Ponza tayla kese yapmak

COpcU

Guru
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
1.538
8
kızlar geçenlerde banyo yaparken topuklarımı ponza taşıyla yaptım
birde dizlerimi omuzlarımıda yapayım dedim sonra elimin yetiştiği
kadar sırtımı ponza taşıyla ovaladım ve gözlerime inamadım
kese yapar gibi kir çıktı hem sevindim hem bu kadar kir benden mi çıktı diye üzüldüm
denemenizi tavsiye ederim

ya valla dün banyoda benimde aklıma geldi ama şimdi onu ayağa sürüyoruz vücuduma sürersem acaba mikrop fln kaparmıım die düşündüm

Arkadaşlar ponza taşını bende genelde bacaklarım kuruyken yani duşa girmeden önce yaparım..özellikle batıklar için harikaa oluyo..hemde cildin ölü tabakasını arındırıyo..sonra duşa girip çıkıncada bi güzel nemlendiririmm..bacaklarım düzeldi tavsiye ediyorum bende ponza taşını..:lepi:

ya valla dün banyoda benimde aklıma geldi ama şimdi onu ayağa sürüyoruz vücuduma sürersem acaba mikrop fln kaparmıım die düşündüm

evde başka bir ponza taşı edin inan memnun kalacaksın
eğer kalmazsan topukların için kullanırsın

evet canım denemek lazım valla ponza ayakları yumuşacık yapıo çünkü ölü deriyi atıyo.
sağol paylaşım için

tanesi kaç kuruş ponza taşının bir ta ne de vucüdunuz için alın kullanın daha saglıklı olur

bende yapıyorum bunu yumuşacık oluyo cildim hemde ölü deriyi atıyo ayrıca popo ve bacaklrdaki selülitede çözüm kan dolaşımını hızlandırdığı için benim selülitim zaten azdı ama şimdi hiç yok

bende dün ilk defa yaptm, her tarafim kipkirmizi cokda yanio :S dusun altinda yapmionusz mu??? yoksa dusdan önce mi???

11-12 yaşLarımdayken dizime we dirseqime yapmıştım tahrş 0Lmuştu ciLdim :1no2: iyi qeLmez fikrimce..ama t0pukLarıma yapıy0rum ç0k iyi 0Luy0r..

bende ponza tasiyla bacaklarima masaj yapiyorum hem batiklara hemde selulite iyi geliyor

aman dikkat fazla bastırmayın ve abartmayın.Arkadaşım bunu yapmıştı da günlerce acıdan ağlanmıştı..Nemlendirici filan sürünce bi de yanıyodu.dozunu iyi ayarlamak gerek ,bazen ben de yapıyorum,iyi oluyo

aman dikkat fazla bastırmayın ve abartmayın.Arkadaşım bunu yapmıştı da günlerce acıdan ağlanmıştı..Nemlendirici filan sürünce bi de yanıyodu.dozunu iyi ayarlamak gerek ,bazen ben de yapıyorum,iyi oluyo

tabii ki fazla bastırmadan yapmak lazım yoksa cilde zarar verebilir

bence ponza taşı cildi aşırı derece de tahriş eder.. topuklarımız da nasırlaşan sert bir deri olduğu için ordaki ölü deriyi alıyor ama vücudumuz da ki ölü deriden ve kirden hafta da bir kez kese kullanarak kurtulmalıyız...Benim f,kr,m bu...şutarafagitti

X