İlk adımı atan kızlar bakın nolur

Sevgili kadınlar kulübünün özgüvenli hanımları sorum sizlere. Sizinle tanışmak istediğini söyleyen ama sizin reddettiğiniz biri var. Daha sonra düşününce şans vermek istediğinize karar veriyorsunuz. Buna ona nasıl söylersiniz? Açık açık taktik istiyorum. Daha önce kimseye adım atmadım nasıl yapılır bilmiyorum. Siz olsanız neler yapardınız veya neler yaptınız zamanında? Şimdiden teşekkür ederim 💕
Ben biraz daha beklerdim eğer bir adım daha geliyorsa ozaman tamam derim . Çünkü bir defa red etmeyle biri gidiyorsa benim için güvenilmez demektir bu benim fikrim yanlış da gelebilir size ama biraz erkek dediğin mücadele edecek ya böyle tatlı tatlı ne bileyim çiçek böcekle ikna etse mesela hayır diyemem :)

Bende onu sordum kullanıcı adımı nasıl buldun diye çok önceden görmüş önerilerine çıkmış zaten küçük bir şehirdeyiz.
ay bosver ya. deli misin Allahin cakali onerilerde cikan kizlari ss mi aliyormus uygun zamanda eklerim diye? sapik midir nedir. bir de nasil incelediyse profilini kafede gorunce hemen tanımış. zaten kafeye de kiz kesmeye gelmis belli.
sonra eve donmus , eski sslerden senin adini bulmus eklemis.
sen bu sirtlanla basedebilir misin sence???

Sosyal medyadan tanışmak için yazanlar genelde uçan kuşa yazanlar oluyor. O yüzden ön yargılıyım. Ama bu arkadaş restorantta görüp yazmak istediğini söyledi teyit etmek için mekan ismi sordum 🤭Aynen öyle geri çekilince dikkatimi çekti ve net ne istediğini bilen biri hissiyatı oluşturdu bende şimdi de ne yapacağımı bilmiyorum..
Ablam abim kardesim vardı yanımda
Onun gozu onunde olumlu konusmakta cekımser kalıp reddettim. De

Peşine dusecek degıl ya bu yalanın😂

ay bosver ya. deli misin Allahin cakali onerilerde cikan kizlari ss mi aliyormus uygun zamanda eklerim diye? sapik midir nedir. bir de nasil incelediyse profilini kafede gorunce hemen tanımış. zaten kafeye de kiz kesmeye gelmis belli.
Başak burcu musun😂

🤭İki dakıkada senaryo kurdun
Cogunlukla kurdukları senaryoda dogru cıkıyor başakların
e baska açıklaması yok ki.
"aylar once onerilenlerde ciktin"
eee, aylar once önerilerde cikan kizi nasil buldun???
allahin çakalı
konu sahibi de demis ki; hayir deyince israr etmeyince duzgun biri sandim
oysa adam çoktan yolunu bulmus , ss koleksiyonundan baska kiza yürüyordur

allahin çakalı
Kızın hevesini ıkı dakıka da kursağında bıraktın😂
Ama bu Bi eleştiri degıl
Cok gercekci buldum🌸

Sevgili kadınlar kulübünün özgüvenli hanımları sorum sizlere. Sizinle tanışmak istediğini söyleyen ama sizin reddettiğiniz biri var. Daha sonra düşününce şans vermek istediğinize karar veriyorsunuz. Buna ona nasıl söylersiniz? Açık açık taktik istiyorum. Daha önce kimseye adım atmadım nasıl yapılır bilmiyorum. Siz olsanız neler yapardınız veya neler yaptınız zamanında? Şimdiden teşekkür ederim 💕
Bu durumda ilk adımı sen atıyor olmuyorsun ki. Zaten öncesinde sana ilk adımı o atmış. Direk yazıp sana şans vermeye karar verdim diyebilirsin.

Hayır lokantada gördükten sonra hemen profilime denk gelmiyor. Belli bir zaman geçtikten sonra rastgele önerisine çıkıyor ve görünce yazıyor.

allahin çakalı
Aslında ilk tanışmak için yazdığını söyledi sonra ben sosyal medyadan tanışmıyorum deyince saygı duyuyorum izin verirsen yüz yüze görüşelim dedi ben olumsuz baktığımı söyledim Bi kaç kere ısrar etti sonra kabullendi

İlk adımı samimiyetinizle kendiniz olarak atarsanız,
Geri çevirecek hiçbir erkek olmaz
Buna adım kadar eminim
Yukarda yazılmış zaten erkekler samimiyete değer veriyor
Senle vakit geçirmekten hoşlanıyorum minvalinde buna benzer şeyler söylerseniz bence olur bu işşş

İlk adımı samimiyetinizle kendiniz olarak atarsanız,
Geri çevirecek hiçbir erkek olmaz
Buna adım kadar eminim
Yukarda yazılmış zaten erkekler samimiyete değer veriyor
Senle vakit geçirmekten hoşlanıyorum minvalinde buna benzer şeyler söylerseniz bence olur bu işşş
Yok ay nerede samimiyete onem veriyorlar
Pıttışa döte memeye onem veriyorlar

X