasının sebebı bu:) kat kat yapılıo ama akmıo dagılmıo bıde ozel spreylerı var onların makyaj bıttıkten sonra yuze sıkılıo tum gun yuzde kalıo makyaj ılk ankı gıbı. özel gunlerde cok ıdeal yanı tavsıye ederım fıyat daha baska oluyo ama deger bence

evtug arkadasımın dedıgı gıbı subazlı ürünler kullanılyo,fix spreylerle sabıtlenıo.genellıkle tv makyajında kullanılıo.gunluk hayatta yapılırsa cok srıtıyooo=))

yok ya zaten gunluk hayyta gerek yok dugun faln olursa yaparız:))))
kızlar ne dıcem en son asamada sprey sıkılıyo sabıtlestırıcıdır heralde bılgınız varmı ondan nasıl bısey nerelerde sastılır markda flan bılıyomusnuz hanı gunluk makyajdada kullanılır afarda flan

cnm benım dugunumde poselen makyaj yaptılar aglasanda sızlasamda akmıyor hatta bıraz zor cıkıyor bu makyaj

hiç alakası yok :nazar:
ağlayıp sızlayınca çıkmayan bir makyaj türü icat edilmedi henüz
porselen makyajın özelliği ciltte diğer makyaj türlerine nazaran daha uzun kalmasıdır
bunun nedeni de kaliteli ve agır bazlı olduklarından ötürüdür
en bilinen porselen makyaj markası kryolan dir
günlük makyaj için uygun değildir

hiç alakası yok :nazar:
ağlayıp sızlayınca çıkmayan bir makyaj türü icat edilmedi henüz
porselen makyajın özelliği ciltte diğer makyaj türlerine nazaran daha uzun kalmasıdır
bunun nedeni de kaliteli ve agır bazlı olduklarından ötürüdür
en bilinen porselen makyaj markası kryolan dir
günlük makyaj için uygun değildir

gurbaaaaa gelll gell sen ıı bılırısn fıstık yaa ben seyı merak edıyorum makyaj sabıtleyıcı sprey nerde satılır bılıyomusun bılgıın yer varmı bırdeee yuz renklı nemlendırıcımı ne varmıs yaaa onu sorcaktım delikafadulden

gurbaaaaa gelll gell sen ıı bılırısn fıstık yaa ben seyı merak edıyorum makyaj sabıtleyıcı sprey nerde satılır bılıyomusun bılgıın yer varmı bırdeee yuz renklı nemlendırıcımı ne varmıs yaaa onu sorcaktım delikafadulden

canım makyaj sabitleyici yerine primer yani makyaj altı baz almanı öneririm
makyaj sabitleyici spreyler yüze donuk bi ifade verebiliyo ilerleyen saatlerde
ama primerde o risk yok hihoyyyt
renkli nemlendirici olayını da epey konustuk benim topikte
sayet kapanması gereken derin izlerin yoksa cildinde yaz için idea, al bence gamyoncuiremsu

canım makyaj sabitleyici yerine primer yani makyaj altı baz almanı öneririm
makyaj sabitleyici spreyler yüze donuk bi ifade verebiliyo ilerleyen saatlerde
ama primerde o risk yok hihoyyyt
renkli nemlendirici olayını da epey konustuk benim topikte
sayet kapanması gereken derin izlerin yoksa cildinde yaz için idea, al bence gamyoncuiremsu

pekı bana ne marka onerırısın nereden alabılrım fıyatı nedırrr ? bılgılendırırmıısn cnm

kuzenim düğününde yaptırdı onca agladı hiçmi akmaz bi makyaj süperdii veee malatyadayım normal makyaj burada 20-30 tl iken porselen makyaj 70-80 tl arası değşiyor..bence o güzleim iki günde keisnlikle yapılmalı...

canım benimde düğünümde yapmışlardı harika olmuştu ..hiç bir şekilde akmıyo dağılmıyo ....bence profosyenel biri yapmalı kız baya uğraşmıştı kendim yapamam şahsen evde yapmak içinde ürünler satılıo ama kullanamam diye almadım..

X