Polip ameliyatı sonrası hamile kalanlar

Ben de bu ay aldırıyım diorum, kızlar ne kadar ücret ödediniz polip ameliyetı için? Malesef para kısmını da düşünmem gerekiyor sonrasında da tüp bebek tedavisine başlayacağız
Canım polibi devlet hastanesine yaptir para almiyorlar. Ben öyle yaptırdım. Sizin neden tüp bebek

Yok canım adet kanaması varken polipler gözükmüyor. 2 ayrı dr da bana öyle söylemişti. Adet bitiminde gidince var ultrasonda gözüküyor zaten
Peki bir de sizin de adet dönemiz düzenli miydi adet olma gününüz de şaşma falan oluyor mıydu

Benim de aynı belirtilerim vardı, ilk etapta ultrasonda fark edilmedi, rahim duvarımın adetimin beşinci gününde olması gerekenden kalın olunca hsg çekildim. Orada gözüktü.

Bendede 3*5 mm lik polip varmış doktor bir dahaki ayda adet olursan gel alalım dedi. Hiç bekleme süresi vermedi neden acaba ?
İlk gittiğim doktor da bana bekleme süresi vermedi canım, internetten okudum kimileri adetle geçti falan yazınca başka doktora gittim. O da büyüklüğü engel olacak kadar değil dedi. İstersen kürtajla temizleyelim istersen bir kaç ay bekle, dene dedi. Ben de bekleyeyim dedim ama gebelik olmayınca kürtajla temizletmeye karar verdim. Yarın sabah gideceğim doktora bakalım neler diyecek. Bu arada özel bir hastaneye gidiyorum. O sebeple histereskopi ücreti çok yüklü olduğundan kürtajı tercih edeceğim.

Canım polibi devlet hastanesine yaptir para almiyorlar. Ben öyle yaptırdım. Sizin neden tüp bebek
Canım dr um özelde bir de işten izin alamıyorum kolay kolay devlete gidemiyorum o yüzden. Canım sebepsiz infertilite dediler, bende pcos var bi kayda değer. Bu ay aşılama da denedik olmadı. Kısmet artık

Bende özele gidiyoeum cnm 2 ile 3 bin arası dediler. Aldırdıktan sonra 3 ay süre verdi sonra tüp bebek tedavisine başlıcaz dedi. Çok mu hızlı gidiyoruz aklıma takılıyo

Bende özele gidiyoeum cnm 2 ile 3 bin arası dediler. Aldırdıktan sonra 3 ay süre verdi sonra tüp bebek tedavisine başlıcaz dedi. Çok mu hızlı gidiyoruz aklıma takılıyo
Ayy bilmiyorum canım yaa sizin başka probelminiz var mıydı? Benim polip 2 mm aşılamaya başlarken gördü dr ama aşılamaya engel değil dedi. Bende pcos var, öncesinde 6 ay diane kullandım. Diane sonrası kasım aralık denedik olmadı, aralık sonu hsg çektirdim. Ocakta da olmadı. Bu ay aşılama yaptırdım yine olmadı. Biraz beklesem mi polipi aldırsam mı, bekleyerek zaman mı kaybediyorum inan ne yapacağımı şaşırdım. Fiyat almadım ben de ama öyle bişidir. Tüp bebek için nerede başlamayı düşünüyorsun?

Bende pko var gizli şeker çıktı. eşimde ileri hızda sperm sayı olması gerekenden düşük. Ben doktorun özel yeri var oraya gidiyorum cnm doktor hangi hastaneyle çalışıyo henüz konuşmadım. Hsg yi echomarda çekildim polip başka biyerde alıncakmış. Doktorum polipi almadan tedaviye başlamam dedi bana

Aynen ben de hag yi ecomarda çektirdim. Polipin boyutu adeti neydi sendeki? Eşimde bi sorun çıkmadı pcos da tek başına kısırlık nedeni değil dedi sebepsiz infertilite. Tekrarlayan aşılama önermedi dr um. 2 aşılama 1 tüp bebeğe geliyor nerdeyse. Polip ve tüp bebek için memorialla ve maslak acıbademle konuştum. Bir de bahçeciden fiyat alacağım.

Gizli sekerb hamile kalmaya engel mi peki?

Benim bi arkadaşımda pko idi. Çocuk olmaz demis. Ama hamile doğal yoldan hemde belli olmaz. Rabbim isteyenlerin kucağını boş birakmasin

1 adet varmış 3*5 mm lik miş cnm.

Boşa zaman kaybetmemiş olursun bence en azından vakit geçmeden yapılabilecekleri yapabilirsin. Ben bugün gittim polip ultrasonda gözükmedi. Gözükmeyince yine beklemeye geçtik. Hayırlı sonuçlar alırız inşallah.

Gecmis olsun kizlar bende de polipten suphelenmisti doktorum hatta buraya da yazmistim daha sonra bi doktora daha gittim o da ayni sekilde suphelendi adetliyken tekrar cagirdi gecen carsamba gunu gittim rahim duvarin ince su an ve tertemiz polip yok dedi. Umarim herkes tez zamanda saglikli guzel haberler alir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…